djokesrb
Početnik
- Poruka
- 1
Nedavno sam uradio Stage 1 mapiranje i moram da priznam da sam bio prilično skeptičan pre toga. Iskreno, nisam verovao da razlika može biti toliko primetna, ali nakon nekoliko dana vožnje imam utisak kao da vozim potpuno drugi automobil.
Auto mnogo bolje reaguje na gas, elastičniji je u svim režimima vožnje i generalno deluje življe i uglađenije. Ono što me je dodatno iznenadilo jeste potrošnja goriva. Pri normalnoj i umerenoj vožnji potrošnja se čak i smanjila u odnosu na period pre remapa, što sam ranije smatrao gotovo nemogućim.
Očigledno sam bio u zabludi, pa mogu da kažem da se na sopstvenim greškama najbolje uči. Za sada sam veoma zadovoljan iskustvom i rezultatima.
Auto mnogo bolje reaguje na gas, elastičniji je u svim režimima vožnje i generalno deluje življe i uglađenije. Ono što me je dodatno iznenadilo jeste potrošnja goriva. Pri normalnoj i umerenoj vožnji potrošnja se čak i smanjila u odnosu na period pre remapa, što sam ranije smatrao gotovo nemogućim.
Očigledno sam bio u zabludi, pa mogu da kažem da se na sopstvenim greškama najbolje uči. Za sada sam veoma zadovoljan iskustvom i rezultatima.
Poslednja izmena od moderatora:


