dejannn
Iskusan
- Poruka
- 5.717
Pozdrav , evo jednog opsirnog testa nove captve,
http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2011&mm=02&nav_id=494040
http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2011&mm=02&nav_id=494040
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

ne bih rekao

da bi im se privreda oporavila.Svidja mi se kako izgleda. Znam za taj kvalitet.Ako amer uvaljuje karu celom svetu kroz ratove i krize...moš misliti kakav je kvalitet tih krševa od automobila![]()


Krajzler je kralj bofl automobila u americi![]()
Koreanci ce da pojedu japance u vrlo kratkom periodu, ja sam kupio nov Hyundai i prezadovoljan sam![]()


da, otišao kad smo ga nabedili da nije američki auto najbolji auto.Cuo sam za njega, ali sta je bilo, jel napustio forum ? nisam upucen![]()
Nije, dobar je on bio.a jomini? ili tako nesto?![]()