Quantcast

Chevrolet Captiva 2011

Dule 021

Poznat
Poruka
9.910
Od americkih kola valja Cadilac i njega postuju a to je kao kad kod nas kazes Mercedes.Inace su im kola slabijeg kvaliteta i zato su ih japanci preplavili jer nude kvalitet a sto se tice cene i americka kola nisu nesto skupa.
Sad su sa onim malverzacijama kod Toyote uspeli da pojacaju prodaju svojih automobila sa ciljem"Kupujte domace!":) da bi im se privreda oporavila.

acivi

Ističe se
Poruka
2.756
Krajzler je kralj bofl automobila u americi :)

Koreanci ce da pojedu japance u vrlo kratkom periodu, ja sam kupio nov Hyundai i prezadovoljan sam :)
Da si kupio japanca video bi da si lupio glupost. Ali svakako su se dosta priblizili i ja ne bih imao nista protiv da kupim koreanca, sve osim ovih Chevroleta, odnosno Daewoo-a. To mi i dalje nekako ne zvuci bas najbolje.

Wade 94

Primećen član
Poruka
837
Ja ne vidim neku preveliku razliku,citao sam o novoj captivi u blicu.....Jedino ovaj prednji deo je izmenjen....Jel vam se cini da je prednji deo uzet od onog modela koji uglavnom voze federalci u filmovima i serijama....ako se ne varam model se zove tahoe....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.