CHELSEA - BARCA!!!!(again)

****** Alex kako mozes da navijas za Real????

Meni su oni jedan od najodvratnijih timova na svetu...

Inace ja u svetskim ligama navijam samo u Engleskoj i to za Liverpul,nekada sam se lozio na Lacio ali su oni odavno propali.

Sto se tice parova jedino je Liverpul siguran,Viljareal nece uopste lako proci Rendzerse,onaj ko potcenjuje Skote mora da ima neki problem...zatim za mene uopste ne bi bio sok da Verder izbaci Juventus,cak bi to i voleo jer je Juve najveci dsvitelj modernog fudbala (svaka njima cast za rezultate...)

Juve smara,a Verder trci fantasticne kontre i imaju Klasnica i Klosea,a i Mikua.

E sad mislim da ni Lion nece lagano izbaciti PSV,istina PSV nije ono sto je bio prosle sezone ali opet francuzima nece biti lako.

Sto se tice meca Milan- Bajern tu ce da padne zestoko guzenje napaljenih Italijana moja prognoza x sa malo golova na San Situ (npr. 1:1),a onda 2/3-0 na Alijanc areni.

E da mislim da ce i Inter x-irati u Amsterdamu a ona sa nekih 1:0 ili 2:1 izbaciti 'kopljanike'...

Zatim mislim da ce Real proci Arsenal koji je ove sezone bleda senka proslogodisnjeg tima,pitanje je da li ce uopste izboriti LS za sledecu sezonu...

I naravno Barsa - Celzi tu apsolutnu prednost dajem Barsi,koja ova godine jednostavno nema dostojnog rivala u nasoj galaksiji.

Bice jedno 2:0 na Nou Kampu i onda neki ogromni X u Londonu verovatno 3:3...posto takvi timovi kada zaigraju medju sobom...cudo naprave.

sportski pozdrav svim ljubiteljima fudbala. :)
 
DS_Blok:
****** Alex kako mozes da navijas za Real????

Meni su oni jedan od najodvratnijih timova na svetu...

Inace ja u svetskim ligama navijam samo u Engleskoj i to za Liverpul

Čoveče, kako ti možeš da navijaš za Liverpul, po meni jedan od najnezahvalnijih timova na svetu.(koliko prodatih igrača koji su im doneli titulu LS prošle sezone).I ovaj njihov trener samo forsira Špance. Znam da i Venger pretežno forsira Francuze, ali bar u klubu ne postoje dve struje(za Engleze i za Francuze), kao što u Liverpulu postoje dve struje(za Špance i za Engleze).
Što se tiče mene, za Real navijam od malih nogu,još pre svih onih zvezda. Ne slažem se sa mnogim njihovim potezima i treba im nova uprava pod hitno, ali ne mogu kao neki da pređem da navijam za Barsu jer je ona sada bolja, i ima Ronaldinja;-)Alex.L
 
Barsa sigurno osvaja titulu
Terror Techa:
A evo i ostalih parova:

Ajaks Amsterdam - Inter Milan
Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventus

Po mom misljenju najlaksi posao ima L'pool, a zatim Viljareal,Juve i Inter(?)
Al, bice klanja:mrgreen:

Molim vase cenjeno misljenje!:razz:
 
Alex.L:
Čoveče, kako ti možeš da navijaš za Liverpul, po meni jedan od najnezahvalnijih timova na svetu.(koliko prodatih igrača koji su im doneli titulu LS prošle sezone).I ovaj njihov trener samo forsira Špance. Znam da i Venger pretežno forsira Francuze, ali bar u klubu ne postoje dve struje(za Engleze i za Francuze), kao što u Liverpulu postoje dve struje(za Špance i za Engleze).
Što se tiče mene, za Real navijam od malih nogu,još pre svih onih zvezda. Ne slažem se sa mnogim njihovim potezima i treba im nova uprava pod hitno, ali ne mogu kao neki da pređem da navijam za Barsu jer je ona sada bolja, i ima Ronaldinja;-)Alex.L

E,sta rade traume iz detinjstva...:mrgreen: ;-)
 
Terror Techa:
A evo i ostalih parova:

Ajaks Amsterdam - Inter Milan
Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventus

Po mom misljenju najlaksi posao ima L'pool, a zatim Viljareal,Juve i Inter(?)
Al, bice klanja:mrgreen:

Molim vase cenjeno misljenje!:razz:

Prolaze- AJAKS, navijam da prodje MILAN ali nisam siguran, Liverpul, olimpik,viljareal,ne mogu nista da kazem za par real-arsenal(blagu prednost dajem realu) ,Juventus, videcete imam osecaj INTER ispada

a verujem da ispada i CELSI, dobice ih barsa ovog puta hoce
 
citam ove postove i shvatam da svi mnogo vole Barselonu :shock: ..... koliko se sjecam tako je bilo i prosle godine u citavoj zemlji ....... a ja mislim da od te ljubavi nema nista......
prosle godine jedino sto je spasilo Barselonu jeste carobnjak i to samo u 1. mecu a ove nece biti spasa uopste to vam ja garantujem ....
dzabe sva ta prica Celzi prolazi ......... 8)
:twisted: :twisted: :twisted: CHELSEA :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top