Quantcast

CHELSEA - BARCA!!!!(again)

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
mislim da ce murinjo i ekipa ponovo da odigraju tacno kako bi trebalo i da ce barselona opet ispasti! nisam ljubitelj celzija, ali mi se jako svidja fudbal kakav igraju! igraju muski, na pobedu. tacno znaju koliko je dosta!
to sto su ronaldinjo, eto, deko... na vrhuncu forme ne mora nista da znaci! celzi ima dovoljno dobrih igraca koji mogu da ih zaustave! i po mojoj proceni, igraci barselone nece bas moci da se igraju na terenu kao protiv reala, npr... ali, videcemo uskoro...
glasam da celzi prolazi!

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
naravno da mi se svidja celzi! mozda ne treba da mi se svidja zbog toga sto novine pisu da celzi ne igra 'leprsav' fudbal?
taj stil igre volim, cvrsto, muski, na gol! kad je neko toliko dobar da zna tacno koliko mu treba da bi pobedio! ronaldinjo ce dati gol na utakmici i napraviti 10 lepih poteza, ali, da li ce to biti dovoljno za pobedu? ne izgleda mi ni da se fudbal vise igra zbog lepote, nego zbog para, bodova! oni su se fantasticno uklopili u moderan fudbal! pa oni su moderan fudbal!!! treba izdrzati pritisak medija, timova koji ih prate na tabeli... ne cini se bas da je to njima problem! i ne mislim da igraju najruzniji fudbal, samo malo manje lete oko lopte! i takodje mislim da celzijevi igraci uopste nisu tehnicki slabiji od igraca barselone (ako izuzmemo ronaldinja, naravno)! samo je pitanje postavka igre i sta trener trazi od njih!
sto se mene tice, mislim da je proslo vreme pelea, garince, maradone, batistute... kad je jedan igrac mog'o da odluci 5 utakmica za redom... sad se igra drugaciji fudbal i ne mislim da je ruzniji nego pre...

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
batka_mija:
naravno da mi se svidja celzi! mozda ne treba da mi se svidja zbog toga sto novine pisu da celzi ne igra 'leprsav' fudbal?
taj stil igre volim, cvrsto, muski, na gol! kad je neko toliko dobar da zna tacno koliko mu treba da bi pobedio! ronaldinjo ce dati gol na utakmici i napraviti 10 lepih poteza, ali, da li ce to biti dovoljno za pobedu? ne izgleda mi ni da se fudbal vise igra zbog lepote, nego zbog para, bodova! oni su se fantasticno uklopili u moderan fudbal! pa oni su moderan fudbal!!! treba izdrzati pritisak medija, timova koji ih prate na tabeli... ne cini se bas da je to njima problem! i ne mislim da igraju najruzniji fudbal, samo malo manje lete oko lopte! i takodje mislim da celzijevi igraci uopste nisu tehnicki slabiji od igraca barselone (ako izuzmemo ronaldinja, naravno)! samo je pitanje postavka igre i sta trener trazi od njih!
sto se mene tice, mislim da je proslo vreme pelea, garince, maradone, batistute... kad je jedan igrac mog'o da odluci 5 utakmica za redom... sad se igra drugaciji fudbal i ne mislim da je ruzniji nego pre...
svaka cast, sve si u pravu .........
upravo zbog svega sto si naveo ja volim Celzi :razz:
drago mi je sto ljudi shvataju kako igra Celzi i iako ne navijaju za njega i dalje ga postuju ....... jer to je ono pravo tolerancija mora uvijek da postoji a ne.... mrzim ovog , mrzim onog....... :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.