Charmed

VictorySun:
>Prue&lt:
VictorySun:
i na kraju kol zagrli fibi i prevtnu mu se oci.... sta mu to dodje??? :shock:
Pa recimo da je zlo ponovo uslo u njega,da je opet popunio mracnu stranu.
ala serem

E pa sada ponovo ima moci???

ne seres :wink: nadam se
Ja mislim da nema....mozda dobije neke...ali stvarno ne znam.Mislim bilo bi glupo da Izvor,kao najmocnije bice koje zastupa zlo,nema moc.
 
>Prue&lt:
VictorySun:
>Prue&lt:
VictorySun:
i na kraju kol zagrli fibi i prevtnu mu se oci.... sta mu to dodje??? :shock:
Pa recimo da je zlo ponovo uslo u njega,da je opet popunio mracnu stranu.
ala serem

E pa sada ponovo ima moci???

ne seres :wink: nadam se
Ja mislim da nema....mozda dobije neke...ali stvarno ne znam.Mislim bilo bi glupo da Izvor,kao najmocnije bice koje zastupa zlo,nema moc.

Pa kao prvo Izvor jeste usao u njega.On ce hteti da se odbrani da nebi povredio Fibi ali ce i sam postati novi Izvor.Videcete za jedno sest epizoda da ce Fibi da zatrudni i da ce da bude kraljica podzemlja a on kralj.
 
Hoce li mi prepricati ko na kratko seriju koja je bila pre ove nocas,nisam je gledao?I sta ce biti sa Fibi,posle sveega toga?Mislim ubija Kola,nema deteta,znaci li to da ostaje sama?
 
E ovo je vec previse... opet cu da reagujem... Zamisli, neko ustane u 6 sati da pricha o nekoj bez-malo-spanskoj seriji...
eck15.gif
 
Ne mislim na vreme postovanja, nego vecina tinejdzera spava i vise nego sto treba... a ako neko ranije ustane, obicno ustane jer ima neki predcas ili neke obaveze...

I sad, cak i da ima vremena da se mota po forumu, pricati o ovako necemu mi uopste ne ide u glavu... Mislim, to rade samo usedelice koje gledaju spanske serije po ceo dan, a onda rano ujutru sa komsinicom preko terase se dovikuju o protekloj epizodi i sta ce biti u narednim...

Mislim, covek stvarno ne treba da ima zivot da bi diskutovao o tako necemu, a jos od ranog jutra... uzas!
 
Incognito:
Ne mislim na vreme postovanja, nego vecina tinejdzera spava i vise nego sto treba... a ako neko ranije ustane, obicno ustane jer ima neki predcas ili neke obaveze...

I sad, cak i da ima vremena da se mota po forumu, pricati o ovako necemu mi uopste ne ide u glavu... Mislim, to rade samo usedelice koje gledaju spanske serije po ceo dan, a onda rano ujutru sa komsinicom preko terase se dovikuju o protekloj epizodi i sta ce biti u narednim...

Mislim, covek stvarno ne treba da ima zivot da bi diskutovao o tako necemu, a jos od ranog jutra... uzas!

Zasto mislis da su svi tinejdzeri? :?
 
VictorySun:
Zasto mislis da su svi tinejdzeri? :?

Zato sto bi se kosilo sa zdravim razumom da neko ko je prerastao to doba gleda i diskutuje o onome... To bi trebala da bude duboko emotivno nezadovoljna osoba da bi svoju tugu tolila u tim stivima...

Tinejdzerske serije gledaju samo tinejdzeri, svi ostali imaju neki problem ako nalaze sebe u istima... Obratite se psihologu ako meni ne verujete...
 
Incognito:
E ovo je vec previse... opet cu da reagujem... Zamisli, neko ustane u 6 sati da pricha o nekoj bez-malo-spanskoj seriji...
eck15.gif

Kao prvo... nije bilo 5 i nesto... Nego 6 i nesto... Nikad ne bih ustala ranije zbog necega... Nego sam se spremila ranije za skolu pa mi bilo dosadno...

A ti bi mogao da prestanes da nas smaras...
 
Incognito:
VictorySun:
Zasto mislis da su svi tinejdzeri? :?

Zato sto bi se kosilo sa zdravim razumom da neko ko je prerastao to doba gleda i diskutuje o onome... To bi trebala da bude duboko emotivno nezadovoljna osoba da bi svoju tugu tolila u tim stivima...

Tinejdzerske serije gledaju samo tinejdzeri, svi ostali imaju neki problem ako nalaze sebe u istima... Obratite se psihologu ako meni ne verujete...

Iscooliraj malo... Stvarno preterujes...

To sto mi radimo tebe se ne tice... A ni nas se tice voje filozofiranje...
 

Back
Top