Charmed

gorannk

Zainteresovan član
Poruka
161
NeoDaemon:
gorannk:
NeoDaemon:
Pru je bila OK, ali Pajper je zakon!!!

PIPER RULES!!!
Ne!!!
Prue je bila zakon,a Piper je ok :D

Pajper ima jednu veliku prednost nad Pru - jos uvek je u seriji :twisted:

Piper rules!!!
Kakva joj korist.Non stop joj nesto nije u redu,cas zeli da bude witch,cas ne.Pa ona ni sama ne zna sta hoce.Prue je to resila na elegantan nacin. :D
Salu na stranu,mislim da je stvarno Prue najbolja od svih njih zajedno.Ako se ne secas,pa ona je bila glavna u svemu. :D :D :D

NeoDaemon

Početnik
Poruka
14
Kad smo vec kod toga da Pajper ne zna sta hoce, nije li Pru na Harliju upala na Pajperino vencanje i upropastila ga jer je toliko zelela da pobegne od svega pa se njena svest odvojila od nje??? To se sa Pajper jos nije desilo 8)

gorannk

Zainteresovan član
Poruka
161
NeoDaemon:
Kad smo vec kod toga da Pajper ne zna sta hoce, nije li Pru na Harliju upala na Pajperino vencanje i upropastila ga jer je toliko zelela da pobegne od svega pa se njena svest odvojila od nje??? To se sa Pajper jos nije desilo 8)
Pa sta ce ona,uvek je vodila brigu o svemu,smucilo joj se vise i potpuno je bila u pravu.Jednostavno zelela je svojih 5 minuta.Pa ko joj na tome zamera? :D

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.708
E Ne dirajte mi Pajper!!!!

Shvatila sam one nejasnoce sa Kolom!!! Znate zasto se kipovi nisu bunili...e zato sto on nije polozio zakletvu koja je u onoj knjizi... Grimuar ili kako se vec zove... sad je vec logicnije...

Mala vesela

Zainteresovan član
Poruka
286
iskreno se nadam da nisam ja jedina plakala kada su ubile kola...to je bilo tako tuzno :cry:
mislim znate ono kad on "gori" i samo mu je glava ostala i kaze fibi "uvek cu te voleti..." ja sam plakala ko kisa...jako sam volela baltazara(kola)...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :(

Đenka

Aktivan član
Poruka
1.442
Kol je pokupio neke moći tamo gde je bio i opet "jaše". Samo nije jasno ko je on sad u stvari - čovek, demon ili izvor?

Btw. poslednje tri epizode su bile odlične - smislene, poučne, zabavne i bez većih nelogičnosti.

Jedino što stvarno nevalja u toj seriji jeste to što je apsolutno sve moguće. To je dosta obesmislilo celu stvar jer ljudi postaju ravnodušni, ništa ih više ne može iznenaditi. Ova devojka koja je plakala kad su konačno ubili Kola koji je postao izvor, sigurno neće plakati ako ga još jednom "konačno" ubiju jer će znati da nije nikakav problem za scenariste da ga još jednom vrate u život, ako je to potrebno.

Inače, već se u ovim epizodama vidi da su pokušavali da nađu "izlaz" iz serije,razmišljali su kako da je završe. Prvo su (scenaristi) uništili izvor sveg zla (na nebu je bila i neka proslava), a u sledećoj epizodi su čarobnicama ponudili "penziju".

Zna li neko koliko je još tačno epizoda ostalo do zavrčetka serije? (ajte, sad vi, koji čitate "episode reviews" po netu :) , recite, da se ne smaram tražeći :wink: )

gorannk

Zainteresovan član
Poruka
161
Đenka:
Kol je pokupio neke moći tamo gde je bio i opet "jaše". Samo nije jasno ko je on sad u stvari - čovek, demon ili izvor?

Btw. poslednje tri epizode su bile odlične - smislene, poučne, zabavne i bez većih nelogičnosti.

Jedino što stvarno nevalja u toj seriji jeste to što je apsolutno sve moguće. To je dosta obesmislilo celu stvar jer ljudi postaju ravnodušni, ništa ih više ne može iznenaditi. Ova devojka koja je plakala kad su konačno ubili Kola koji je postao izvor, sigurno neće plakati ako ga još jednom "konačno" ubiju jer će znati da nije nikakav problem za scenariste da ga još jednom vrate u život, ako je to potrebno.

Inače, već se u ovim epizodama vidi da su pokušavali da nađu "izlaz" iz serije,razmišljali su kako da je završe. Prvo su (scenaristi) uništili izvor sveg zla (na nebu je bila i neka proslava), a u sledećoj epizodi su čarobnicama ponudili "penziju".

Zna li neko koliko je još tačno epizoda ostalo do zavrčetka serije? (ajte, sad vi, koji čitate "episode reviews" po netu :) , recite, da se ne smaram tražeći :wink: )
Pa ima 6 serijala.U ponedeljak pocinje 5.Verovatno je ostalo oko 40.Barem ja tako mislim.Pa istina je da je sve teze i teze ostati dobar.Mada mislim da ce ove nove serije biti vrh.Skidao sam neke klipove iz 5 i 6 serijala i odusevio sam se.Videcemo
Jedva cekam da Fibi bude sirena,to je za jos 4 epizode.Mislim da je ta serija vrh. :D

gorannk

Zainteresovan član
Poruka
161
Ali morate priznati da su ove epizode odlicne.Trebalo je mnogo maste za sve ovo.Pa po pravilu one i jesu ispunile sudbinu,zato je i dolazio andjeo.Ali videcemo sta ih ceka. :D
Samo mi je zao sto ne ubace malo i Prue. :cry:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.