Četiri horoskopska znaka koje sreća baš hoće

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.179
Prema jednom poznatom astrologu, ovo su četiri znaka koji imaju najviše sreće u životu.

lucky-zodiacs.gif



OVAN (21. mart – 19. april)

Odvažan u pristupu, Ovan se ne plaši kockanja, pucanja, vožnje s povezom preko očiju ili prihvatanja sumnjivog pokušaja. Neustrašivi neuspehom ili neuspehom, oni se vraćaju iznova i iznova da okušaju sreću i većinu vremena njihova hrabrost se isplati.

LAV (23. jul – 22. avgust)

Kao što poslovica kaže, sreća favorizuje hrabre, a Lav je hrabar. Narod lavova ima životinjski magnetizam koji privlači obožavatelje i dobročinitelje. Pod vladavinom sunca, čini se da sreća obasjava ove ljude koji dokazuju da se bitka za bogatstvo dobija verujući da je zaslužujete.

VAGA (23. septembar – 22. oktobar)

Šarm je mazivo za sreću i Vage ga imaju u obilju. Pod vladavinom Venere, ovi ljudi imaju sposobnost da znaju šta da kažu i da postignu svoj put. Domen Vage je sedma kuća partnerstva i oni imaju tendenciju da se prošire kroz veze, udruženja i plemeniti sport društvenog penjanja. Nesklone teškom radu, Vage su lukave kada su u pitanju njihove veze i srećne u svojoj sposobnosti da profitiraju/izvuku korist od prijateljstva.

STRELAC (22. novembar – 21. decembar)

Strelcem vlada Jupiter, dobročinitelj koji pozlati sve što takne. Prirodni optimisti i ozloglašeni kockari, strelci generišu sreću jer neprestano guraju svoje, rizikuju i veruju u slobodni pad sudbine, čudan kurs koji ih uvek vodi ka bogatstvu bukvalnog i metaforičkog različitosti.
 
Poslednja izmena:
Čitala sam pre te neke astrološke stvari i ostala pod utiskom do danas, i teško to izbija iz glave ma koliko htela da se ničega ne sećam, da udarim taster UNSEE. Mislim da me stelijum u Ovnu vadi, da kao Ribe... taj stelijum tačno nadopunjava slabosti mog znaka.
Ne mislim da se ikad ponovo bavim tom disciplinom, ali negde kad se god setim tog stelijuma, pripisujem mu to da... eto, i kad sam u letu na dole, ima to nešto što ta ovneća sreća preokrene priču na dobro i neko ponovno uzletanje.
 
Čitala sam pre te neke astrološke stvari i ostala pod utiskom do danas, i teško to izbija iz glave ma koliko htela da se ničega ne sećam, da udarim taster UNSEE. Mislim da me stelijum u Ovnu vadi, da kao Ribe... taj stelijum tačno nadopunjava slabosti mog znaka.
Ne mislim da se ikad ponovo bavim tom disciplinom, ali negde kad se god setim tog stelijuma, pripisujem mu to da... eto, i kad sam u letu na dole, ima to nešto što ta ovneća sreća preokrene priču na dobro i neko ponovno uzletanje.
Znači bukvalno nemam pojma o čemu pričas,prije bih razumijo kvantnu fiziku neg "stelijum"
 

Back
Top