Četiri člana poks-a prešlo u sns

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.003

Četiri člana POKS-a prešlo u SNS​


Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darko Glišić saopštio je danas da je četiri člana POKS-a pristupilo naprednjacima.


- To su ljudi koji će zajedno sa nama deliti iste vrednosti, stabilne, jake, ekonomski prosperitetne Srbije u kojoj želimo mir i u kojoj želimo da što više napredujemo - rekao je Glišić.
On je naveo da su u SNS prešli potrpedsednik POKS-a i predsednik Opštinskog odbora Zubin Potok Mirko Glibo, član GO POKS-a i poverenik za Palilu Dragoslav Anastasijević, poverenik za Vračar Vladimir Golubović, član GO i poverenik za Zemun Predrag Milošević.

https://direktno.rs/politika/459846/cetiri-clana-poks-presli-u-sns.html

Nastavlja se osipanje Zavetnika, POKS i DSS koji su očigledno puni spavača. Uskoro će razlog biti i to da je Miloš Francuz. Tu je i naravno voda Jana sastanak.

photo_2023-01-23_19-46-40.jpg
 
Opet ti nesto podmeces, toboze stranka krade pare narodu pa od toga strika carape.
Samo neke glasine i indicije, bez ikakvih dokaza.

😡 🐈

Свашта...па зна се да парламентарне странке добијају новац из буџета.

И, наравно, донације од богатијих симпатизера, за аутобусе, на пример, кад затреба.
 
Свашта...па зна се да парламентарне странке добијају новац из буџета.

И, наравно, донације од богатијих симпатизера, за аутобусе, на пример, кад затреба.
Da, ali razlika je u tome sto je recimo u Hrvatskoj za vrijeme SDP-njara vlast narodu doslovno otimala iz dzepa, zbog toga sto narod tim razbojnicima i secikesama nije zelio dati ni lipe, a sada kada je na vlasti HDZ, narodu uopce nije tesko odvojiti eure zbog toga sto zna da ce taj novac vlada oplemeniti.
Isto tako je sa SNS-om, narod zeli placati drzavi zbog toga sto zna da ce SNS pronaci nacin taj kapital umnoziti, a sve to ce se narodu vratiti u obliku blagostanja.
 
i to je najcrnje svi znaju ko je i tolerisu takog...bio kod drugara odavde imao fin pokret za euroaziju fini ljudi svi idealisti, kaze aj dodji kod nas, otiso i sedi lik sa ulaza sam ga video i kazem drugaru a sta ti ovaj pub radi ovde a on, ma sta da mu radim, pa kazem daj mu lepo odyebaus inace ce da pocne da vam drzi banku...i tako i bi ja cutim i slusam sta ko ima da kaze na teme razne a on najglasniji :lol: ja lepo kazem da napisemo pismena svim ambasadama srocicu kako treba i da trazimo sredstva dobicemo garant od kine i rusije potpisujem i kazem imam kontakte svuda , a ovaj neko blokce uze i nesto poce da zapisuje ybt :rotf:

posle mi se javlja drugar kaze kad si otisao ovog sve zanimalo ko si sta si kako imas dobre ideje i tako slicna sranja...cirkus.
 

Back
Top