Quantcast

Često mi se menjaju hobiji

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.776
Pored pisanja koje je uvek prisutno u mom životu kao hobi, počela sam da sakupljam slike.
A to su uglavnom slike grupe BTS.
Nekako,imam taj čudni nagon da skrinšotujem svaku njihovu sliku koju vidim i onda da je izeditujem.
Da, i editovanje slika i kačenje teksta na slike u fazonu quotes i lyrics quotes isto...
Problem je što gubim dosta vremena na to skrinšotovanje i preuzimanje slika.
Možda je razlog tome što sam izgubila sve slike koje sam imala na laptopu.
Moguće.

badja007

Aktivan član
Poruka
1.797
Pored pisanja koje je uvek prisutno u mom životu kao hobi, počela sam da sakupljam slike.
Nekako,imam taj čudni nagon da skrinšotujem svaku njihovu sliku koju vidim i onda da je izeditujem.
Da, i editovanje slika i kačenje teksta na slike u fazonu quotes i lyrics quotes isto...
Nema nista lose u tome..
Moguće.
A sto to drzis na lap topu?
Lepo to uplodujes ovde na svom blogu sa telefona i odmah zatim brises..

Indigo3

Poznat
Poruka
7.356
Moguće.

I meni... evo, isplela sam popke, kapiram, mogu sad i šal, džemper...
Kreativac se traži.
Kreativnost ne propada.
Hoćete da vam pokažem moje popke? :neutral:

Indigo3

Poznat
Poruka
7.356
Od čiste vune!
PdPw_f2DFMN7V426wSB_06VZLXzIJn7_zX1w8pZ7PhZ3uA4JH8jJXNgfSWa0UcbW6P0v0uVfzXlepy4ugYQShDGy_QtKLuQlAnfd4B-RFE1f8zrvT604LCBMp_WrLkwsX2Pt7ExllI7g-eCKn_3WlVJRhkC6P61iY6QqLpjkdGI8PC7xKttcWg1GkB06Sq48-53OVAsgPFZ6wPLZZFjtZVNzcvq3kmdgWRkXU_8XOen_6VoiAEvPVfoqROVrlNzCmuvak-cxjD5vM8-VIbXeahS5fNBoNzbK7Zac3UjetKwcZuY1YWsmizM9HaBxDqKfr7wilkLQ-D_yMsTVZaxytoW3tYRF2iIkO1e90n8fuHTaADsqYXBURwI4HIYTAMyUE1at_je4LUAwDpm6zdSDAwiHKpRVT3HWDiezoeRQFswQh1R1Fn-PSnIqQtabUUfLmKxpsLPKyghhVSCoLtkzJVAobSZslcs6k7BW7yYGR7TimYuM6V8rN0qNM18Czw9NqDcGs32miQlgW1Ee-H8xtVqDXnNabMf69IMXGuECuZqRV-mWjqZCCKp77qBx7KFfdCLKRlpzA7ma43vypTaO72EPqTb4I_DyM8j3RQR_uneqSifG4EFqK6uZkkoc3Ge7qLVodT-_ApZb2cqTCD82tFZljjU3iazfLMj2R9VQWPbMbNogKJStbEUN1Xa3cC-lkgSqgFBXO0BCGpPzS2votpNAOQ=w1175-h881-no

Baad_Boy

Poznat
Poruka
9.944
Moguće.
Imao sam mnogo zanimljivih hobija.

Break dance grafiti spray paint art a neke ne smem da napisem jer je privatno.

U jednom mom hobiju sam postao treci u svetu ili cetvrti, nezvanicno.

U drugom hobiju sam prvi na svetu, isto nezvanicno, vezano je za trening.

Amm. A moja sestricina isto edituje slike msm ima insta stranicu sa skoro 11k followera, sa lyrics i ljubavnim forama... ja sam je malo usmeravao, stranica joj jako brzo raste. ☺

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.