CESTITKE SRPSKIM TENISERIMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
srbijabi2.gif
95336_pehar-foto-m-metlas_ig.jpg
srbijabi2.gif
 
Ако још неком није јасно зашто је затворена тема,ево поновићу,

Какав брезобразлук и некултура Српских тенисера.
Умето да изађе неко испред њих и захвали проеуропској влади на подржци и посвети пехар највећем просрбину они тако.
Смеју се и шишају док институција седи на трибинама.Срамота.
И то још уз неке маршеве уз које смо јуришали на наше пријатеље.
То је нажалост слика које одлази у слободни и демокрацијски свијет.Невиђена брука и пораз јединог пута.
Страшно.
http://forum.krstarica.com/showthre...K-RUKE....?p=16155568&viewfull=1#post16155568

Зар није мого Ђоковић полетити у загрљај нааајљепшем просрбину,док Слобо фали на сва уста владу и њене напоре за бољитак?
елем,следи...
тенисер=другосрбијаш,
другосрбијаш=хулиган
Па гледајте оно што је цијели демокрацијски свијет видијо.Уз маршеве,Дрине и клицање Србији.
Земљи граџана брез алтернативе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top