Čestitka

220px-Coat_of_Arms_of_SFR_Yugoslavia.svg.png


Samo budala loži vatru ispod žita.:mrgreen:
 
све што се роди у јајцу оде у *****.
комунисти су те 1943. компромитовали целу леву идеју неразумним историјским заседањем у јајцу :(
 
pa i ti si "tekovina"iz Jajaca:rotf::rotf::cool:

NetOčno.
Srbin sam i prema tome, postojao sam pre Jajca.
Tekovine iz Jajca su donele puno dobrog ostalim našim narodima i narodnostima.
Recimo Hrvatima. Da nije tekovina iz Jajca, bili bi samo fašisti i ustaše. (dođe mu na isto).
Posle dobiše i Baranju. Ako se ne varam, dade im je otac sadašnjeg gradonačelnika Beograda.
Na osnovu partizanskih jedinica (nacionalni sastav 97% Srbi) postadoše pobednici nad fašizmom.

Crnogorci, Makedonci, Muslimani postadoše nacije.

I Srbija nešto dobi.
Dve pokrajine koje su radile protiv nje.
 

Back
Top