Ćerke ocu oprostile ubistvo majke

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.295
Rut Edvards (28) je tokom izricanja presude ocu, uhvatila svoju sestru za ruku, a kada je njihov otac dobio zatvorsku kaznu obe su zaplakale, piše Daily Mail.

Rut nije samo oplakivala svoju 44-godišnju majku Mihaelu, koju je Rutin otac Dejvid zadavio kaišem od kućne haljine, već je tugovala i za ocem koji će narednih 11 godina provesti iza rešetaka.

Rut i njena 25-godišnja sestra Sara poslale su sudu pismo u kome mole za slobodu svoga oca.

One su opisale svoje roditelje kao "par koji nije mogao da bude razdvojen, ali i koji nije znao da funkcioniše zajedno".

“Imali su intenzivnu i destruktivnu vezu koja je iz svakog od njih izvlačila najgore”, rekle su sestre.

Kada su prvi put javno govorile o svom oprostu koji se dogodio pre četiri godine, Rut je izjavila kako joj je jasno da mnogi ne mogu da shvate da su ona i sestra oprostile ocu, koji je ubio njihovu majku.

“Nikada ga nisam krivila za smrt moje majke zbog toga što on nije kriv. On kao da u sebi ima dve ličnosti. Osoba koja je ubila moju majku nije moj otac. To je učinio neo ko ne može da se kontroliše”, rekla je Rut.

Rut je naglasila kako je njen otac nežan muškarac i da je trebalo nešto strašno da se dogodi bi on ubio.

"Izgubio je kontrolu i dogodilo se najgore. U svojoj sam glavi odvojila mog oca i ubicu moje majke", pojasnila je Rut.

http://www.smedia.rs/vesti/vest/953...n-cin-Cerke-ocu-oprostile-ubistvo-majke.html/

Back