Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Ćerka Jorgavanke Tabaković dobila vozača i službeni automobil

Poruka
19.908

vladeks

Ističe se
Poruka
2.320
konji jedni imate već temu o ovome ali zašto nastaviti staru kada ima nova da se otvori
http://forum.krstarica.com/showthre...E-BRIŠE-TEKST-O-PROTEKCIJI-JORGOVANKINE-ĆERKE
i vana mogu da napišem isto ono što sam i napisao na prethodnoj temi
Lično mi smeta zašto uopšte pominjete jorgovanku tabaković u ovom slučaju?

Zašto u tekstu koji su naposali nisu napisali da je Milena Tabaković pomoćnik direktora istoga toga RFZO-a a da je svršeni stomatolog , koja se sada prebacila na menadžment -završila je i drugi fakultet i da sada ide na Master studije iz istoga , ona je već pomoćnik toga direktora , a ona Lidija je jedan od kandidata koji bi mogli da naslede na tom mestu direktora RFZO-a isto.

kako pacovi brane svoje privilegije,bas mi je drago sto su te isutirali sa posla,kad narod bude poceo da vas juri govnjivom motkom bice belaja,da se ti zmijice nisi ubacio u ovaj fond sto daje besplatnog sofera o trosku poreskih obveznika:whistling:

snejks

Elita
Poruka
17.829
alooooooo bre majmuni ... mogla je i sama sebi da izda službeni auto , ovde je jedina njena krivica što je jovankina ćerka i zato sada svi pljuju po jovanki , a kada razmislite radi se o osobi koja je završila medicinski fakultet smer stomatologiju- tj zubarstvo , i koja je već pomoćnik direktora RFZO-a a sada žena završava i menadžment medicinskih sredstava što joj je potrevan da bi napredovala u životu i u poslu - masteruje drugi fakultet uz posao , pošto je sve to u struci ne vidim ništa loše pa ni čak ni korištenje službenoga auta koji joj po funkciji koju obavlja svakako pripada ,

gost 287528

Elita
Poruka
20.347
alooooooo bre majmuni ... mogla je i sama sebi da izda službeni auto , ovde je jedina njena krivica što je jovankina ćerka i zato sada svi pljuju po jovanki , a kada razmislite radi se o osobi koja je završila medicinski fakultet smer stomatologiju- tj zubarstvo , i koja je već pomoćnik direktora RFZO-a a sada žena završava i menadžment medicinskih sredstava što joj je potrevan da bi napredovala u životu i u poslu - masteruje drugi fakultet uz posao , pošto je sve to u struci ne vidim ništa loše pa ni čak ni korištenje službenoga auta koji joj po funkciji koju obavlja svakako pripada ,
:eek::eek::eek:

snejks

Elita
Poruka
17.829
kako pacovi brane svoje privilegije,bas mi je drago sto su te isutirali sa posla,kad narod bude poceo da vas juri govnjivom motkom bice belaja,da se ti zmijice nisi ubacio u ovaj fond sto daje besplatnog sofera o trosku poreskih obveznika:whistling:
danas ste gore sutra ste dole smrdibube iz ds-a

- - - - - - - - - -

ma bitno je da ti čitaš samo ono što tebi odgovara ...

gost 287528

Elita
Poruka
20.347
nema svaki službeni auto plavu rotaciju
a gluperde se na ovoj temi bukvalno bune što pomoćnik direktora RFZO-a koristi službeno vozilo RFZO-a
toliko o vašoj pameti ccc....

Nedavno je u Fondu promenjena sistematizacija-prema kojoj je za obavaljanje tog posla dovoljno 2 godine radnog staža, umesto dosadašnjig 5 ( Milena Tabaković je stomatolog sa 1,5 god staža u struci)...
A drugarica Lidija-kandidat za direktorku RFZO filijale NS.

gost 287528

Elita
Poruka
20.347
ma bitno je da ti čitaš samo ono što tebi odgovara ...
:lol:
Čitam šta si napisao,a mogao bi i ti..................... :lol:

- - - - - - - - - -

inače je jeftinije otići kolima za beograd i vratiti se natrag nego uzimati autobus i povratnu kartu
povratna karta je oko 1300 dinara , za dvoje 2600 za 150 km tamo i natrag 10 litara goriva je oko 1500 din.
pa vi vidite
Normalno, nego nije jeftinije-u ovom slučaju je besplatno :lol:

snejks

Elita
Poruka
17.829
Nedavno je u Fondu promenjena sistematizacija-prema kojoj je za obavaljanje tog posla dovoljno 2 godine radnog staža, umesto dosadašnjig 5 ( Milena Tabaković je stomatolog sa 1,5 god staža u struci)...
ej aj da ne kopam ko je sve u zadnjih pet godina primljen u RFZO - jer pola RFZO-a će ostati bez posla

JeanColdHand

Buduća legenda
Poruka
25.437

koga ti majmune nazivas majmunima?
toliko si stranacki ostrascen da pojma nemas o cemu pricas! mozak su ti isprali...jesi ti svestan sta pricas??? kakvo pravo ona ima da clanovima porodice izdaje sluzbeni auto, jesi ti normalan??? koga boli ****** na kakvim megablejama njena cerka studira i sta studira... to je njena privatna stvar!

samo u bananalendu kao sto je srbija mozes da vidis takvu zloupotrebu sluzbenog polozaja! u nemackoj se krivicno goni bivsi predsednik drzave zato sto je na oktobarfestu navodno potrosio drzavnih 700 evra ...ej, pisljiviv 700 evra!!! u srbiji se maznjavaju i zloupotrebljavaju milijarde pa nikom nista...i to ne samo od strane raznoraznih preCednika vec i njihovih svastika, svalerki, surnjaja. devera...

i naravno da ti u svemu ovome ne vidis nista lose, vi stranacki pijuni se prodajete za kiflu...

snejks

Elita
Poruka
17.829
:lol:
Čitam šta si napisao,a mogao bi i ti..................... :lol:

- - - - - - - - - -

Normalno, nego nije jeftinije-u ovom slučaju je besplatno :lol:
odakle tebi ideja da je besplatno? možda su dobili samo vozilo , vozača plaća rfzo pa ga plaća svakakko - sedi on ili ne ili spava ili ne ili radi ili ne jer on i jeste zaposlen u tom rfzo-u da bi vozio a vozilo je da se vozi , a jedna od osoba je ipak pomoćnik direktora

snejks

Elita
Poruka
17.829
koga ti majmune nazivas majmunima?
toliko si stranacki ostrascen da pojma nemas o cemu pricas! mozak su ti isprali...jesi ti svestan sta pricas??? kakvo pravo ona ima da clanovima porodice izdaje sluzbeni auto, jesi ti normalan??? koga boli ****** na kakvim megablejama njena cerka studira i sta studira... to je njena privatna stvar!

samo u bananalendu kao sto je srbija mozes da vidis takvu zloupotrebu sluzbenog polozaja! u nemackoj se krivicno goni bivsi predsednik drzave zato sto je na oktobarfestu navodno potrosio drzavnih 700 evra ...ej, pisljiviv 700 evra!!! u srbiji se maznjavaju i zloupotrebljavaju milijarde pa nikom nista...i to ne samo od strane raznoraznih preCednika vec i njihovih svastika, svalerki, surnjaja. devera...

i naravno da ti u svemu ovome ne vidis nista lose, vi stranacki pijuni se prodajete za kiflu...
gora SI nego majmuni -majmunima ću se izvinem što sam ih uporedio sa vama
kao što sam napisao alter egoni -ona ne čita šzo joj ne odgovara , a ti ne čitaš apsolutno ništa ...

snejks

Elita
Poruka
17.829

upoređenja radi
Duško Radaković iz Demokratske Stranke je svojevremeno sa srednjom školom postao predsednik opštine kikinda sa 31 godinom i bez ijednoga dana radnoga staža

- - - - - - - - - -

ma vas samo osoba sa koeficijentom inteligencije amebe nije procitala...

ni srama ni obraza...
amebe su genijalci naspram tebe

snejks

Elita
Poruka
17.829
zasto uporedjujes one koje je narod zbacio i glasao za vas u nadi za boljim zivotom? koja je tvoja poenta? zlo opravdavas zlom...

nego, ljudima kojima je uradjena lobotomija mozga ne vredi govoriti...ti ces svaku nepravdu i zlocin svojih idola opravdati...a mozda si i placen za to, ko zna...
lako je srati iz 3 pm nama ovde po glavi -sve dok se ne vratiš nemaš pravo glasa.

Poruka
9.028
gora SI nego majmuni -majmunima ću se izvinem što sam ih uporedio sa vama
kao što sam napisao alter egoni -ona ne čita šzo joj ne odgovara , a ti ne čitaš apsolutno ništa ...

Ti, bre, sefe, vec toliko puzis i gmizes da si poceo da ostavljas sluzav trag.

Pogledaj se u ogledalo. Jesi li siguran da se nisi pretvorio u nekakvu glistu, crva?

snejks

Elita
Poruka
17.829
Snejks, ti kao da lično poznaješ te dve studenktinje pa ih braniš.
Mislim ako su toliko dobre ribe evo ja se dobrovoljno javljam, ima bre da ih vozAm za džabe...
Mada sumnjam, verovatno su kao i Jorgovanka antipaticno pateticne i mediokriteti :lol:
heboteja se stvarno pitam da li je vama lakše uterati ili objasniti
ĆERKA JORGOVANKE TABAKOVIĆ JE POMOĆNIK DIREKTORA RFZO-a
svaka dalja rasprava o službenom vozilu RFZO-a je bespredmetna i nema svrhu nikakvu osim da se blate osobe ili da se njihova imena razvlače po forumu od strane raznih budala.

snejks

Elita
Poruka
17.829
kad se nema argumenata udara se na patetiku...

znaci li da zbog neimanja izbora pristajes na prodaju duse djavolu? jesam li te dobro razumela?

pravo glasa imam, i moj glas nece dobiti niko od njih...
nema tu patetike ili ne otišao si napolje , tamo zarađuješ svoj hleb kao državljanin te države njima plaćaš porez ONU DRŽAVU GRADIŠ A NE OVU , ja bih svima vama oduzeo pravo glasa na bilo šta u ovoj državi tačka.
a kada se budete vraćali ovamo za 30+ godina tretirati vas kao strance.

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.686
Ako se školuje za potrebe RFZO, onda za to mora da postoji valjana odluka i razlog koji mora biti javan. U tom slučaju, naravno da je sleduje službeno vozilo (vozač tu nije bitan).
Ako ne postoji OBRAZLOŽENA validna odluka državnih organa da je neophodno da se Milena Tabaković školuje baš za to i baš tu, onda joj ne sleduje službeni auto pa taman da je i direktorka.
Ne može ni direktorka, niti ona sama da odluči o tome.
Prema tome - sudite kad imate svu dokumentaciju, a ne napamet kao neki teletabisi.
U svakom slučaju - ako su njih dve same odlučile tako nešto - treba ih kazniti.

JeanColdHand

Buduća legenda
Poruka
25.437
nema tu patetike ili ne otišao si napolje , tamo zarađuješ svoj hleb kao državljanin te države njima plaćaš porez ONU DRŽAVU GRADIŠ A NE OVU , ja bih svima vama oduzeo pravo glasa na bilo šta u ovoj državi tačka.
a kada se budete vraćali ovamo za 30+ godina tretirati vas kao strance.

tako je, hleb zaradjujem posteno, imam cistu savest...sto za tebe ne bih rekla...ako uopste i imas bilo kakvu savest...

paz' da ti ja nesto kazem: ja jos uvek imam samo srpsko drzavljanstvo i prema tome i pravo glasa...
a od mog rada vise ima koristi srbija nego zemlja u kojoj zivim i radim...a kako i na koji nacin nije vazno za ovu pricu...

nego, reci mi: da li mirno spavas nocu, budi li te necista savest?

snejks

Elita
Poruka
17.829
tako je, hleb zaradjujem posteno, imam cistu savest...sto za tebe ne bih rekla...ako uopste i imas bilo kakvu savest...

paz' da ti ja nesto kazem: ja jos uvek imam samo srpsko drzavljanstvo i prema tome i pravo glasa...
a od mog rada vise ima koristi srbija nego zemlja u kojoj zivim i radim...a kako i na koji nacin nije vazno za ovu pricu...

nego, reci mi: da li mirno spavas nocu, budi li te necista savest?
aman jašta nego je tako , sve je kao ti kažeš
:hahaha:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.