Quantcast

Cepidlaka ili ne?

Poruka
15.172
nista ne smrdi kao noge i masna kosa

ja u poslednje vrijeme nosim rajf veoma cesto, i on bas masti kosu, narocito ovi sa zupcima, koje ja jedino i nosim... i kosa mi je uvijek masna kada ga skinem, pa makar je ja oprala prije pola sata:confused:

moguce da mu njena kosa jako smrdi kada legnu... pa neka je onda pere pred spavanje... bar ljeti moze

a za dlake... ima jezik, neka mu objasni da nece da se brije... ili neka njega prvo detaljno izdepilira
narocito neka mu obrije mosnice i guzu, pa kada pocnu da rastu dlacice i momce pocne da se cese, neka intenzivira svoje zahtjeve za glatkom kozom

ja nisam picajzla, ali, volim da momak cim dodje kod mene ode i opere noge
mrrrrrzim kada sjedimo i njegove noge vonjaju... razumiejm da su mu se oznojile i da je i pored tek obuvenih cistih carapa njemu nejasno kako smrde, ali smrde... i ja ga zamolim da ih opere, a on me pita... zasto?, pa ne smrde... to mene izludjuje...

taj momak mozda pretjeruje, a mozda samo od nje trazi ono sto on sam radi
zato se ja nikada nisam zabavljala sa momkom koji namjesta frizurice, koji mnogo voli ogledalo i divi se zenskim manikiranim noktima... nemam ja sa njim sta da trazim, jer njega zanima zena koju ce da bude reprezentativna, za kojom ce da se okrecu u klubu i koja ce da maze noge uljem... ja nisam nista od toga... zato i ne maltretiram sebe

ta djevojka je mozda izabrala nekoga kome ne moze da parira u tom pogledu... i bolej da to rascisti sa njim, prije nego mu se ogadi... bio on cepidlaka ili ne
:lol: Dobro Pil prenecu joj :rumenko:

tarabica

Domaćin
Poruka
3.750
Pa valjda ima majku ili mozda sestru... Ipak nema 5 godina...a i devojke kojima je okruzen sigurno nisu neprekidno tip top.

Ma jel ti to njega pravdas???:lol:
Ma ne pravdam, nego pokusavam da shvatim u cemu je problem, pa sam pomislila da svoju devojku mozda uporedjuje sa devojkama koje vidi maksimum nekoliko sati ili u prolazu, i naravno da su sredjene u tom trenutku, a niko ili retko ko je tip top 24h dnevno.