Cenzura zbog Tome!?-Djuka opet jase !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Evo nama doskorasnjeg najveceg moguceg radikala(zaj.ebo i Tixog),a sada naprednjaka,kaze nesretnik da mu ometaju talase i to bas kada je hteo da izduva,pardon "intervijuse" Tomu grobara...secam se sa jednog drugog foruma sta je covek pisao,"domaci izdajnici, strani placenici,srpske ustase" su mu bili uobicajni svakodnevni recnik,cosavi vojvoda je za njega bio Bog na nebu,a evo sada postade covek europejac na kub,zameni mamu u RIK-u i zaboravi na svoje jarane tipa Tixog i ostataka ekipe i ostavi ih da se sami bore protiv Bo Te :sad2::sad2::rida::rida::besan2:


Cenzura zbog Tome!?


Vlada Đukanović, autor i voditelj radio-emisije „Na liniji“, koju možete slušati svakog radnog dana od 10 do 13 časova na talasima Radija „Fokus“, tvrdi da mu vlasti već danima ometaju emisiju.

- Danima već sumnjamo da neko iz vlasti namerno ometa naš program zato što je naša emisija kritički nastrojena prema njima. Danas, kada je gost emisije bio Tomislav Nikolić, a tema promene u Srbiji, naparasno je nestao signal u deset do 12 samo u južnoj Srbiji, da bi emisija kompletno bila prekinuta pola sata nakon toga - tvrdi za „Alo“ Đukanović. Slušaoci Radija „Fokus“ iz Niša i Aleksinca potvrdili su da je emisija prekinuta deset minuta pred ulazak gosta u studio, a emitovanje signala nastavljeno je nekoliko minuta posle 13 časova, kada je emisija završena.
- Mi prvo nismo ni znali da nas na jugu ne čuju, ali nam je sve postalo jasnije kada je u studiju u jednom trenutku sve prestalo da radi. Sve nam je bilo isečeno i ništa nije radilo, a imali smo struju. Ono o čemu smo mi pričali uopšte se nije čulo. Naši tehničari su uspeli da uspostave program, ali je već bilo kasno - tvrdi Đukanović. Autor i voditelj emisije „Na liniji“ smatra da su predstavnici vlasti krivi za cenzuru i ometanje njegovog programa.
- Nemoguće je da su tehnički problemi sa signalom već nekoliko dana kada je u etru moja emisija. Smatran da su naše vlasti angažovale profesionalce koji se bave ometanjem radijskih frekvencija i imaju odgovarajauću opremu za to da nas ućutkaju - trvrdi Đukanović i dodaje da mu je mnogo drago što vlasti cenzurišu baš njegovu emisiju, zato što je to za njega podstrek da nastavi.
 
Нека су срећни што уопште и свирају, колико дугују РТСу за предајник на Авали.
А и њиховој параноји никад краја....стално су они јадни, мучени, прогањани.
Боље би им било да ћуте.
 
Cenzura zbog Tome!?


Vlada Đukanović, autor i voditelj radio-emisije „Na liniji“, koju možete slušati svakog radnog dana od 10 do 13 časova na talasima Radija „Fokus“, tvrdi da mu vlasti već danima ometaju emisiju.

- Danima već sumnjamo da neko iz vlasti namerno ometa naš program zato što je naša emisija kritički nastrojena prema njima. Danas, kada je gost emisije bio Tomislav Nikolić, a tema promene u Srbiji, naparasno je nestao signal u deset do 12 samo u južnoj Srbiji, da bi emisija kompletno bila prekinuta pola sata nakon toga - tvrdi za „Alo“ Đukanović. Slušaoci Radija „Fokus“ iz Niša i Aleksinca potvrdili su da je emisija prekinuta deset minuta pred ulazak gosta u studio, a emitovanje signala nastavljeno je nekoliko minuta posle 13 časova, kada je emisija završena.
- Mi prvo nismo ni znali da nas na jugu ne čuju, ali nam je sve postalo jasnije kada je u studiju u jednom trenutku sve prestalo da radi. Sve nam je bilo isečeno i ništa nije radilo, a imali smo struju. Ono o čemu smo mi pričali uopšte se nije čulo. Naši tehničari su uspeli da uspostave program, ali je već bilo kasno - tvrdi Đukanović. Autor i voditelj emisije „Na liniji“ smatra da su predstavnici vlasti krivi za cenzuru i ometanje njegovog programa.
- Nemoguće je da su tehnički problemi sa signalom već nekoliko dana kada je u etru moja emisija. Smatran da su naše vlasti angažovale profesionalce koji se bave ometanjem radijskih frekvencija i imaju odgovarajauću opremu za to da nas ućutkaju - trvrdi Đukanović i dodaje da mu je mnogo drago što vlasti cenzurišu baš njegovu emisiju, zato što je to za njega podstrek da nastavi.
Deza-Vu!Od kriminalaca i zute histerije da sve zamrace u Srbiji vise ne moze normalan covek da dise! :evil::evil::evil:
 
Ja?:zcepanje: Taman posla1:manikir:
Sto se tice ometanja frekvencija,to je tacno! :evil:Zuti se direktno obrate TV kuci i kazu"No-no,ovo ne sme u etar"
Bolesnici!:evil::evil:

Којој ТВ кући?
Па да има нормалног закона, Фокус би већ одавно требао бити угашен.
Они знају да кукумавчу у етар како влада јавашлук, а они га први праве у својој кући.
Кад их чујем да причају о платама и запошљавању, смучи ми се. Да их неко пита како радници Фокуса добијају плату?!
 
Којој ТВ кући?
Па да има нормалног закона, Фокус би већ одавно требао бити угашен.
Они знају да кукумавчу у етар како влада јавашлук, а они га први праве у својој кући.
Кад их чујем да причају о платама и запошљавању, смучи ми се. Да их неко пита како радници Фокуса добијају плату?!
И ''С'' би био угашен због ширења и рекламирања шунда.
 
И ''С'' би био угашен због ширења и рекламирања шунда.

Где пише да је то што С емитује шунд?
Друго, музика не улази у програмску концепцију радија, другим речима можеш да пушташ шта хоћеш.
Али ако је циљ препуцавање, и Фокус емитује преварантске квизове.
 
Којој ТВ кући?
Па да има нормалног закона, Фокус би већ одавно требао бити угашен.
Они знају да кукумавчу у етар како влада јавашлук, а они га први праве у својој кући.
Кад их чујем да причају о платама и запошљавању, смучи ми се. Да их неко пита како радници Фокуса добијају плату?!
Ne mislim na "Fokus"! To i ne slusam!Mislim na TV kuce koje snimaju neki opozicioni skup,sva desavanja i masu sveta-ti snimci ne budu prikazani zbog Tadicevog No-No! :evil: :evil:
 
Где пише да је то што С емитује шунд?
Друго, музика не улази у програмску концепцију радија, другим речима можеш да пушташ шта хоћеш.
Али ако је циљ препуцавање, и Фокус емитује преварантске квизове.
50% музике на ''С'' радију је чист хрватски шунд,музика плагијат + текстови без везе.
 
Ја нпр.слушам и "радио С" и "фокус-радио",и тачно је да га ометају у току емисије /по неколико минута нема тона уопште/,и могу вам рећи пошто се јављају слушаоци из свих странака,мада су
већина противници "жутих",да је ипак НАЈСЛОБОДНИЈИ радио на овим просторима !!!
 
А где то пише? Ко је то прогласио шундом?
Или је то твоја лична процена?
Пробај да цео дан слушаш текстове Џибонија и Северине и покажи ми литерарну вредност коју имају и конкретно које песме.
 
Poslednja izmena:
Ја нпр.слушам и "радио С" и "фокус-радио",и тачно је да га ометају у току емисије /по неколико минута нема тона уопште/,и могу вам рећи пошто се јављају слушаоци из свих странака,мада су
већина противници "жутих",да је ипак НАЈСЛОБОДНИЈИ радио на овим просторима !!!

Можда то вама, као слушаоцима изгледа као слободан радио, да можете да кажете шта желите, али тај радио није вредан помена.
А уствари и није слободан, када би рекли да је Николић лопов, као што сам водитељ каже за власт, искључили би вас из програма.
 
Пробај да цео дан слушаш текстове Џибонија и Северине и покажи ми литерарну вредност коју имају и конкретно које песме.

Ок, значи у питању је твоје лично мишљење. У реду, али то није основ за гашење једне радио станице.
 
Ок, значи у питању је твоје лично мишљење. У реду, али то није основ за гашење једне радио станице.
Није ни за гашење Фокуса.Пре појаве лоповског РАТЕЛА је постојао радио Крикет који је по цео дан емитовао јако добру поп музику и врло мало емисија.Нису му издали дозволу зато што власник лоповима у РАТЕЛ-у није дао мито.
 
Можда то вама, као слушаоцима изгледа као слободан радио, да можете да кажете шта желите, али тај радио није вредан помена.
А уствари и није слободан, када би рекли да је Николић лопов, као што сам водитељ каже за власт, искључили би вас из програма.
Па могу ти рећи да се редовно јавља један "деда -радикал"и пљује и по Томи,Аци и напредњацима,али га Влада не искључује,тако да ме "фокус"подсећаб на "крстарицу" !
 
Није ни за гашење Фокуса.Пре појаве лоповског РАТЕЛА је постојао радио Крикет који је по цео дан емитовао јако добру поп музику и врло мало емисија.Нису му издали дозволу зато што власник лоповима у РАТЕЛ-у није дао мито.

Нисам ја говорио о музици, као о основу за гашење Фокуса, већ о неким другим стварима. Између осталог, Фокусу је већ одузета дозвола, па су је неки опет вратили. Погађај ко?
Занимљиво је да је Крикет емитовао јако добру музику, а С шунд? И на Крикету се емитовао Џибони и остали ...хм...
 

Back
Top