Cene na Adi - čist bezobrazluk

Može da me ogrebe, može da me ujede, nije mi higijenski, prosto nije mi prijatno.
Ovo su realni razlozi. I meni smetaju neki ljudi pa sta da radim.
Interes, druže, samo što to ti ne kapiraš. Nema zemlje koja je ekonomski jaka bez teške industrije koja zagađuje. Ali polako, shvatićeš valjda nekad. Samo što se prave i filteri za to.
Glup sam. Necu. A da, filteri se inače prave od prirodnih materijala(slame i blata) i ručnim radom. Nema potrebe za industrijom filtera. Pitam te opet, koji ti je prag tolerancije za "jaku ekonomsku zemlju"? Šume posećene, ok? Zagađeno i zatrovano sve, ok? Dete ti ima rak, ok?
Nisam rekao "ti to ne razumeš" u aspektu svi smo prepametni osim tebe, pa ti ne dokučiš, već da si upao u histeriju i da moje pisanje "nemam protiv da VI ležite sa njima u krevetu i da plivate sa njima, ali imam protiv da JA plivam sa njima", ti mene na to pitaš "ko ti nameće psa u krevet?".
Uvek je onaj drugi histerican. Samo sam ja cool, jel? 😊

Ovo su realni razlozi. I meni smetaju neki ljudi pa sta da radim.

Glup sam. Necu. A da, filteri se inače prave od prirodnih materijala(slame i blata) i ručnim radom. Nema potrebe za industrijom filtera. Pitam te opet, koji ti je prag tolerancije za "jaku ekonomsku zemlju"? Šume posećene, ok? Zagađeno i zatrovano sve, ok? Dete ti ima rak, ok?

Uvek je onaj drugi histerican. Samo sam ja cool, jel? 😊

Ništa, za ovo moje što meni smeta ima pravilo koje ne bi trebalo da kršiš. Ili plati kaznu.

Zatrovano toliko godina i koliki procenat ljudi ima rak, a koliki procenat ljudi živi od toga sa porodicama?

Nije uvek onaj drugi, ali ti u ovom slučaju jesi bio, jer apsolutno nisi čitao napisano već si upao u histerija mod gde si se pripalio i nisi ni čitao šta pišem, plus si mi ubacivao reči u usta.

Ništa, za ovo moje što meni smeta ima pravilo koje ne bi trebalo da kršiš. Ili plati kaznu.
Da se vratimo na crnce i rasizam.. Jbg, pravilo.
Zatrovano toliko godina i koliki procenat ljudi ima rak, a koliki procenat ljudi živi od toga sa porodicama?
Ok. Ti ili dete ti obole od raka, ti ces reci, samo neka imaju ljudi. Ok.
Nije uvek onaj drugi, ali ti u ovom slučaju jesi bio, jer apsolutno nisi čitao napisano već si upao u histerija mod gde si se pripalio i nisi ni čitao šta pišem, plus si mi ubacivao reči u usta.
Dobro ako ti kažes. Iz mog ugla si ti upao u odbrambeni mod i pokušavas da odbranis neodbranjivo. I sam si svestan da je neodbranjivo, ali su ego i sujeta čudo.

Da se vratimo na crnce i rasizam.. Jbg, pravilo.

Ok. Ti ili dete ti obole od raka, ti ces reci, samo neka imaju ljudi. Ok.

Dobro ako ti kažes. Iz mog ugla si ti upao u odbrambeni mod i pokušavas da odbranis neodbranjivo. I sam si svestan da je neodbranjivo, ali su ego i sujeta čudo.

Ja ne pokušavam da odbranim neodbranjivo, ja ti dajem argumente zašto je to nekome neprijatno i neprihvatljivo, a očigledno je tako većini dok je još uvek to pravilo na snazi. Ako se isto promeni ja ću naći sebi mesto gde nema pasa i to je to. Do tada, ti nađi mesto gde nema ljudi ili ima ljudi, ali ponesi novac za kaznu ako te uhvate.

Ako mi neko blizak, daleko bilo, oboli od karcinoma, ja neću reći samo neka imaju ljudi, već bih dao sve od sebe da se to prevaziđe, ali ne bih tražio da se pozatvara sve i da ljudi postanu nomadi koji će da beru bobice i da jedu zato što se mali procenat svetske populacije smrtno razboli.

Back