Чему пријављивање од стране чланова кад постоје модератори са обавезом да све прочитају и потом модеришу?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
45.565
Postoje i one druge situacije, kada članovi namerno izazivaju i provociraju moderatore ,iz njima znanih razloga. Nije opravdanje, ali i mi smo obični članovi, skloni pucanju i ishitrenim reakcijama. Što se tiče lenti, one su pokazatelj kome se treba obratiti u raznim neprijatnim situacijama, da bi novi članovi mogli da znaju takođe, kome se mogu obratiti za uputsvo i slično. I bez lenti, bih prijavljivala i reagovala na neprimerene sadržaje i uvrede . Do ličnosti je, ne do lente.
Нова си, а већ браниш ленту. Ок. Поставићу ти питање сликовито.

Чему пријављивање од стране чланова кад постоје модератори са обавезом да све прочитају и потом модеришу?
 
Одговор ће бити да не стигну све да виде или не виде пост као увреду.
Screenshot_2022-05-15-23-45-33-815_com.android.chrome.jpg
Погледајте ову поруку, реците да ли је била за брисање и без пријаве.
Имамо модератора надлежног којем је смешно и другог такође се забавио.
И коме пријавити?
 
Чему пријављивање од стране чланова кад постоје модератори са обавезом да све прочитају и потом модеришу?
O ovome sam više puta pisala.
 
Нова си, а већ браниш ленту. Ок. Поставићу ти питање сликовито.

Чему пријављивање од стране чланова кад постоје модератори са обавезом да све прочитају и потом модеришу?
Ne branim lentu, već iznosim lični stav. Ako si pažljivo čitala, rekla sam da bih prijavljivala neprimerene sadržaje i bez lente. O navedenom ne mogu da komentarišem,jer je nisam videla post, fizički nemoguće u svakom trenutku biti i pratiti sve postove, bez obzira koliko nas ima.
 
Погледајте ову поруку, реците да ли је била за брисање и без пријаве.
Vrlo je zlonamerno da pokazujes ovaj screenshot nakon 9 meseci, s obzirom na to da je poruka obrisana jos 17.5.2022. godine.
 
Imamo 42 miliona poruka, ne mogu moderatori sve da vide.
Пошто су ти примарни клик бајтови ништа не чуди.
Квалитет си заменио квантитетом а модерисање је само део тог миљеа.
 
Одговор ће бити да не стигну све да виде или не виде пост као увреду.
Pogledajte prilog 1300545
Погледајте ову поруку, реците да ли је била за брисање и без пријаве.
Имамо модератора надлежног којем је смешно и другог такође се забавио.
И коме пријавити?
Koliko sam ja upoznata, zbog ovog posta je član kažnjen i zaključana je ta kafana. Ne razumem postavljanje, osim želje da uneseš još više razdora između moderatora i članova.
 
Ne branim lentu, već iznosim lični stav. Ako si pažljivo čitala, rekla sam da bih prijavljivala neprimerene sadržaje i bez lente. O navedenom ne mogu da komentarišem,jer je nisam videla post, fizički nemoguće u svakom trenutku biti i pratiti sve postove, bez obzira koliko nas ima.

Буди добра...
 
Vrlo je zlonamerno da pokazujes ovaj screenshot nakon 9 meseci, s obzirom na to da je poruka obrisana jos 17.5.2022. godine.
Обрисана по пријави неког другог и то после више дана , а показала сам га одавно.
Илустровала сам само пример како модератори виде поруке и не реагују,.
Зато си ономад мене бановао и обрисао 4,5 тема да се не види понашање модератора а ја сам злонамерна. Ок.
Koliko sam ja upoznata, zbog ovog posta je član kažnjen i zaključana je ta kafana. Ne razumem postavljanje, osim želje da uneseš još više razdora između moderatora i članova.
Лоше си упозната. Ово је било много касније а то можеш и да провериш.
 
Радите шта хоћете, форум је ваш, али не вређајте нас глупим оправдањима.
Поштеније је да нам све обришете и банујете као права власт.
 
Vrlo je zlonamerno da pokazujes ovaj screenshot nakon 9 meseci, s obzirom na to da je poruka obrisana jos 17.5.2022. godine.
Koliko ja vidim, screenshot je napravljen 2 dana ranije.
A kako to da se moje poruke brišu posle tridesetak sekundi, ustaške provokacije i uvrede na koje sam odgovorio,
ostaju da stoje?
Ako si već prihvatio da budeš moderator, onda moderiraj brate/sestro, nemoj da se iživljavaš na pojedincima, a druge
da "previđaš" i pravdaš to time što kao nisi video...
Kako moje poruke određeni moderator uvek vidi?

Ako nisi u stanju da moderiraš kao čovek, nemoj da prihvatiš.
Toliko je jednostavno.
 
Ovo je isto kao kada bi pitala zašto da prijavimo pljačku koja je u toku kada imamo policiju kojoj je dužnost da to spriječi.
Jbt, pravilno si se setio toga.
Ne prijavljujte pljačke, zašto se plaća policija od naših para!!!
 
Nekada sam bio naivan i prijavljivao krsenja pravila.
Bilo mi je stalo i bilo mi je vazno da moj forum bude funkcionalan i cist.
Prijavljivanjem nisam trazio zastitu, imam dovoljno pogan jezik da sebe odbranim.
Trazio sam cisto mesto od psovki i uvreda, slika zasranih cucavaca i g0vana...

Kako sam bio glup, naivan i mlad.
 
Обрисана по пријави неког другог и то после више дана , а показала сам га одавно.
Илустровала сам само пример како модератори виде поруке и не реагују,.
Зато си ономад мене бановао и обрисао 4,5 тема да се не види понашање модератора а ја сам злонамерна. Ок.
Juce si okacila screenshot kao primer loseg rada moderatora.

Problem je samo sto je taj screenshot star 9 meseci.

Ako nastavis sa zlonamernim ponasanjem poput ovoga, ponovo cemo da te banujemo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top