Cemu preterivanje?

Cemu preterivanje?

• Reklama

glasova: 5 62,5%
  • Promocija profila

glasova: 2 25,0%
  • Zabava

glasova: 1 12,5%
  • Odmor

glasova: 2 25,0%

• Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.440
Cemu sluzi prikazivanje onoga sto se ne moze piti?

Screenshot_20220809-203035_Instagram.jpg

Screenshot_20220809-203608_Instagram.jpg

Poslednja izmena:

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.477

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.882
ima ponekad i nešto lakših tema , ali ako se malo bolje razmisli većina tema drži voduei ima štofa za diskusiju , možda je jedino pristup temama malo neusmeren , ali to je to :ok:
Pa to je poenta sto ona kopira samo to i na teme koje nije ona otvorila,da je sve prepisala svojim recima, ne bi polemisali uopste nego bi odgovarali na teme kao autorske

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.440
@georgejune spamuje sve sto napisem stavim istim besmislicama ...troluje mi svaku temu...nmg.tu nista ima ko moze kome je to posao...vec dugo je tako zabelezen pod kojim god imenom da se prijavi na forum.
Neka blokira skloni se komentarise tamo gde voli u grupi koja me ne podnosi ...ovo je dokaz da bez tuzbi nema resenja...

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.882
@georgejune spamuje sve sto napisem stavim istim besmislicama ...troluje mi svaku temu...nmg.tu nista ima ko moze kome je to posao...vec dugo je tako zabelezen pod kojim god imenom da se prijavi na forum.
Neka blokira skloni se komentarise tamo gde voli ...ovo je dokaz da bez tuzbi nema resenja.
Pod kojim imenom pacijentu,trolujes ceo forum splacinama s neta,vidis da znas da lanes kad hoces a i da slazes

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.477
Neka blokira skloni se komentarise tamo gde voli u grupi koja me ne podnosi ...ovo je dokaz da bez tuzbi nema resenja...
Pod kojim imenom pacijentu,trolujes ceo forum splacinama s neta,vidis da znas da lanes kad hoces a i da slazes
bićete vas dvoje prijatelji, nema vam druge

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.