Čemu i zbog čega se divite?

Markoni11

Poznat
Poruka
8.566
Tema nije samo ozbiljnog vec i zabavnog karaktera.

Rowan-Atkinson-Mr_-Bean.jpg
 
Ne divim se poznatima mozda nekim sportistima koji pomeraju svoje granice,tako mi zao sto neke svoje nisam testirao kao mlad,pa mi sad ostaje nekim mudrim ljudima koji ne zavise od civilizacije i kojima nije stalo da se njoj dokazu,takvi su retki
 
A to je ta osobina 😂 ?

Ako, slatko je skroz :)
Biti pismen danas je veliki uspeh. S obzirom na degradaciju inteligencije i uz to sledi lenjost u korišćenju znakova interpunkcije. Lenjost do te mere da sve pišu malim slovima. Bez tačke, zareza. Ne umeju da odvoje misli paragrafom, nego to sve naguraju zajedno. Eto, bar sam pismen. Voliš li me sada? :heart: :mrgreen: :rotf:
 
Tema nije samo ozbiljnog vec i zabavnog karaktera.

Pogledajte prilog 794193
Svemu što je vanvremenskog karaktera! Velelepne građevine, umetnost, muzika, nauka!
Divim se ljudima koji ostavljaju dubok trag iza sebe... što kao naučnici, slikari,vajari, književnici,nepoznati autori koji su delima ovekovečili svoju slavu!Takvi su retki i zaslužuju poštovanje, divljenje i večnu slavu. Kod "običnih smrtnika", divim se ljudima koji u sebi imaju i ispoljavaju svoju crtu humanosti i plemenitosti...danas su takvi ljudi takođe retkost,ali su pravo blago!
 

Back
Top