Quantcast

Čelnici Srba u Hrvatskoj sudjeluju u obilježavanju "Oluje"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

japaner

Primećen član
Banovan
Poruka
972
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ramu-obiljezavanja-oluje-u-kninu-/629597.aspx
"NA INICIJATIVU predsjednika Republike Ive Josipovića, čelnici Srba u Hrvatskoj ove će godine prvi puta sudjelovati na obilježavanju obljetnice Oluje", prenosi današnje izdanje Novog lista podsjećajući kako je obilježavanje "Oluje", svih proteklih godina pomućeno demonstrativnim bojkotom srpskih čelnika u Hrvatskoj.

"Iznimno je važno za Hrvatsku kao multikulturnu i multietničku zemlju da na proslavi Dana pobjede, Dana branitelja i Dana domovinske zahvalnosti sudjeluju i predstavnici srpske manjine. S velikim odobravanjem prihvaćam dolazak njihovih predstavnika na proslavu u Knin i nadam se da će to postati običaj", rekao je predsjednik Ivo Josipović za Novi list potvrđujući vijest.
srbi u hrvatskoj nemaju ništa protiv ovog državnog praznika (njih oko 300 000) dok su ostali protiv. jeli normalno da izbjegli srbi, srbi iz BiH i srbije kroje sudbinu onima koji su ostali ???

Parun

Poznat
Poruka
7.760
Konačno su se i oni opametili. Shvaćaju da više nisu posebni nadriljudi i konačno sudjeluju u danu domovinske zahvalnosti, makar nisam znao da su do sada bojkotirali.treba napomenuti da je bilo dosta Srba koji su sudjelovali u Oluji na strani HV-a.
Nisu to nikakvi Srbi vec Hrvati, pa oni su ucestvovali i u agresiji Austrougarske na Srbiju zajedno sa Hrvatima ....

wsox

Domaćin
Poruka
4.197

GODFATHER10

Iskusan
Poruka
6.065
čemu vrijeđanje. srbi su građani republike hrvatske. ovdje dijele svo dobro i zlo sa hrvatskom narodom. logičnije mi je da su sa nama, nego da se ponašaju kako bi vi željeli. jednom su to uradili, pa se nisu nešto bajno proveli
Vasoj sreci nikad kraja ,kad dobijete ovakve vesti ili slicne njoj gde se pominju Srbi koji obelezavaju oluju ,ili zapale svecu u katolickoj crkvi ili kad Danijel SRB ,Veliki Hrvat odvali nesto na racun Srbije:hahaha:
Svidelo se tebi ili ne ,mogu samo reci da su Srbi u Hrvatskoj budale koje su izgubile svoj identitet,ali sa druge strane LICNO ZNAM ,gde su se mnogi prekrstili i dali sebi imena koja nemaju veze sa srpskim imenom koje im je dato pri rodjenju.
300,000 Srba u Hrvatskoj ??! To treba odmah proterati ,sta ce vam toliko Srba ? :mrgreen:
300,000????:eek::dash:

japaner

Primećen član
Banovan
Poruka
972
Vasoj sreci nikad kraja ,kad dobijete ovakve vesti ili slicne njoj gde se pominju Srbi koji obelezavaju oluju ,ili zapale svecu u katolickoj crkvi ili kad Danijel SRB ,Veliki Hrvat odvali nesto na racun Srbije:hahaha:
Svidelo se tebi ili ne ,mogu samo reci da su Srbi u Hrvatskoj budale koje su izgubile svoj identitet,ali sa druge strane LICNO ZNAM ,gde su se mnogi prekrstili i dali sebi imena koja nemaju veze sa srpskim imenom koje im je dato pri rodjenju.
300,000 Srba u Hrvatskoj ??! To treba odmah proterati ,sta ce vam toliko Srba ? :mrgreen:
300,000????:eek::dash:
zlonamjeran komentar. srbi u hrvatskoj su normalni ljudi koji su davno shvatili da bez znoja nema ni kruha, te da je vrijeme kada su drugi umjesto njih radili prošlo svršeno vrijeme.

JESAUL

Iskusan
Poruka
5.105
Pa sem malo casnih izuzetaka,ti Srbi u CRO,skoro da vise i nisu Srbi!!!

Nemojte me odmah napasti,jer vrlo dobro znam tu problematiku,supruga mi je iz Zagreba i tamo ima jos njene familije,stricevi,ujaci,rodjaci i sve to kad skupis i saberes,ni po Srbina!

Sve je to na putu mirne asimilicije,muskarci se pozenili Hrvaticama,djevojke se udaju za Hrvate i njihova djeca odrastaju u hrvatskom totalnom okruzenju i ona ce se truditi da budu sto bolji Hrvati zbog one druge roditeljske nezgodne linije!

Evo primjera,dosao neki dan rodjak moje supruge sa zenom i djecom i kao poklon mom sinu donijeli dres hrvatske sa imenom Luke Modrica.Moj sin(inace teski zvezdas),iskulirao,rekao hvala,evo krpe za ciscenje podova!Ovi se naljutili,ne mogu da shvate da je to za nas uvrijedljivo!Eto kako razmislja zagrebacki Srbin!

Ici ce oni i u Blajburg slijedece godine,sa sve pupovcem na celu!!!

Isus33

Domaćin
Poruka
3.248
Konačno su se i oni opametili. Shvaćaju da više nisu posebni nadriljudi i konačno sudjeluju u danu domovinske zahvalnosti, makar nisam znao da su do sada bojkotirali.treba napomenuti da je bilo dosta Srba koji su sudjelovali u Oluji na strani HV-a.
Bilo je i dosta Hrvata u vojsci Republike Srpske. (Vecinom ozenjeni Srpkinjama) Ja ih licno znam nekoliko. Sta mislis o njima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.