Ćelava ili dlakava?

Bome ja sam se svega nagledala.
Starije generacije, nisu se nikako depilirali, u jednom periodu je, kazu, bilo cak i pozeljno kad zena istakne dlake, kao temperamentna je, vatrena ljubavnica...
Secam se komsinice, oko 35 god., plavusa prirodna, a dlake tamne, prave muske, frckave, po rukama, nogama, ona u kratkom sorcu, muz je guta pogledom, i ostali muskarci...ja klinka, tek se dohvatila brijaca da krcim svoje papreje, pa mi bilo cudno kako se njoj svidjaju te dlake.
Sa tetkom kad sam isla na more, isto mi se cudila sto se mucim i depiliram, njoj virkalo iz kupaceg, pazuhe nije ni dirala, najopustenije...
Drugu tetku prvi put izdepilirao treci muz. :lol:
druga tetka...treci muz...koliko je muzeva imala do sada...da li su joj ostale neke nekretnine posle tih muzeva
 
Ja od davnina glatko. Malo nekad neka linija ili kao neki trougao.
Bila sam nekad u tripu pa pred kraj gldine pustim dva meseca ono kao da izraste da se koza odmori.
Kod muškaraca mora da je steđeno. Ne mora da je je glatko ali da je na kratko.
 
neka tetka pozivi jos hiljadu godina...ipak su neki ideali bili u pitanju
Blagodarim.
Tuzno je sto nije potrajalo ni sa jednim, iako su je voleli...rutavu i celavu, kako koji muzek...
Nije sto je moja tetka, stvarno je vanserijska lepotica (Nadali Vud tip), moglo joj se kako god...iako se nije usrecila u ljubavi, zasto, to samo ona zna. Nije ni teske naravi, ima svoj posao, materijalno, oduvek, ali eto...
 

Back
Top