Ćelava ili dlakava?

Milenageneracija

Zainteresovan član
Poruka
266
  • 41 odsto preferira potpuno obrijano intimno područje, a 38 odsto želi „uredno negovanu i podšišanu“ žensku intimnu frizuru.
  • 15 odsto muškaraca prepušta odluku ženama i tome kako se koja oseća.
  • Samo 5 odsto je priznalo da voli prirodnu, odnosno netaknutu žensku intimnu zonu.
Šta ovdje vole muški i šta žene prezentuju kod sebe, jesu ćelave ili dlakave frizure na intimnoj zoni?
 
  • 41 odsto preferira potpuno obrijano intimno područje, a 38 odsto želi „uredno negovanu i podšišanu“ žensku intimnu frizuru.
  • 15 odsto muškaraca prepušta odluku ženama i tome kako se koja oseća.
  • Samo 5 odsto je priznalo da voli prirodnu, odnosno netaknutu žensku intimnu zonu.
Šta ovdje vole muški i šta žene prezentuju kod sebe, jesu ćelave ili dlakave frizure na intimnoj zoni?
ahm , zainteresovan član i ni manje ni više o jbačini :hahaha1:
nego , obrijane , a može u neki lepo oblikovan grm
 
1670770347389.png



:kafaz:
 
Predug tekst niko ne bi čitao, šta te briga šta neko piše. Ti znaš šta je tebi bolje vidjet na ženi.
Izvini, krivo sam procitao, ovo...
Šta ovdje vole muški i šta žene prezentuju kod sebe, jesu ćelave ili dlakave frizure na intimnoj zoni?
...sam shvatio da nudis samo 2 opcije kao musku preferenciju, a ne sta zene prezentuju.

Ako ja smem da imam misljenje - uredno podsisano.
 
  • 41 odsto preferira potpuno obrijano intimno područje, a 38 odsto želi „uredno negovanu i podšišanu“ žensku intimnu frizuru.
  • 15 odsto muškaraca prepušta odluku ženama i tome kako se koja oseća.
  • Samo 5 odsto je priznalo da voli prirodnu, odnosno netaknutu žensku intimnu zonu.
Šta ovdje vole muški i šta žene prezentuju kod sebe, jesu ćelave ili dlakave frizure na intimnoj zoni?
a ti sta volis..
 
  • 41 odsto preferira potpuno obrijano intimno područje, a 38 odsto želi „uredno negovanu i podšišanu“ žensku intimnu frizuru.
  • 15 odsto muškaraca prepušta odluku ženama i tome kako se koja oseća.
  • Samo 5 odsto je priznalo da voli prirodnu, odnosno netaknutu žensku intimnu zonu.
Šta ovdje vole muški i šta žene prezentuju kod sebe, jesu ćelave ili dlakave frizure na intimnoj zoni?
Dok je vlažna i gostoprimljiva - svejedno je.
 
Pa moralo je uvek da se šiša ili brije u bikini regiji, niko nije išao na bazen sa dlakama koje vire iz kupaćeg :)
Bome ja sam se svega nagledala.
Starije generacije, nisu se nikako depilirali, u jednom periodu je, kazu, bilo cak i pozeljno kad zena istakne dlake, kao temperamentna je, vatrena ljubavnica...
Secam se komsinice, oko 35 god., plavusa prirodna, a dlake tamne, prave muske, frckave, po rukama, nogama, ona u kratkom sorcu, muz je guta pogledom, i ostali muskarci...ja klinka, tek se dohvatila brijaca da krcim svoje papreje, pa mi bilo cudno kako se njoj svidjaju te dlake.
Sa tetkom kad sam isla na more, isto mi se cudila sto se mucim i depiliram, njoj virkalo iz kupaceg, pazuhe nije ni dirala, najopustenije...
Drugu tetku prvi put izdepilirao treci muz. :lol:
 

Back
Top