Ćelava ili dlakava?

Dala sam silan novac za te depilacije... mada imam svuda malo dlaka na telu, na nogama skoro da i nemam prirodno.. Na ovu lasersku. Razumem ljude koji nemaju novca koji samo malo potšišaju dlake i ok. Ili ima onaj trimer. Brijati je stvarno nezgodno, za čas se posečeš, neki ne mogu na depilaciju voskom jer dobijaju podlive (ja sam taj tip koji nigde ne mogu da čupam zbog kapilara), a laserska epilacija košta dosta, a mora da se ponavlja mnogo puta, i na kraju na usnama i ne vredi - zaključak je svih. Tako da potšišano, sa nekom fzurom napred i to je to. Ali mislim da je tema više za muške. Za mene je sasvim ok da je muškarac potšišan napred
 
Došao moj sinak svojevremeno u dojč da me poseti, pa se frapirao kad je video da sam obrijan pod pazuhom :eek: , u fazonu ćale se progejovisao na trulom zapadu. Otišao on u teretanu sa burazerima, vraća se tužan, kaže svi ga gledali ko da je iz Međeđe. Rekoh - tako je to ovde kad nosiš šiške ispod miške među ljude
Ovde se skoro svi briju/depiluju, pogotovo ako su redovni u sauni
 
Dala sam silan novac za te depilacije... mada imam svuda malo dlaka na telu, na nogama skoro da i nemam prirodno.. Na ovu lasersku. Razumem ljude koji nemaju novca koji samo malo potšišaju dlake i ok. Ili ima onaj trimer. Brijati je stvarno nezgodno, za čas se posečeš, neki ne mogu na depilaciju voskom jer dobijaju podlive (ja sam taj tip koji nigde ne mogu da čupam zbog kapilara), a laserska epilacija košta dosta, a mora da se ponavlja mnogo puta, i na kraju na usnama i ne vredi - zaključak je svih. Tako da potšišano, sa nekom fzurom napred i to je to. Ali mislim da je tema više za muške. Za mene je sasvim ok da je muškarac potšišan napred
Gadljiva sam na puno dlaka na oba pola. Ja se lično oduvjek borim s dlakama ali sreća mogu se depilirat voskom bez podljeva. Nisu svi zadovoljni epilacijom a previše košta. A što kažeš sasvim ok, i ja volim da muškarac ima urednu 'šumicu' 😊
 
Gadljiva sam na puno dlaka na oba pola. I ja se lično oduvjek borim s dlakama ali sreća mogu se depilirat voskom bez podljeva. Nisu svi zadovoljni epilacijom koja previše košta. A što kažeš sasvim ok, i ja volim da muškarac ima urednu 'šumicu' 😊
Ali za muškarce zaista mi je to glupo.. nikada mi nisu smetale dlake dole, dobro ne one predugačke, već tako potšišano, a ako se šiša trimerom na četvorku to je i više nego dovoljno, mada može i duže.
Mislim da je besmisleno to što danas ljudi tako zaziru od tih dlaka, i teško bih bila sa nekim ko želi uvek ćelavu picu, tj ne bih mu izašla u susret. Ponekad da kada odem na epilaciju moram pažljivo da se obrijem, ali ima perioda godine kada ne idem, samo trimer. A o uraslim dlakama posle brijanja da i ne govorim ! Ranije kada obrijem bikini regiju više je bilo crvenih bubuljica nego što bi se videlo dlaka ! :lol:

Ma, glupost je robovanje svemu tome
 
Ali za muškarce zaista mi je to glupo.. nikada mi nisu smetale dlake dole, dobro ne one predugačke, već tako potšišano, a ako se šiša trimerom na četvorku to je i više nego dovoljno, mada može i duže.
Mislim da je besmisleno to što danas ljudi tako zaziru od tih dlaka, i teško bih bila sa nekim ko želi uvek ćelavu picu, tj ne bih mu izašla u susret. Ponekad da kada odem na epilaciju moram pažljivo da se obrijem, ali ima perioda godine kada ne idem, samo trimer. A o uraslim dlakama posle brijanja da i ne govorim ! Ranije kada obrijem bikini regiju više je bilo crvenih bubuljica nego što bi se videlo dlaka ! :lol:

Ma, glupost je robovanje svemu tome

Zimi zna bit vidljivih dlaka, nema robovanja ničemu, najmanje dlakama 🙌😉
 
Ma ja to komplet sve trimerom na 3- 4- ku
Otprilika 2 puta godišnje ( Leti i u sred zime )
Ne podnosim uopšte kad mi dlake štrče , moraju biti priljubljene uz telo
Ispod miške ne podnosim uopšte tu skidam 3 -4 put godišnje
Imam sreću pa mi sporo rastu po telu
Ali zato kosa mi džiklja kao trava , skraćujem je i fazoniram na svaka 2-3 meseca
 

Back
Top