CEKOVIMA NA ODLOZENO

То ти је добра фирма. Имају око 200 запослених. Кориснички сервис, подршку, сервис и све што иде уз то. Могу сутра да ти набавим број.
 
I na to dodaj teski prevaranti, jos uvek stavljaju nalepnice na kucista, uzasan servis... osim njih imas kamaru normalnih firmi po BGu.
Nemoj tako.Ja sam uzeo kod njih komp ali nisam dozvolio da mi oni sklapaju,vec sam ja sklopio.Oni zaje#u matore ljude koji nemaju blage veze sa kompjuterima i kojima je svejedno sta ce im oni natrpati.Ja sam im lepo rekao sta hocu i oni su mi rekli neku astronomsku cenu.Ja sam ih odbijao sve dok nisu spustili na razumnu cenu.Treba biti samo uporan i dati im do znanja da ste upoznati u rad sa racunarima i komponentama.
 
Nemoj tako.Ja sam uzeo kod njih komp ali nisam dozvolio da mi oni sklapaju,vec sam ja sklopio.Oni zaje#u matore ljude koji nemaju blage veze sa kompjuterima i kojima je svejedno sta ce im oni natrpati.Ja sam im lepo rekao sta hocu i oni su mi rekli neku astronomsku cenu.Ja sam ih odbijao sve dok nisu spustili na razumnu cenu.Treba biti samo uporan i dati im do znanja da ste upoznati u rad sa racunarima i komponentama.

Bas zbog toga sto se ponasaju da je svako debil ko udje u njihovu prodavnicu, vise i ne ulazim kod njih. Nisu jedini koji postoje, pa da ti moras da im objasnjavas da znas da na drugom mestu ima jeftinije.
A kao sto sam rekao, tek kad iskusis problem sa reklamacijama, vidis kakvi su u stvari i kako rade.

BTW od firmi koje bi mogao da preporucim su Imtel, Gigatron, TNT (predstavnistvo novosadskog Telixa)... ima ih jos dosta koji ce bez problema uzeti cekove.
 
Jos nisam sreo coveka da je u forumu kupio komp i da mu nista nije crklo.
Samo kod mene u kraju sam imao 4 racunara , i svakom je ponesto crklo.
Em su skupi sacuvaj boze.
Moje licno misljenje - treba ih izbegavati u sirokom luku .
 
I na to dodaj teski prevaranti, jos uvek stavljaju nalepnice na kucista, uzasan servis... osim njih imas kamaru normalnih firmi po BGu.

Jel 'ocete da vam sad odmah dam 15 kucnih tel. brojeva ljudi koji su u forumu kupili kompove,a koji su bili z....bani samo tako! Naplate ljudima, oni sve to lepo povezu, upale i cvrc!....Crn ekran nema sistema...nije ni instaliran- a, naplacen!
Kuliraza, u pravu si!
 

Back
Top