Pa sad ne koristim taj AV ali znam da su strucnjaci te kompanije veoma poznati i popularni da kazem jer koliko uspijevam da citam na koje kakvim mjestima strucnjaci ove kompanije medju prvima otkrivaju sve ono sto se krece netom.. A kakav je sam AV to ti bas ne bih mogao da kazem jer sam ga nekada davno imao instalirana na jednom kompu (cini mi se da je bio sophos 2000).. Sad neke novije verzije nesto i ne znam.. Mene ovaj NOD jod dobro stiti i sluzi..
Valjda ce neko sa iskustvom vecim da naidje i nesto napise... Poz.