Чеги бенд је отпевао песму песника Марка Милошевића?

  • Začetnik teme Začetnik teme Zauz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

?

  • Фино

    glasova: 0 0,0%
  • Добро

    glasova: 0 0,0%
  • Недостаје енергије

    glasova: 0 0,0%
  • Заборавим одмах

    glasova: 0 0,0%
  • Слушаћу ово

    glasova: 0 0,0%
  • Не

    glasova: 0 0,0%
  • Ништа

    glasova: 0 0,0%
  • Никакав утисак

    glasova: 0 0,0%
  • Неупечатљиво

    glasova: 0 0,0%
  • Не слушам овај тип музике

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    0

Zauz

Legenda
VIP
Poruka
54.272

Како вам делује ово,да ли вам се допада или је одбојно - звучи текст као неискрена навлакуша неког типа који искоришћава сваку девојку/жену и кад га све друге издају врати се љигавко тој која чека јер други избор осим њега нема?
 

Back
Top