Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Чеги бенд је отпевао песму песника Марка Милошевића?
Како вам делује ово,да ли вам се допада или је одбојно - звучи текст као неискрена навлакуша неког типа који искоришћава сваку девојку/жену и кад га све друге издају врати се љигавко тој која чека јер други избор осим њега нема?