Čegar: Naši zločinci silovali djevojčice

@Kćerka Direktora Cirkusa Zasto svake godine na komemoraciji u Potocarima obelezavanju godisnjice dogadjaja u Srebrenici, sahranjujete po nekoliko desetina posmrtnih ostataka nastradalih, a ostatak posmrtnih ostataka ostavljate i cuvate u hladnjacama za naredne godine, i tako 30 godina?
E i ti svašta pitaš :mrgreen: Pa da nije toga kako bi održavali laž od preko 8 000 ubijenih?

Da jesam. Hoćeš li ti shvatiti da ogromna večina Srba ne smatra da je bilo genocida? I da ste broj uveliko prenaduvali. A cirkusijadu koje svake godine pravite da ne pominjem.
Čekam odgovor bitnijih od tebe. Ako potvrde to što ti kažeš, pakujem se i odoh. Raširite se :)
Ali da se bar zna zašto idem. I da se ne priča o ravnopravmosti, fer dijalogu, suživotu itd.
Sad me popusti, hvala.
@tab503
@Ivan

Čekam odgovor bitnijih od tebe. Ako potvrde to što ti kažeš, pakujem se i odoh. Raširite se :)
Ali da se bar zna zašto idem. I da se ne priča o ravnopravmosti, fer dijalogu, suživotu itd.
Sad me popusti, hvala.
@tab503
@Ivan
A suživot i dijalog je da sve što vi kažete istina? I da se ne smije ni slučajno poricati?

E i ti svašta pitaš :mrgreen: Pa da nije toga kako bi održavali laž od preko 8 000 ubijenih?
Zato i pitam...
...dajuci jos sansu da odgovori i ponudi neki razlog, mozda ja nisam u pravu, i to je moguce... ali dobiti odgovor od takvih karaktera...
napasti u forumskom čoporu.
Ko te napao? Kakvom coporu? Ti si jedina koja je napala umesto da odgovori na pitanje...
Kakve to ima veze? Ovde smo svi jednaki i svi smo samo misljenja. Niko ne zna, niko te nije i ne pita te za pol...
Ali da se bar zna zašto idem.
Zasto?

Poslednja izmena od moderatora:
Sad me popusti, hvala.
@tab503
@Ivan
Istinu piše @đavolčić , čak ni haški sud nije utvrdio cifru od 8000. To je laž i propaganda te manipulisanje žrtvama. U Potočarima ste sahranili i one koji su poginuli u ratu 1992. godine.

Hajde ovako, pošto je nevalidan izvor za temu, ovde ćemo postaviti svjedočenje.

Čegar tvrdi, znači ne ja pod forumskim imenom dragon x već komandant iz tzv arbih da su Suada Dilberović i Sučić Olga ubijene od strane snajperista po nalogu nekog iz SDA

Isti scenario se kasnije ponovio na kijevskom trgu kada su snajperisti zapucali po demonstrantima.

Back