Чега се ЛДП плаши?

Чега се плаши ЛДП?

  • Да истина о Чединој умешаности у у биство ЗЂ не изађе на видело?

  • Да се не открије евентуална веза Чеде и подземља?

  • Нишега...само бране култ свог преЦедника он монтијевих напада

  • Нешто друго


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
NIŠ - Aktivisti Liberalno demokratske partija (LDP) protestovali su danas u Nišu zbog najavljenog dolaska bivšeg američkog ambasadora Vilijema Montgomerija u taj grad na promociju knjige "Kad ovacije utihnu".

Aktivisti LDP su nakon vanredne konferencije za novinare protestovali na Trgu kralja Milana u centru grada noseći majice sa karikaturom Koraksa na kojoj bivši američki ambasador u Beogradu u leđima ima ključ koji navija predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica.

Oni su nakon kratkog protesta na centralnom gradskom trgu otišli do Niškog kulturnog centra gde je večeras najavljena promocija Montgomerijeve knjige.
- Nedopustivo je da zvanične gradske ustanove dočekuju čoveka koji je pokušao da direktno ugrozi institucije ove zemlje i spreči istragu i vođenje sudskog postupka oko političke pozadine ubistva Zorana Đinđića - rekao je odbornik LDP Miloš Grozdanović.

Grozdanović je dodao da je Montgomeri u Nišu "persona non grata". U niškom LDP-u su izrazili i čuđenje što se promocija knjige ne održava u Američkom kutku u Nišu.

Na promociji knjige treba da govore i novinar Dragan Bisenić i bivši potpredsednik Vlade Srbije Nebojša Čović.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/ldp-montgomeri-persona-non-grata-u-nisu-62419.php
 
Мсм да се корисник Дача озбиљно спрема за осматрачко извиђачке активности гледе Монтијеве посете...:tajna: Мада ће га смрад псеће балеге одати...:hahaha:Није искључено да стога задатак преузНе неко из Београдског кружока.:whistling:
 
Мсм да се корисник Дача озбиљно спрема за осматрачко извиђачке активности гледе Монтијеве посете...:tajna: Мада ће га смрад псеће балеге одати...:hahaha:Није искључено да стога задатак преузНе неко из Београдског кружока.:whistling:

Стиже чим одради смену у мардељу...мада постоји могућност да је он и на приложеној фотографији (линк) - четврти са десне стране.
 
Стиже чим одради смену у мардељу...мада постоји могућност да је он и на приложеној фотографији (линк) - четврти са десне стране.
Ја типујем да је други здесна, али ајде...Занимљиво је како држе транспарент, никако и млитаво, ко пи****це. Није чудно њихово одушевљење за 10.Х ове године!
 
A zašto ti posvećuješ toliko pažnje jednoj maloj nebitnoj strančici kao što je LDP?
Partijski zadatak ili nešto drugo?
Da nije možda zbog ovoga:

-rejting-stranaka-2.jpg



I otkud odjednom tolika navala ljubavi prema američkom ambasadoru?
Zar nije Zapad zlo neviđeno?
I šta kaže Konuzin na ovu najnoviju ljubavnu avanturu između DSS & Montija?:per:
 
A zašto ti posvećuješ toliko pažnje jednoj maloj nebitnoj strančici kao što je LDP?
Partijski zadatak ili nešto drugo?
Da nije možda zbog ovoga:

-rejting-stranaka-2.jpg



I otkud odjednom tolika navala ljubavi prema američkom ambasadoru?
Zar nije Zapad zlo neviđeno?
I šta kaže Konuzin na ovu najnoviju ljubavnu avanturu između DSS & Montija?:per:

са партијским задацима слободно можеш да ме прескочиш.

а за изборе....видећемо када буду били. Знаш да до сада није постојала ни једна непристрасна и неплаћена домаћа анкета.

И ја не посвећујем пажњу СТРАНЦИ већ КРИМИНАЛУ који се крије иза странке а Монти је био човек који је ведрио и облачио србијом и који је упућен у сце детаље а ово што говрои сигурно не говори у своје име већ преноси веома кјасну поруку која се некоме не свиђа.
 
A zašto ti posvećuješ toliko pažnje jednoj maloj nebitnoj strančici kao što je LDP?
Partijski zadatak ili nešto drugo?
Da nije možda zbog ovoga:

-rejting-stranaka-2.jpg



I otkud odjednom tolika navala ljubavi prema američkom ambasadoru?
Zar nije Zapad zlo neviđeno?
I šta kaže Konuzin na ovu najnoviju ljubavnu avanturu između DSS & Montija?:per:

иако "истраживање" је данас, доста бајато.
четири месеца, нема никаквог истраживања а у међувремену се доста тога догодило, мало ми је то сумљиво.
на страну то, што су најчешће оваква "истраживања" наручена и мало нашминкана, обично служе сврси, да креирају јавно мњење.
али најчешће нису тачна и прецизна, колико пута су тзв. агенције обмануле кад су избори у питању.
увек их треба узимати са великом резервом.
 
A zašto ti posvećuješ toliko pažnje jednoj maloj nebitnoj strančici kao što je LDP?
Partijski zadatak ili nešto drugo?
Da nije možda zbog ovoga:

-rejting-stranaka-2.jpg




I otkud odjednom tolika navala ljubavi prema američkom ambasadoru?
Zar nije Zapad zlo neviđeno?
I šta kaže Konuzin na ovu najnoviju ljubavnu avanturu između DSS & Montija?:per:

Ovo istrazivanje ti je verodostojno koliko i tvrdnja da u radiju zive mali ljudi.
 
Poslednja izmena:
Стиже чим одради смену у мардељу...мада постоји могућност да је он и на приложеној фотографији (линк) - четврти са десне стране.

Мсм да се корисник Дача озбиљно спрема за осматрачко извиђачке активности гледе Монтијеве посете...:tajna: Мада ће га смрад псеће балеге одати...:hahaha:Није искључено да стога задатак преузНе неко из Београдског кружока.:whistling:

Mrzi me da se raspravljam sa liliputancima koji su postovali ovo...

Ae... Aport... http://3.***************/_nAUkvCJHk4U/SphcNya9RlI/AAAAAAAAAFE/ls_-Dn7XcE4/S220/golden_apport.gif
 

Back
Top