Čeda uvredio kepece. Možda su i kepeci kanibali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dobri Vilaš

Primećen član
Poruka
969
U jutarnjem programu na b92, Čeda kaže da je država nalik na cirkuse iz rijalitija, samo što sada tu nisu kepeci, već je tu Toma koji štrajkuje glađu i žeđu.
Očigledno da on smatra da pojava kepeca u rijalitijima predstavlja nešto bizarno, a ne pokušaj inkluzije i smanjenja diskriminacije prema ovim osobama.
Znači, ovaj nazovi liberal, nije izvukao ni mrvicu pouke iz svoje bruke od pre neki dan, kada je sve Afrikance, nazvao kanibalima, čime je napravio čak i međunarodni skandal.
 
U jutarnjem programu na b92, Čeda kaže da je država nalik na cirkuse iz rijalitija, samo što sada tu nisu kepeci, već je tu Toma koji štrajkuje glađu i žeđu.
Očigledno da on smatra da pojava kepeca u rijalitijima predstavlja nešto bizarno, a ne pokušaj inkluzije i smanjenja diskriminacije prema ovim osobama.
Znači, ovaj nazovi liberal, nije izvukao ni mrvicu pouke iz svoje bruke od pre neki dan, kada je sve Afrikance, nazvao kanibalima, čime je napravio čak i međunarodni skandal.

Како се само са времена на време ,Улемеков и Дућин другар заборави и изјави нешто у потпуној супротности од ствари за које се наводно залаже. И за које је плаћен...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top