Dobri Vilaš
Primećen član
- Poruka
- 969
U jutarnjem programu na b92, Čeda kaže da je država nalik na cirkuse iz rijalitija, samo što sada tu nisu kepeci, već je tu Toma koji štrajkuje glađu i žeđu.
Očigledno da on smatra da pojava kepeca u rijalitijima predstavlja nešto bizarno, a ne pokušaj inkluzije i smanjenja diskriminacije prema ovim osobama.
Znači, ovaj nazovi liberal, nije izvukao ni mrvicu pouke iz svoje bruke od pre neki dan, kada je sve Afrikance, nazvao kanibalima, čime je napravio čak i međunarodni skandal.
Očigledno da on smatra da pojava kepeca u rijalitijima predstavlja nešto bizarno, a ne pokušaj inkluzije i smanjenja diskriminacije prema ovim osobama.
Znači, ovaj nazovi liberal, nije izvukao ni mrvicu pouke iz svoje bruke od pre neki dan, kada je sve Afrikance, nazvao kanibalima, čime je napravio čak i međunarodni skandal.