Чеда + удбашки убица GAY!Kapičić: Poljubio sam Čedu kao deda unuka

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
BEOGRAD - Poljubio sam Čedu Jovanovića i stisnuo mu ruku. Rekao sam: "Shvati ovaj poljubac kao dede unuka" - ispričao je za "Blic" Jovo Kapičić, nekadašnji general Ozne i načelnik Udbe za Beograd, nakon je bio gost na sednici Glavnog odbora Liberalno demokratske partije. LDP poziva i "ljude sa margine": Jovo Kapičić

U LDP-u tvrde da nikoga od gostiju nisu zvali da budu članovi stranke, a da Kapičićevu "podršku prepoznaju u tome što su zauzeli najjasniji stav o fašizmu". I nekadašnji general kaže da mu se u 92. godini života više ne ulazi u partiju, ali naglašava da će glasati za LDP jer "u njihovoj politici nema sa čim se ne slaže". Poseban utisak njega su ostavili funkcioner Nenad Prokić i lider stranke Čedomir Jovanović za koga kaže da "samo genije može iz glave da drži takav govor". Kaže da sam nije tražio da bude gost na sednici, ali da je veoma počastvan pozivom.

- Nikad mene nije zvao ni (Boris) Tadić, ni niko. Već 20 godina me prozivaju za Goli Otok, prekrajaju istoriju, ali eto oni se setili da me pozovu. I to su me najavili kao partizanskog vođu, generala - priča Kapičić. Funkcioner LDP Ivan Antić kaže da na sednicu pozvali i "ljude sa kojima se možda ne slažu u svakoj temi".

- Ti ljudi su danas oterani na marginu. Od predstavnika sindikata, nevladinih organizacija, poslovnog sveta, narodnih heroja, lidera DOS-a... Zato su među našim gostima bili Miroljub Labus, Žarko Korać, Momčilo Trajković, Vidosav Stevanović i Svetislav Basara, novinari Mijat Lakićević, Miša Brkić, ekonomista Miodrag Zec. Oni nisu članovi LDP, niti iko od njih to traži da budu. Ne treba tražiti nečega što nema u tome što je među 600 ljudi bio i general Jovo Kapičić - kaže Antić.

Јово Капичић је удбаш и комуњара који је учествово у убиствима срба након Другог Светског рата, постао је познат по изјави да се не каје! Шта кажете на ово?
 
Па познато је да је Чеда фурунаш.
Уосталом погледајте му симпатизере на Крсти, сви обалавили хвалећи геј параду.
А оно као фол има четворо деце(неко помог'о) и креше се с полумртвим Ка-пичићем!
Еуроуранијумске интеграције!
А и некрофилија у пракси!
 
Па познато је да је Чеда фурунаш.
Уосталом погледајте му симпатизере на Крсти, сви обалавили хвалећи геј параду.
А оно као фол има четворо деце(неко помог'о) и креше се с полумртвим Ка-пичићем!
Еуроуранијумске интеграције!
А и некрофилија у пракси!

У пртаву си! Ја нисам знао да воли старије до сад, ипак овај удбаш има 90+... Чеда ће да му масира курије очина стопалима, а овај ће њему за узврат шуљеве...
 
cheda je izgleda bi, ako se to mozhe nazvati tim imenom.
ima 4 deteta kao pravi ganci, znachi sa zhenom je radio neke stvari,
a ima i snimak na jutjubetu kako preti nekim ljudima da ce da ih beje,
shto znachi da tovari i mushkarce. a ako sam dobro chuo - to se zove biseksual, bi.
dopushtam mogucnost neke greshke jer nisam bash upucen u tu njihovu terminologiju nit me zanima.
....................
shto se tiche manitog ka pichica - bolje da je otishao kod chanka, onaj ludak je drzhao neke slike i kipove nacista u kancelariji, a komunisti i nacisti su kod nas trenutno isti racku - drugo pakovanje
 
Poslednja izmena:
BEOGRAD - Poljubio sam Čedu Jovanovića i stisnuo mu ruku. Rekao sam: "Shvati ovaj poljubac kao dede unuka" - ispričao je za "Blic" Jovo Kapičić, nekadašnji general Ozne i načelnik Udbe za Beograd, nakon je bio gost na sednici Glavnog odbora Liberalno demokratske partije. LDP poziva i "ljude sa margine": Jovo Kapičić

U LDP-u tvrde da nikoga od gostiju nisu zvali da budu članovi stranke, a da Kapičićevu "podršku prepoznaju u tome što su zauzeli najjasniji stav o fašizmu". I nekadašnji general kaže da mu se u 92. godini života više ne ulazi u partiju, ali naglašava da će glasati za LDP jer "u njihovoj politici nema sa čim se ne slaže". Poseban utisak njega su ostavili funkcioner Nenad Prokić i lider stranke Čedomir Jovanović za koga kaže da "samo genije može iz glave da drži takav govor". Kaže da sam nije tražio da bude gost na sednici, ali da je veoma počastvan pozivom.

- Nikad mene nije zvao ni (Boris) Tadić, ni niko. Već 20 godina me prozivaju za Goli Otok, prekrajaju istoriju, ali eto oni se setili da me pozovu. I to su me najavili kao partizanskog vođu, generala - priča Kapičić. Funkcioner LDP Ivan Antić kaže da na sednicu pozvali i "ljude sa kojima se možda ne slažu u svakoj temi".

- Ti ljudi su danas oterani na marginu. Od predstavnika sindikata, nevladinih organizacija, poslovnog sveta, narodnih heroja, lidera DOS-a... Zato su među našim gostima bili Miroljub Labus, Žarko Korać, Momčilo Trajković, Vidosav Stevanović i Svetislav Basara, novinari Mijat Lakićević, Miša Brkić, ekonomista Miodrag Zec. Oni nisu članovi LDP, niti iko od njih to traži da budu. Ne treba tražiti nečega što nema u tome što je među 600 ljudi bio i general Jovo Kapičić - kaže Antić.

Јово Капичић је удбаш и комуњара који је учествово у убиствима срба након Другог Светског рата, постао је познат по изјави да се не каје! Шта кажете на ово?

Kazem da se ponavljate i ti i ostali antikomunisti. Uzgred, ako si toliki Srbin i ljubitelj cirilice, zasto nisi napisao "Srba" velikim slovom, vec malim, jadan ne bio,a?
 
Vi o pederima, a zaboravljate najvažnije: zašto neko poput Kapičića uopšte ima uticaja u društvenom i političkom životu Srbije?

kapichic ce jednog dana tiho nestati i skriti se na nekoj planini u mne, ovo mu je samo labudova pesma, potpuno nebitan tip, minoran uticaj.
e sad, verovatno ima ljudi kojima se on ozbiljno zamerio, ne bih se bash menjao sa njim, nisam siguran da bash mirno spava
 
Vi o pederima, a zaboravljate najvažnije: zašto neko poput Kapičića uopšte ima uticaja u društvenom i političkom životu Srbije?
Каквог утицаја реално има Ка-пичић???
Сем што чеда прашак вероватно на наговор баба латинке и сл позива пичиће и остале гадости.
Људима је то углавном помало забавно и прилично одвратно.
 
Каквог утицаја реално има Ка-пичић???
Сем што чеда прашак вероватно на наговор баба латинке и сл позива пичиће и остале гадости.
Људима је то углавном помало забавно и прилично одвратно.

Govori u svoje ime!
 
kapichic ce jednog dana tiho nestati i skriti se na nekoj planini u mne, ovo mu je samo labudova pesma, potpuno nebitan tip, minoran uticaj.
e sad, verovatno ima ljudi kojima se on ozbiljno zamerio, ne bih se bash menjao sa njim, nisam siguran da bash mirno spava

Sad cu ti reci-minorni su oni sto ga pljuju, ali ne smeju da se pogledaju u ogledalo.
 
Pa da, sakriće se on jednog dana.... a sada mu je 90. Ako se nije do sada povukao, povućiće se kada umre.
Taj čovek je odgovoran za uništenje n života (ne znam broj). Dovoljno mi je to što slobodno šeta i što ga pozivaju na razne zgode i prigode, što ga pitaju za mišljenje da shvatim da ima uticaja. A činjenica da neko takav ima uticaja sada, kada bi trebalo da nema, stvara mučninu.
Ne mogu ni da pomislim kako se osećaju oni koje je ojadio kada ga vide, ali meni se prevrne želudac svaki put kada ga vidim bilo preko medija, bilo uživo.
Nema u Srbiji pamćenja ni časti, očigledno. Sramota.
 
Govori u svoje ime!
Да ли си ти толико озрачен и избудалисан да сматраш тог Ка-пичића за нешто утицајно и угледно, малтене морални ентитет?
Или су те вакцинисали против свињског грипа?
 
Vi o pederima, a zaboravljate najvažnije: zašto neko poput Kapičića uopšte ima uticaja u društvenom i političkom životu Srbije?

Мени је и то била намера да пирвучем пажњу на тему са овом GAY алузијом! Да ли би погледао тему да није било тога?
 
Да ли си ти толико озрачен и избудалисан да сматраш тог Ка-пичића за нешто утицајно и угледно, малтене морални ентитет?
Или су те вакцинисали против свињског грипа?

Niti sam ozracen, niti sam izbudalisan. Samo sam realan i cenim ulogu generala Kapicica u obnovi nase zemlje posle Drugog sv. rata.
 
Јово Капичић је удбаш и комуњара који је учествово у убиствима срба након Другог Светског рата, постао је познат по изјави да се не каје! Шта кажете на ово?
када умре и стане пред Бога, кајаће се али ће бити касно.. Дај Боже да се покаје на време као и сви ми грешни људи.
 
choveche, maniti jovo garant svaku noc sanja ljude koje je poubijao kako ga jure glogovim kolcem.
један православни свештеник је рекао да је савест глас анђела чувара који има сваки крштени човек, но временом услед много греха савест "одтупи".
 

Back
Top