Чеда Јовановић (ЛДП): На изборе идем зато што има људи који разумеју да мора другачије

Čeda je već decenijama klasičan primer političkog parazita. Ide od partije do partije i sisa dok može, dok ga ne otresu. Sad je nakačen na meko tkivo vladajućih poslanika u parlamentu.
Jedan od najodvratnijih likova na nasoj politickoj sceni definitivno.

1701616114131.png

ČEDOMIR JOVANOVIĆ ZA HAPPY TV: Legalizovaću marihuanu ako dobijem izbore!

1701616046483.png

01.12.2023

Čedomir Jovanović poslednjih dana šokirao je javnost u Srbiji svojim novim spotovima za izbornu kampanju. Kako se odlučio na ovaj korak, šta obećava biračima ako pobedi na izborima, ali i kako vidi opoziciju u Srbiji govorio je u emisiji „Dobro jutro Srbijo“ na Happy TV.

– Mi živimo u jednom užasnom društvu u kom je laž postala opšte mesto. Nije fer upirati prstom u medije i novinare i reći da su oni jedini izvor neistina i licemerja. Kada govorimo o narkoticima, dva su razloga zašto se ljudi u to upuste, rekao bih najpre neka klinačka radoznalost, a zatim i velika slabost zbog koje ljudi pucaju pod pritiskom tereta stvarnosti. Setim se divnih ljudi koje je odneo ovaj porok Milana Laće Radulovića, Sonje Savić, Megi iz EKV… Moramo o tome otvoreno da razgovaramo i da se protiv toga borimo – priča Jovanović.

– Ja kad vidim ove preduzimače i hauzmajstore što se kandiduju za gradonačelnika, ja ne znam da li su oni svesni šta je Beograd, ovaj grad je metropola. Gledam ovu nesreću Đilasovu ne znam ni kako se zove, uzeće onu metalnu četku da se riba pred kamerama. Kaže nema veze sa vladom, bio savetnik Nenada Popovića u nekom minastarstvu, pa šta ako si bio savetnik radio si posao. Kako smo mi došli dovde da se ovo pretvori u tucanje u mozak, u kakvu smo ludnicu otišli, a klinci nam posrću pred zoru od loše droge – navodi Jovanović.

Biračima je poručio da će se zalagati za legalizaciju marihuane, suzbijanje crnog tržišta narkotika i uvođenje aparata za testiranje kvaliteta sintetičkih droga, po uzoru na London.

– Ova zemlja posrće pod ogromnim teretom, a gde su programi! Evo nađite Đilasa daj neka kaže svoj program. Izašao bih na duel, hoću da razgovaram. On prodaje priču narodu ko nije sa nama taj je za Vučiča. Neće biti da je tako. Oni su se svi potrpali na neke liste, tu ima svega, samo nema politike i programa. Ni FBI ne zna ko je njihov kandidat za gradonačelnika – odlučan je Jovanović.

Pogledajte prilog 1457399

Pogledajte prilog 1457397

01.12.2023

Čedomir Jovanović poslednjih dana šokirao je javnost u Srbiji svojim novim spotovima za izbornu kampanju. Kako se odlučio na ovaj korak, šta obećava biračima ako pobedi na izborima, ali i kako vidi opoziciju u Srbiji govorio je u emisiji „Dobro jutro Srbijo“ na Happy TV.

– Mi živimo u jednom užasnom društvu u kom je laž postala opšte mesto. Nije fer upirati prstom u medije i novinare i reći da su oni jedini izvor neistina i licemerja. Kada govorimo o narkoticima, dva su razloga zašto se ljudi u to upuste, rekao bih najpre neka klinačka radoznalost, a zatim i velika slabost zbog koje ljudi pucaju pod pritiskom tereta stvarnosti. Setim se divnih ljudi koje je odneo ovaj porok Milana Laće Radulovića, Sonje Savić, Megi iz EKV… Moramo o tome otvoreno da razgovaramo i da se protiv toga borimo – priča Jovanović.

– Ja kad vidim ove preduzimače i hauzmajstore što se kandiduju za gradonačelnika, ja ne znam da li su oni svesni šta je Beograd, ovaj grad je metropola. Gledam ovu nesreću Đilasovu ne znam ni kako se zove, uzeće onu metalnu četku da se riba pred kamerama. Kaže nema veze sa vladom, bio savetnik Nenada Popovića u nekom minastarstvu, pa šta ako si bio savetnik radio si posao. Kako smo mi došli dovde da se ovo pretvori u tucanje u mozak, u kakvu smo ludnicu otišli, a klinci nam posrću pred zoru od loše droge – navodi Jovanović.

Biračima je poručio da će se zalagati za legalizaciju marihuane, suzbijanje crnog tržišta narkotika i uvođenje aparata za testiranje kvaliteta sintetičkih droga, po uzoru na London.

– Ova zemlja posrće pod ogromnim teretom, a gde su programi! Evo nađite Đilasa daj neka kaže svoj program. Izašao bih na duel, hoću da razgovaram. On prodaje priču narodu ko nije sa nama taj je za Vučiča. Neće biti da je tako. Oni su se svi potrpali na neke liste, tu ima svega, samo nema politike i programa. Ni FBI ne zna ko je njihov kandidat za gradonačelnika – odlučan je Jovanović.
sendvic-za-miting.jpg

Сендвич од канабиса ...

Ceda ne izbija sa Hepija.
Ocigledno je da se posle slucaja Jovanjice Ceda definitivno opredelio da bude SNS igrac. :mrgreen:

1701628584893.png

PODIJELIO SNIMAK

Čedomir Jovanović se sa suprugom opustio u kafani, u izrezanoj haljini zamalo otkrila previše

1701628602336.png

Čedomir Jovanović je objavio snimak "vrućeg plesa" sa suprugom Jelenom, a njen izgled je privukao pažnju.

Njih dvoje su uživali uz pjesmu "Nijedne usne se ne ljube same" Džeja Ramadanovskog na zabavi koju su organizovali njihovi prijatelji.

Ona je za ovu priliku pripijenu haljinu koja je naglasila njen dekolte. Političar je sve vrijeme grlio svoju zgodnu suprugu.

Ovo nije prvi put da je objavljuje u atraktivnom izdanju. On je prošle godine podijelio fotografiju na kojoj Jelena pozira okrenuta leđima kameri dok podiže majicu nagore.

Srbijanski mediji su u oktobru 2022. naveli da su se njih dvoje potukli. Čedomir je potvrdio ovu informaciju, a Jelena je sve negirala.

"Ovome stvarno nema kraja. Suprug i ja smo se vratili sa romantičnog putovanja iz Sarajeva gde smo proslavljali godišnjicu naše veze", kazala je.

Imaju tri kćerke i sina: Janu Hart, Zoru Fejt, Anđeliju Fej i Mihajla Lajfa.

• Haha
Reactions: PA8
Komso, da nisi i ti malo obilazio Jovanjicu, cim ovako sad velicas Vucica i Cedu? :lol:
Можда забране шетњу ако оде Вучић са власти, видиш да има нека тајна веза ?

Ceda ne izbija sa Hepija.
Лажеш дуленце као и обично. Да, задњи пут је био пре три дана. А предзадњи пут Чеда је на Happy_jу био пре пет месеци.

Можда забране шетњу ако оде Вучић са власти, видиш да има нека тајна веза ?
Лажни опозиционар и руски агент Друг Ђидо вам је у фрци чим се дуленце укључио. Без зезања. Наиме, оне озбиљне, тзв. интерне анкете - значи не ове која изнад коленице у "Морнару" измишља Ђоле Лажна Анкета - указују на константан пад популарности листе лажног опозиционара и руског агента Друга Ђида, а раст листе Mora drugačije.

Лажни опозиционар и руски агент Друг Ђидо вам је у фрци чим се дуленце укључио. Без зезања. Наиме, оне озбиљне, тзв. интерне анкете - значи не ове која изнад коленице у "Морнару" измишља Ђоле Лажна Анкета - указују на константан пад популарности листе лажног опозиционара и руског агента Друга Ђида, а раст листе Mora drugačije.
SNZ i LDP grabe glasove.

SNZ i LDP grabe glasove.
Па пази Словину кад је твој лажни опозиционар Друг Ђидо - који је на све могуће начине још од јуна месеца покушавао да сруши протесте "Србија против насиља" и на крају их буквално забранио када су се издајници радничке класе из Зелено-левог фронта (екс-НДМБГД) најзад ставили под његову команду - данас морао у Крагујевцу на 0 степени Целзијуса да организује митинг на отвореном под радним насловом "Повратак Србије против насиља":hahaha1:

Лажеш дуленце као и обично. Да, задњи пут је био пре три дана. А предзадњи пут Чеда је на Happy_jу био пре пет месеци.
Visi non stop tamo. I on j Canak. I na informeru i na pinku, svud su na sns medijima.

Visi non stop tamo. I on j Canak. I na informeru i na pinku, svud su na sns medijima.
Чеда иде свуда где га позову што је и нормално за једног политичара који се бори за гласове. Не појављује се на Ђидиним медијима јер је тамо забрањен откако је уништио лажног опозиционара Поздерца у теве дуелу на N1. Чеда не мора пред сваки теве наступ да тражи дозволу као Борко Ће коме би његов газда, лажни опозиционар бр.1 и руски агент Друг Ђидо, наручио нове батине ако би се чак и на N1 појавио без његове дозволе.

Чеда је устао као Феникс из пепела да вам помрси рачуне.
Više će ekipa SNZ da otkine nego LDP jer ovi su ipak nešto novo a Čeda je kao i Šešelj stara izlizana priča. Isto tako će ovi iz Mi glas naroda da otkinu nacionalnim listama više nego Šešelj, sve po zadatku.

Poslednja izmena:
Više će ekipa SNZ da otkine nego LDP jer ovi su ipak nešto novo a Čeda je kao i Šešelj stara izlizana priča. Isto tako će ovi iz Mi glas naroda da otkinu nacionalnim listama više nego Šešelj, sve po zadatku.
Све су то иста г'вна човече. Да дамо Дверима да владају, сви други су се показали дно дна. Шешељ све паметно што је рекао попљувао је лудачким изјавама. Проклети Драшковић. Нек се губе са Вучићем, СПС и свим ДОСманлијама из Србије за сва времена. Нама је потребан нови Пуниша Рачић, не један него чета као он.

Back