Чеда Јовановић (ЛДП): На изборе идем зато што има људи који разумеју да мора другачије

Ако се по јутру дан познаје, Чеда прелази цензус јер су његови стари гласачи, а који су својевремено ЛДП пребацивали преко цензуса када је исти био 5%, одушевљени његовим потезом да изађе на изборе. Општински одбори ЛДП који су били угашени обнављају се и стари гласачи ЛДП-а, а који су од претходних месеци од стране аналитичара били (погрешно) виђени као гласачи лажно-опозиционе Ђидине листе "Србија против насиља", ових дана Чеди масовно шаљу мејлове подршке са питањем где да дају потпис.
Видимо се после избора да причамо.
20231115_100650.jpg

У Београду неће имати ни оволико колико је раније добијао.

Poslednja izmena:
Ако се по јутру дан познаје, Чеда прелази цензус јер су његови стари гласачи, а који су својевремено ЛДП пребацивали преко цензуса када је исти био 5%, одушевљени његовим потезом да изађе на изборе. Општински одбори ЛДП који су били угашени обнављају се и стари гласачи ЛДП-а, а који су од претходних месеци од стране аналитичара били (погрешно) виђени као гласачи лажно-опозиционе Ђидине листе "Србија против насиља", ових дана Чеди масовно шаљу мејлове подршке са питањем где да дају потпис.
Kako ne. On kad je bio najjači nije prelazio 5%. Nego valjda treba para za belo. Pa daj da se proba negdje uhljebiti.

Видимо се после избора да причамо.
Pogledajte prilog 1447321
У Београду неће имати ни оволико колико је раније добијао.
Важи видећемо; ја мислим да ће Чеда прећи цензус. А опет понављам, најважније је да у Београду Чеда "откине" довољно процента листи лажног опозиционара, тајкуна и руског агента Друга Ђида и да "Србија против насиља" пукне на градском нивоу тако што неће да добије довољно одборника да формира градску власт.

То ће значити политички крај лажног опозиционара бр.1 у Србији Друга Ђида, и свих оних који су пристали да им он буде лидер, а шта је најважније у овом политичком тренутку.

Важи видећемо; ја мислим да ће Чеда прећи цензус. А опет понављам, најважније је да у Београду Чеда "откине" довољно процента листи лажног опозиционара, тајкуна и руског агента Друга Ђида и да "Србија против насиља" пукне на градском нивоу тако што неће да добије довољно одборника да формира градску власт.

То ће значити политички крај лажног опозиционара бр.1 у Србији Друга Ђида, и свих оних који су пристали да им он буде лидер, а шта је најважније у овом политичком тренутку.
Mukesh Kapila, a former UN humanitarian agency coordinator, says he has spent 30 years working in numerous conflicts around the world but describes Israel’s ongoing attack on Gaza as “unique”.
Стално Комшија поставља антисрпске линкове од Ал Џазире, али овај линк неће зато што је негативно о Израелу који спроводи геноцид у Гази: https://tinyurl.com/47n98296
Чеда, Кандић и Бисерко су мањи од маковог зрна пред Израелом и Јеврејима који спроводе геноцид у Гази.

onda si simpatizer SNS i SPS bande...oni su najveci natovci u Srbiji.. (...)
Стварно?! Ондак сам за СНС! Нисам био обавештен да су за улазак Србије у НАТО!

Стварно?! Ондак сам за СНС! Нисам био обавештен да су за улазак Србије у НАТО!
ja sam čuo da će SNS uvede sankcije Rusiji ali izgleda da su obmanuli glasačko telo po ko zna koji put... Svi u opoziciji su znali šta će SNS da uradi... i narod glasao SNS... ali - ništa od sankcija?!

Odakle se on pojavi.I zaboravila za njega i ko ce ga glasati :evil:
Гласаће га довољно да лажно-опозициона Ђидина листа "Србија против насиља" не победи у Београду.

Најважније да Ђиласу отме гласове а оде испод цензуса ? Па ти гласови иду Вучићу у том случају.
На свету су две ствари сигурне, смрт, плаћање пореза и да ти помињеш лажног опозиционара друга Ђида.
Научили смо све напамет, не бригај.

1700491658856.png

LDP kompletirao liste za republičke i beogradske izbore

U potpunosti kompletirane republička i beogradska lista, 250 kandidata za poslanike, 110 za gradske odbornike.

Čedomir Čeda Jovanović

Predsednik Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović objavio je danas da je ta stranka kompletirala izborne liste za učešće na republičkim i beogradskim izborima.

"U potpunosti kompletirane republička i beogradska lista, 250 kandidata za poslanike, 110 za gradske odbornike. Krećemo za Vojvodinu", objavio je Jovanović na mreži X.

Сјајно осмишљена кампања! ЛДП ће сигурно, не само у Београду, да "откине" незанемарљив број гласова листи лажног опозиционара и руског агента Друга Ђида, а то је оно најважније.

Сјајно осмишљена кампања! ЛДП ће сигурно, не само у Београду, да "откине" незанемарљив број гласова листи лажног опозиционара Ђида, а то је оно најважније.
Да ли ће 1000 људи гласати у Београду за Чеду, ал бојим се да је и то превише оптимистично.

Да ли ће 1000 људи гласати у Београду за Чеду, ал бојим се да је и то превише оптимистично.
ЛДП сигурно прелази цензус у Београду, а вероватно и на републичком нивоу. Активирани су стари гласачи ЛДП-а који су 2007. године гласали за ЛДП када је Чеда у коалицији са Грађанским савезом Србије, Социјалдемократском унијом и Лигом Социјалдемократа Војводине први пут ушао у републички парламент. Тада је цензус био 5%.

11:47, 10. 3. 2014.
| POLITIKA
NIŠ

LDP: Koalicija sa SNS je moguća​

https://www.juznevesti.com/Politika/Krstic-Koalicija-sa-SNS-je-moguca.sr.html

Prema njegovim rečima, danas se "svi zalažu za isto".
https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...ustio-poslanicku-grupu-ldp-i-otisao-kod-canka

Jovanović je u pisanoj izjavi obavestio predsednika parlamenta da je istupio iz poslaničke grupe LDP - SDA Sandžaka i pristupio grupi LSV - Zelena stranka.

Poslednja izmena:

Back