Чеда Јовановић (ЛДП): На изборе идем зато што има људи који разумеју да мора другачије

1702810336842.png

Policija zabranila boks meč između Miše Vacića i Čedomira Jovanovića

1702810748883.png

Ilustracija

21:12 16. 12. 2023.

Inicijator boks meča je bio Miša Vacić. Policija je, međutim, zabranila meč dva političara koji je trebalo da se održi u 18h na stadionu FK Bežanija u Novom Beogradu.

Vacić, koji se nakon policijske zabrane pojavio ispred stadiona FK Bežanija, rekao je okupljenim novinarima da je došao "samo zbog sporta".
"Imao sam operaciju pre mesec dana. Puklo mi je bilo slepo crevo. Ali lagani meč mi ne bi smetao" - dodao je Vacić.

1702810920053.png

Nakon toga se na mreži "Iks" oglasio Čeda Jovanović.

- Zdravo svima, sad bih trebalo da sam u ringu na Bežaniji, ali očigledno nisam. Zvanično me je obavestila policija, a i svi drugi - možete da pretpostavite koji - da je taj boks meč zapravo sve suprotno onome što sam želeo da bude. Hteo sam da isprašim sa Vacićem dve, tri runde, a onda da mu poklonim maramu. Mišo, možda ćemo se sresti negde u budućnosti, nemam ništa protiv toga. Ja i onako oduvek putujem sa džakom, da li je letovanje ili zimovanje. I udaram ga zbog svega onog što u životu moram da progutam i da ga nema, poludeo bih. Ali naša Srbija, ona nije taj džak - rekao je Jovanović.

Pogledajte prilog 1447216

Čeda Jovanović (LDP): Na izbore idem zato što ima ljudi koji razumeju da mora drugačije

Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je da na izbore ide zato što zna i veruje da ima ljudi koji razumeju da mora drugačije.

Pogledajte prilog 1447217

09.11.2023

Jovanović kaže da ide na izbore zato što veruje da "ima ljudi koji razumeju da mora drugačije". Kako kaže, pred nama su izbori, raspisani zato što ih je tražio Dragan Đilas, a na to pristao Aleksandar Vučić.

Ko vodi ZAVETNIKE, zavetnica ili zavetnik? Dok Milica gostuje na TV, njen muž donosi ključne odluke i stopira dogovor desnice

- Đilas ih je tražio, jer nije znao šta će sa još jednim protestom koji je upropastio, a Vučić ih je raspisao zato što po ko zna koji put u izbore ide, da se u zemlji ne bi ništa promenilo - rekao je Jovanović.

Lider LDP postavio je pitanje zbog čega učestvuje na tim izborima i zašto se, kako kaže, vraća iz podruma u kojem su ga oni gotovo sahranili.

- Na izbore idem zato što znam i verujem da ima ljudi koji razumeju da mora drugačije - istakao je Jovanović.

"Mi smo ljudi koji svi o svemu znaju"
Prema njegovim rečima, mi smo ljudi koji svi o svemu znaju, a posebno o srpskoj politici.

- Znamo da u njoj gotovo svako svakog laže, da su u njoj svi protiv svih i da su retki oni koji ne mogu baš sa svakim - rekao je lider LDP.

link

Па зар то није фантастично?! Многи гласачи ЛДП-а који су већ били виђени као гласачи коалиције лажног опозиционара бр.1 у Србији Драгана Ђиласа, након повратка Чеде Јовановића у политику сада ће гласају за ЛДП. Ђидина лажно-опозициона листа "Србија против насиља" пући ће (и) у Београду и Београђани ће да буду спашени Друга Ђида и његових лажних опозиционара!

(Refren)Oh, Čeda dragi, sada se vraćaš,U politici opet svoje šanse tražiš.LDP, tvoj stari saveznik,A Đilas gubi, sada ti se smeje.
(Stih 1)Na izbore ideš, hrabro kažeš,Jer veruješ da narod shvata,Da drugačije mora biti,I da ti imaš odgovor za Srbiju mladu.
(Refren)Oh, Čeda dragi, sada se vraćaš,U politici opet svoje šanse tražiš.LDP, tvoj stari saveznik,A Đilas gubi, sada ti se smeje.
(Stih 2)Pitanje postavljaš, iz podruma se dižeš,Oni te sahranili, ali ti ne odustaješ.Politika je igra laži i spletki,A ti kažeš: "Mi smo ljudi koji sve znaju."
(Outro)Fantastično, kažeš, ali šta će biti,Na izborima videćemo karte.LDP ide hrabro napred,A politički cirkus se vrti u krug.

(Stih 1)Na izbore ideš, hrabro kažeš,Jer veruješ da narod shvata,Da drugačije mora biti,I da ti imaš odgovor za Srbiju mladu.
(Stih 2)Pitanje postavljaš, iz podruma se dižeš,Oni te sahranili, ali ti ne odustaješ.Politika je igra laži i spletki,A ti kažeš: "Mi smo ljudi koji sve znaju."
(Outro)Fantastično, kažeš, ali šta će biti,Na izborima videćemo karte.LDP ide hrabro napred,A politički cirkus se vrti u krug.
1703089161881.png

:zcepanje::rotf::lol::hahaha1::lol::rotf::hahaha1::zcepanje::lol::rotf::hahaha::rotf::lol::hahaha1::cepanje::zcepanje::rotf::hahaha::hahaha1::cepanje::hahaha::lol:

• Haha
Reactions: PA8

U politiku Čeda se vraća,Iz podruma gde su ga pokušali sahraniti spašavaćemo ga.
Izlazi iz tame, govori nam istinu,Veruje da ljudi žele promene, da mora drugačije.
Izbori su pred nama, Đilas ih tražio, Vučić pristao,Svi igraju svoje igre, politički kauboji u trci.
Lider LDP-a, Čedomir hrabro stoji,Pita se zašto učestvuje, odgovor je jasan - veruje u bolje sutra.
"Mi smo ljudi koji sve znaju",O politici, o lažima, o svemu što nas okružuje.
Fantastično je, kaže narod, Čeda se vratio,Glasaće za LDP, neka nova strančica, možda promene stvarno stižu.
Đilasova lista, Srbija protiv nasilja,Beograd će odlučiti, u pesmi se nadamo spasenju.

Čeda će ba ponovljenim izborima imati opet veliki uspeh od max 0.2%.
Pa, ako se nastavi taj rast od 0.2%, Čeda će uskoro postati prava politička zvezda s nekoliko nula iza decimala. Ko zna, možda bude i dovoljno za sopstvenu emisiju "Čeda i prijatelji". Srećno mu na tom putu ka vrhu!

Bio jednom jedan Čedo, čovek sa velikim političkim snovima, ali i još većim ambicijama. Odlučio je da u svoju kampanju unese malo "bosanske čarolije". Njegova briljantna ideja bila je dovesti autobus pun jarančića iz Bosne kako bi mu dali podršku na izborima.

Krenuo je Čedo u avanturu, obećavajući svakome ko se priključi iz Bosne besplatan ručak i nezaboravnu žurku. Naravno, jarančići nisu mogli odoliti ovoj sjajnoj ponudi. Autobus je bio prepun veselih likova spremnih da se zabave i, naravno, glasaju za Čedu.

Međutim, stvari nisu išle baš kako je planirao. Na granici su ih dočekali ozbiljni granični policajci koji nisu bili impresionirani šarmom Čedinih jarančića. Pitanje "Zašto ste ovde?" izgledalo je kao ispit iz kviza, a jarančići su jednostavno zabezeknuto odgovarali.

Nakon nekoliko sati pregovora, autobus je vraćen nazad, a Čedo je ostao razočaran i bez svog "bosanskog glasačkog čuda". Lekcija koju je naučio bila je da politika nije uvek jednostavna kao organizacija veselih izleta iz Bosne. Čedo se vratio kampanji, s malo manje jarančića, ali s još više odlučnosti da osvoji glasove na lokalnim izborima. Da li će mu uspeti, ostaje da se vidi u narednim glasačkim rundama.

Back