ČEDA JE U MINUSU 454 MILIONA, A KUPUJE ŽENI AUTO OD 60.000 EVRA?

Ja sam sa onom racunicom hteo reci da Srbija treba da ima 20mil stanovnika, kad vec moze Nizozemska imati 18mil na duplo manjoj povrsini a nije prenaseljena.
јесте.. неможеш нигде отићи да не видиш човека.. идиотлук тоталес.
јел гледаш ти старе филмове можда?
 
Ja bih na neobicna i ekstravagantna putovanja ali ne putem politike niti nemoralno zaradjenog novca, a da li je to slucaj kod Cede, da je bas nemoralno zaradio novac ili se zaduzuje, ili ga "sponzorisu" to je druga stvar.

Branim princip a ne Cedu, a to je da se ne moze za svakog ad-hoc ko kupi skupa kola i sl. govoriti da je lopov. Treba preispitati a ne suditi odmah i olako. Ako neko hoce da ga sponzorise, neka ga sponzorise, to je vec njegova stvar.

Zato postoje zakoni i preispitivanja porekla imovine, narocito funkcionera i takva komisija treba da radi punom parom a da nekog proglasavam unapred lopovom cak i kad ima velike sanse za to, necu.

Pa sad može neko da kupi skupa kola a kad već duguješ 454M šta je to još 60K na kamaru?
Čeda je inače takva pojava da svako želi da ga sponzoriše, onako osedelog i odrtavelog.
Medjutim ako je dug 454M onda su mu žiranti mnogo dobro stojeći.

Mojne samo da je lova iz primarne emisije, ovo ono, Čeda se zajebava, narod da vraća.
Dizvineš nije on Drug Tito on je samo narkoman sa bujnom maštom dok priča.
Narkomanima je najmanji ptoblem da izmisle priču.
Ima ona knjiga o njima šta sve izmišljaju i lažu
 
Pa sad može neko da kupi skupa kola a kad već duguješ 454M šta je to još 60K na kamaru?
Čeda je inače takva pojava da svako želi da ga sponzoriše, onako osedelog i odrtavelog.
Medjutim ako je dug 454M onda su mu žiranti mnogo dobro stojeći.

Mojne samo da je lova iz primarne emisije, ovo ono, Čeda se zajebava, narod da vraća.
Dizvineš nije on Drug Tito on je samo narkoman sa bujnom maštom dok priča.
Narkomanima je najmanji ptoblem da izmisle priču.
Ima ona knjiga o njima šta sve izmišljaju i lažu

Pa upravo je u tome stvar, sto je to njegov nacin zivota, ali zbog toga je sigurno morao da plati i placa neku cenu.

Koju i kakvu, vidi se i znamo za sta se zalaze.
 
Los ti je samo zbir.
Ja sam sa onom racunicom hteo reci da Srbija treba da ima 20mil stanovnika, kad vec moze Nizozemska imati 18mil na duplo manjoj povrsini a nije prenaseljena.
Да, али у Холандији људи седе једни другима у крилу јер нема довољно места.Холандија је дупло већа од Војводине и ту се сместило 20 милиона људи.
 
Pa sad može neko da kupi skupa kola a kad već duguješ 454M šta je to još 60K na kamaru?
Čeda je inače takva pojava da svako želi da ga sponzoriše, onako osedelog i odrtavelog.
Medjutim ako je dug 454M onda su mu žiranti mnogo dobro stojeći.

Mojne samo da je lova iz primarne emisije, ovo ono, Čeda se zajebava, narod da vraća.
Dizvineš nije on Drug Tito on je samo narkoman sa bujnom maštom dok priča.
Narkomanima je najmanji ptoblem da izmisle priču.
Ima ona knjiga o njima šta sve izmišljaju i lažu

У ствари Чеда ништа не дугује.Дугују његове фирме које су ДОО или АД, и Чеда као власник не одговара за дугове фирме.
 
Pa sad može neko da kupi skupa kola a kad već duguješ 454M šta je to još 60K na kamaru?
Čeda je inače takva pojava da svako želi da ga sponzoriše, onako osedelog i odrtavelog.
Medjutim ako je dug 454M onda su mu žiranti mnogo dobro stojeći.

Mojne samo da je lova iz primarne emisije, ovo ono, Čeda se zajebava, narod da vraća.
Dizvineš nije on Drug Tito on je samo narkoman sa bujnom maštom dok priča.
Narkomanima je najmanji ptoblem da izmisle priču.
Ima ona knjiga o njima šta sve izmišljaju i lažu


Cedi su ziranti SVI GRADJANI SRBIJE
 
Pa sad može neko da kupi skupa kola a kad već duguješ 454M šta je to još 60K na kamaru?
Čeda je inače takva pojava da svako želi da ga sponzoriše, onako osedelog i odrtavelog.
Medjutim ako je dug 454M onda su mu žiranti mnogo dobro stojeći.

Mojne samo da je lova iz primarne emisije, ovo ono, Čeda se zajebava, narod da vraća.
Dizvineš nije on Drug Tito on je samo narkoman sa bujnom maštom dok priča.
Narkomanima je najmanji ptoblem da izmisle priču.
Ima ona knjiga o njima šta sve izmišljaju i lažu
Covek koji duguje porez na zapadu ne može imati ni supu na svoje ime.. Mala razlika između onih koje drustva tamo odgajaju i onik koje mi...
 
Да, али у Холандији људи седе једни другима у крилу јер нема довољно места.Холандија је дупло већа од Војводине и ту се сместило 20 милиона људи.
Cela jugozapadna, severoistočna i istočna Holandija je jako slabo naseljena. Prošao sam je kolima uzduž i popreko, 20% zemlje je praktično nenaseljeno, ravnica kao Vojvodina... ovamo u srednjem i severnom priobalju je gužva, ali opet sa ukupnim prosekom od oko 400 ljudi po km2 nije dramatično različita od UK.
 
Cela jugozapadna, severoistočna i istočna Holandija je jako slabo naseljena. Prošao sam je kolima uzduž i popreko, 20% zemlje je praktično nenaseljeno, ravnica kao Vojvodina... ovamo u srednjem i severnom priobalju je gužva, ali opet sa ukupnim prosekom od oko 400 ljudi po km2 nije dramatično različita od UK.
Sava Šumanović retko napušta Prnjavor na volgi
 
Cela jugozapadna, severoistočna i istočna Holandija je jako slabo naseljena. Prošao sam je kolima uzduž i popreko, 20% zemlje je praktično nenaseljeno, ravnica kao Vojvodina... ovamo u srednjem i severnom priobalju je gužva, ali opet sa ukupnim prosekom od oko 400 ljudi po km2 nije dramatično različita od UK.
a UK ti je etalon vrednovanja?
Peking, Bangkok, Bangladeš, Singapur?
Ti se poserem na Yorkshir, dobili ljudi seljačke traume od malo betona i uličnih svetiljki...
Nisi jedini, puno gologuzije dobilo Kraljevski Sindrom, zajebana stvar, uglavi se u mozak i napravi štetu.

Opet ni to što si se ti vozao po holandskim vukojebinama (takav ti standard), kakve veze to ima sa Ĉedinim minusom?
Nije te valjda on plaćao?
 
Ne samo đžentlmen već i jako snalažnjiv.
zalud MMF uvodi finansijsku disciplinu Srbiji, sve to padne na narodnu grbinu
Jorgovanka bankarka stančugu preko Telekoma, džipče preko penzionog
Čeda još nije zaokružio na Bilion, obični gradjani izvrše samoubistvo zbog 500 evra za struju, privatni izvršitelji dahću ko mastif pred parenje...
Fiktivno zaposleni su isto pljačka naroda...

Slatkoća Srbije
 
ČEDA JE U MINUSU 454 MILIONA, A KUPUJE ŽENI AUTO OD 60.000 EVRA? Novinar objavio NEVEROVATNE PODATKE!
Novinar Ivan Ninić objavio je na svom tviteru ono što zna o firmama koje su povezane sa Čedom Jovanovićem
Objavljeno: 14.12.2019. 07:11h

https://www.espreso.rs/vesti/politi...um=espreso_widget&utm_campaign=adria_internal

Čedomir Jovanović, nekada vođa studentskog protesta protiv režima Slobodana Miloševića, a zatim "ikona" građanske Srbije i čovek čije ime se nije smelo uzimati u usta a da se ne dobije ban sa većine internet foruma, danas uživa sasvim drugačiji imidž u ovim krugovima.
Naime, danas se i "liberali" i "građanisti", odnosno "drugosrbijanci" pitaju "odakle Čedi silne pare" s kojima letuje po Mikonosima, ide na skijanje po celom svetu, kupuje supruzi skupoceni mercedes...

Ista ona pitanja koja su mučila ljude i pre 10 godina, za koja su ovi gorepomenuti sipali diskvalifikacije kao što su "četnik", "radikal", stoka seljačka" itd.

Novinar Ivan Ninić objavio je na svom tviteru ono što zna o firmama koje su povezane sa Čedom Jovanovićem. Spisak firmi, i spisak dugovanja, prilično je veliki.

Firma SHFS doo u stečaju, kako piše Ninić, ima minus od 118 miliona dinara. LDP (liberalno demokratska partija) u minusu je oko 110 miliona dinara. Firma Agruhub u minusu je oko 52 miliona dinara. "Agroposlovi" u stečaju u minusu su oko 172 miliona dinara.
Kako piše Ninić, firme povezane sa Čedom dužne su i novac raznim poveriocima, a ne zna se cifra za firmu Kirka-Suri, koja je nekad bila veoma uspešna, a po preuzimanju je propala, i u stečaju je.

Ivan Ninić @INinic


Bojkot nikako.... ili Čedomir, ukratko:
-118.070.895 rsd - SHFS doo (u stecaju)
-110.473.930 rsd - LDP
-52.764.135 rsd - Agrohub
-172.729.260 rsd - Agroposlovi (u stecaju)
- ? (Kirka-Suri u stecaju)
=======

454 MILIONA DINARA ! + XY ostali poverioci
_______

Da nije slucajno, nicim izazvan, Cedomir Jovanovic nasao Andrejkinu Licnu Kartu... Zna li neko? :smeker:
ne nego na vreme se ponudio Pentagonu dok je u Srbiji jos bilo "slobodnih" mesta.........................a ne ko SALIVA .........da zakasni pa da sad radi za 100 dolara mesecno.
 
Kviz Pitanje: drugi jedan nosioc izgubljenog kovcega je kupio tri secerane za tri evra. Koji to? I ko mu to omogucio? Nesto mi sumnjivi ti nosioci kovcega? :smeker:
Cui prodest scelus, id fecit. Чеда је узлетео после Ђинђићевог убиства, покојник га је већ маргинолизовао, а остали су мртви или на практично доживотној робији.

Pročitajte više: https://balasevic.in.rs/latinski-citati-biblioteka-mudrosti/
 

Back
Top