ČEDA JE U MINUSU 454 MILIONA, A KUPUJE ŽENI AUTO OD 60.000 EVRA?

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
ČEDA JE U MINUSU 454 MILIONA, A KUPUJE ŽENI AUTO OD 60.000 EVRA? Novinar objavio NEVEROVATNE PODATKE!
Novinar Ivan Ninić objavio je na svom tviteru ono što zna o firmama koje su povezane sa Čedom Jovanovićem
Objavljeno: 14.12.2019. 07:11h

https://www.espreso.rs/vesti/politi...um=espreso_widget&utm_campaign=adria_internal

Čedomir Jovanović, nekada vođa studentskog protesta protiv režima Slobodana Miloševića, a zatim "ikona" građanske Srbije i čovek čije ime se nije smelo uzimati u usta a da se ne dobije ban sa većine internet foruma, danas uživa sasvim drugačiji imidž u ovim krugovima.
Naime, danas se i "liberali" i "građanisti", odnosno "drugosrbijanci" pitaju "odakle Čedi silne pare" s kojima letuje po Mikonosima, ide na skijanje po celom svetu, kupuje supruzi skupoceni mercedes...

Ista ona pitanja koja su mučila ljude i pre 10 godina, za koja su ovi gorepomenuti sipali diskvalifikacije kao što su "četnik", "radikal", stoka seljačka" itd.

Novinar Ivan Ninić objavio je na svom tviteru ono što zna o firmama koje su povezane sa Čedom Jovanovićem. Spisak firmi, i spisak dugovanja, prilično je veliki.

Firma SHFS doo u stečaju, kako piše Ninić, ima minus od 118 miliona dinara. LDP (liberalno demokratska partija) u minusu je oko 110 miliona dinara. Firma Agruhub u minusu je oko 52 miliona dinara. "Agroposlovi" u stečaju u minusu su oko 172 miliona dinara.
Kako piše Ninić, firme povezane sa Čedom dužne su i novac raznim poveriocima, a ne zna se cifra za firmu Kirka-Suri, koja je nekad bila veoma uspešna, a po preuzimanju je propala, i u stečaju je.



Ivan Ninić @INinic


Bojkot nikako.... ili Čedomir, ukratko:
-118.070.895 rsd - SHFS doo (u stecaju)
-110.473.930 rsd - LDP
-52.764.135 rsd - Agrohub
-172.729.260 rsd - Agroposlovi (u stecaju)
- ? (Kirka-Suri u stecaju)
=======

454 MILIONA DINARA ! + XY ostali poverioci
_______

Da nije slucajno, nicim izazvan, Cedomir Jovanovic nasao Andrejkinu Licnu Kartu... Zna li neko? :smeker:
 
Ooce,dobije znas sta d`izbije oci.:lol:
hqdefault.jpg
:mrgreen: 😁
 
Mene su banovali 2004 na forumu b92 zbog negativnih (ali istinitih) komentara o Čedi. Nisi trebao biti vidovit da bi ukapirao o kakvom se liku radi.
Takođe se sećam da sam tamo 2007 proučavao bilans uspeha Fidelinke, koja je u to vreme bila jedna od boljih firmi na Belex-u. To je bilo pre nego što se ekipa ozbiljno pozabavila ovom,u to vreme najuspešnijom firmi u mlinarskoj industriji.
 
Mene su banovali 2004 na forumu b92 zbog negativnih (ali istinitih) komentara o Čedi. Nisi trebao biti vidovit da bi ukapirao o kakvom se liku radi.
Takođe se sećam da sam tamo 2007 proučavao bilans uspeha Fidelinke, koja je u to vreme bila jedna od boljih firmi na Belex-u. To je bilo pre nego što se ekipa ozbiljno pozabavila ovom,u to vreme najuspešnijom firmi u mlinarskoj industriji.
mene hteli da biju njegovi cigani :lol:
fidelinku je kupio za dinar... ispraznio silose i prodao zito, bas kao marjan risticevic robne rezerve po sitemu misevi pojeli... ljudi ko ovce misle da su oni politicki neprijatelji a svi rade ispod zita zajedno privatne poslove.
 
Firma SHFS doo u stečaju, kako piše Ninić, ima minus od 118 miliona dinara. LDP (liberalno demokratska partija) u minusu je oko 110 miliona dinara. Firma Agruhub u minusu je oko 52 miliona dinara. "Agroposlovi" u stečaju u minusu su oko 172 miliona dinara.
људи, како може фирма (доо) да оде у минус??? када одговара само са својим оснивачким капиталом који је у принципу 500еура??!! што банковни рачун обичног човека онда не може да оде у минус??!!

какве су ово преваре на форуму и од новинара мислим??
 
fidelinku je kupio za dinar... ispraznio silose i prodao zito, bas kao marjan risticevic robne rezerve po sitemu misevi pojeli... ljudi ko ovce misle da su oni politicki

Kviz Pitanje: drugi jedan nosioc izgubljenog kovcega je kupio tri secerane za tri evra. Koji to? I ko mu to omogucio? Nesto mi sumnjivi ti nosioci kovcega? :smeker:
 
ovde su u pitanju lozaci na EU i NATO

lopovi tvoje politicke opcije

dok su arkan i legija bili u vlasti ovakvi kao ceda su bili na ulici

cistili cipele i prodavali svercovane cigare u knezu
Ipak im vi to dozvoljavate.. Nema vanjski faktor sa tim ništa već isključivo vi koji hranite te idiote..
 

Back
Top