Quantcast

CECA--sajam docek 2010

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii CECA PEVA ZA NOVU GODINU NA SAJMU..DEFITINIVNO NE SMEM DA PROPUSTIM..bar malo..cinjenica da je super sto ce pevati ali sam i razocarana jer to nije samo njen solisticki koncert jer pevaju i drugi pevaci,tipa ovi smaraci iz zvezda granda..ali sta je tu je..bolje ista nego nista!!!

Ceco cekam tvoj novi album.
Pa nije valjda ceo BG izlepljen tvojim imenom i pesmama lepotan,beograd,pile cisto bezveze!!

Orgasmatron

Aktivan član
Poruka
1.030
ima da unajmim nekog jadnika iz Avganistana, da mu napunim glavu prichama kako je samoubistvo zbog vishih ciljeva karta za siguran odlazak u raj i necu ga okititi dinamitom ili c4, ne ne, SEMTEX-om, jedno 20 kg pa lepo da i mi imamo nash GRAND CANYON i to u sred BG-a!!!!!

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.649
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii CECA PEVA ZA NOVU GODINU NA SAJMU..DEFITINIVNO NE SMEM DA PROPUSTIM..bar malo..cinjenica da je super sto ce pevati ali sam i razocarana jer to nije samo njen solisticki koncert jer pevaju i drugi pevaci,tipa ovi smaraci iz zvezda granda..ali sta je tu je..bolje ista nego nista!!!

Ceco cekam tvoj novi album.
Pa nije valjda ceo BG izlepljen tvojim imenom i pesmama lepotan,beograd,pile cisto bezveze!!
:vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet::vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.