ceca priznaje krivicu!

Da je pametna i preseli se u Svicu a vas sve ostavi u Srbidzanu da ga dudlate Tadicu i Jovanovicu.

p.s. Ne slusam ni Cecu ni "domacicu", ali vama ako je glavni trn u oku jedna pevaljka koja nije platila porez na prodaju fudbalera svog' tima i slicna prica sa Dzajicem, onda treba da vas nema !
 
Ако је крива,(а јесте) онда је - ЛОПОВ !
Лопов је лопов, како год се звао, колико год имао ''звучно'' име.
И мора да дође под удар закона, јер пред законом смо сви исти.
Пред законом је дотична ГРАЂАНКА Светлана Ражнатовић (не Цеца, не ''Цеца нациоанале'' ...)
Какви кућни притвори какви бакрачи.
Лопову је место - иза решетки !

Кад се краде и милиони еврића трпају у џеп, тад је лепо, не мисли се ни на шта .... а кад загусти, онда - ''хоћу да се нагодим''. Зато што си најпопуларнија певаљка? Зато што си ти нешто посебно, изнад свих других ...? Не Цецо ... ти си само - лоповчина !
 
Pa sve ove turbofolk pjesme su kopija turskih pjesama i njihovih izvodjaca.
Poslusaj malo Mustafu Sandala, Tarkana, vidjeces da su im ovi odavde ukrali muziku, i samo ubacili neki svoj text. :D

ne slušam tu muziku, ne slušam uošte narodnu muziku Srbije
jedino od komšija rumuna po nekad poslušam originalnu, na cimbalima izvodjenu njihovu muziku ( možda što me podseća na Pekinšku Patku )
 
Da je pametna i preseli se u Svicu a vas sve ostavi u Srbidzanu da ga dudlate Tadicu i Jovanovicu.

p.s. Ne slusam ni Cecu ni "domacicu", ali vama ako je glavni trn u oku jedna pevaljka koja nije platila porez na prodaju fudbalera svog' tima i slicna prica sa Dzajicem, onda treba da vas nema !

Šta lupaš ti,bre !?
U pitanju su pronevere od više miliona evra,maraka ili dolara !
Zar država treba da žmuri na kriminal,jer su u pitanju Ražnatovićka,
Džajić i Cvetković !?
Neka njima zasluge i fanovi.To nema veze,ali za "prosuto sirće"
mora da se plati.To važi i za sportske i pevačke "veličine" !
 
Šta lupaš ti,bre !?
U pitanju su pronevere od više miliona evra,maraka ili dolara !
Zar država treba da žmuri na kriminal,jer su u pitanju Ražnatovićka,
Džajić i Cvetković !?
Neka njima zasluge i fanovi.To nema veze,ali za "prosuto sirće"
mora da se plati.To važi i za sportske i pevačke "veličine" !

Da stvarno mi je zao sto nije platila porez Tadicu i ostalim' lopovima na vlasti :roll:
 
Da je pametna i preseli se u Svicu a vas sve ostavi u Srbidzanu da ga dudlate Tadicu i Jovanovicu.

p.s. Ne slusam ni Cecu ni "domacicu", ali vama ako je glavni trn u oku jedna pevaljka koja nije platila porez na prodaju fudbalera svog' tima i slicna prica sa Dzajicem, onda treba da vas nema !


Dzajic je samo uzeo pare, on je samo lopurda. Ova je mnogo vise od lopurde.
 
Pa sve ove turbofolk pjesme su kopija turskih pjesama i njihovih izvodjaca.
Poslusaj malo Mustafu Sandala, Tarkana, vidjeces da su im ovi odavde ukrali muziku, i samo ubacili neki svoj text. :D

Највише је покрадено грчке музике, па турске, па где су шта нашли.
Али, то није крађа већ се слави брачно-музички пар Марина Туцаковић - Фута као најталентованији, најпродуктивнији, нај нај ... И још неколицина њих ... ресаваца.
Туцаковићку доживљавају као текстописца икону. Она кад ''напише'' текст, одмах имаш хит еботе
 
kako navodi "insajder", ceca raznatovic priznaje krivicu za malverzacije prilikom prodaje fudbalera "obilica", te nudi drzavi da plati kaznu od 1,5 miliona eura i godinu dana kucnog pritvora pod elektronskim nadzorom.

Da sam krala, krala sam.:hahaha:

U redu je da odgovara i bude kažnjena.

Problem je u selektivnoj pravdi. Fudbal je leglo kriminala i malverzacija.
Po istom kriterijumu treba da se sudi još par stotina fudbalskih ''pregalaca''.
 

Back
Top