gost 114587
Elita
- Poruka
- 23.660
kako navodi "insajder", ceca raznatovic priznaje krivicu za malverzacije prilikom prodaje fudbalera "obilica", te nudi drzavi da plati kaznu od 1,5 miliona eura i godinu dana kucnog pritvora pod elektronskim nadzorom.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

kako navodi "insajder", ceca raznatovic priznaje krivicu za malverzacije prilikom prodaje fudbalera "obilica", te nudi drzavi da plati kaznu od 1,5 miliona eura i godinu dana kucnog pritvora pod elektronskim nadzorom.
+ 10 godina zatvora jer je zatrovala srpsku omladinu iranskim melosem

Turskim.![]()
no, sve to trovanje dolazi direktno iz glavnog nam grada
aaaaaaaaa, užas
kako navodi "insajder", ceca raznatovic priznaje krivicu za malverzacije prilikom prodaje fudbalera "obilica", te nudi drzavi da plati kaznu od 1,5 miliona eura i godinu dana kucnog pritvora pod elektronskim nadzorom.
šta god, muslimanska muzika kojom se diče pravoslavne patriote, beogradski seljoberi, pink televizije i sl
Pa sve ove turbofolk pjesme su kopija turskih pjesama i njihovih izvodjaca.
Poslusaj malo Mustafu Sandala, Tarkana, vidjeces da su im ovi odavde ukrali muziku, i samo ubacili neki svoj text.![]()
Pa sve ove turbofolk pjesme su kopija turskih pjesama i njihovih izvodjaca.
Poslusaj malo Mustafu Sandala, Tarkana, vidjeces da su im ovi odavde ukrali muziku, i samo ubacili neki svoj text.![]()
Da je pametna i preseli se u Svicu a vas sve ostavi u Srbidzanu da ga dudlate Tadicu i Jovanovicu.
p.s. Ne slusam ni Cecu ni "domacicu", ali vama ako je glavni trn u oku jedna pevaljka koja nije platila porez na prodaju fudbalera svog' tima i slicna prica sa Dzajicem, onda treba da vas nema !
Ne lupaj, vecina kopija u srpskoj muzici je grcka a ne turska verzija.
Da je pametna i preseli se u Svicu a vas sve ostavi u Srbidzanu da ga dudlate Tadicu i Jovanovicu.
p.s. Ne slusam ni Cecu ni "domacicu", ali vama ako je glavni trn u oku jedna pevaljka koja nije platila porez na prodaju fudbalera svog' tima i slicna prica sa Dzajicem, onda treba da vas nema !
Šta lupaš ti,bre !?
U pitanju su pronevere od više miliona evra,maraka ili dolara !
Zar država treba da žmuri na kriminal,jer su u pitanju Ražnatovićka,
Džajić i Cvetković !?
Neka njima zasluge i fanovi.To nema veze,ali za "prosuto sirće"
mora da se plati.To važi i za sportske i pevačke "veličine" !
Da je pametna i preseli se u Svicu a vas sve ostavi u Srbidzanu da ga dudlate Tadicu i Jovanovicu.
p.s. Ne slusam ni Cecu ni "domacicu", ali vama ako je glavni trn u oku jedna pevaljka koja nije platila porez na prodaju fudbalera svog' tima i slicna prica sa Dzajicem, onda treba da vas nema !
Pa sve ove turbofolk pjesme su kopija turskih pjesama i njihovih izvodjaca.
Poslusaj malo Mustafu Sandala, Tarkana, vidjeces da su im ovi odavde ukrali muziku, i samo ubacili neki svoj text.![]()
kako navodi "insajder", ceca raznatovic priznaje krivicu za malverzacije prilikom prodaje fudbalera "obilica", te nudi drzavi da plati kaznu od 1,5 miliona eura i godinu dana kucnog pritvora pod elektronskim nadzorom.

Kakav bre kucni pritvor?
Treba je zatvoriti na minimum 20 godina, kao da je ovo jedino krivicno delo koje je uradila...
Udovica najveceg sljama u istoriji Srbije![]()
