Quantcast

Ceca na koncertu u Sofiji ljubi bugarsku zastavu!

antitiranin

Aktivan član
Poruka
1.933
Folk diva Svetlana - Ceca Ražnatović spektaklom je oduševila komšije u Bugarskoj, a oni su njoj priredili kraljevski tretman. Pevačica je u noći između petka i subote nastupila je u Sofiji, u hali „Armec“. Komšije iz Bugarske učinile su sve da se oseća kao kod kuće, pa ju je po dolasku u Sofiju dočekala limuzina.
Ceca je bila smeštena u kraljevskom apartmanu u jednom od najpoznatijih tamošnjih hotela, a da bi sve proteklo u najboljem redu uz nju je bila i policijska pratnja.
1562973-ceca-sofija-foto-facebook-1415525781-588257.jpg

Ona je u areni Armec u Sofiji okupila više od 15.000 ljudi, koji su sa njom više od tri sata horski pevali svaku pesmu. U jednom trenutrku u Cecinim rukama se našla i bugarska zastava, koju je ona prinela usnama i poljubila.

"Bilo je i više nego sjajno. Iako sam već imala veće koncerte u Sofiji, ovo je bio najlepše do sada. Iako smo komšije, ipak je to drugi narod i druga država, ali kada svi znaju svaku pesmu od reči do reči, šta reći osim da sam po ko zna koji put ostala bez teksta. I domaćini su me oduševili prijemom, tako da je opšti utisak čista desetka", rekla je Ceca.
Posle koncerta, za bend i nju je priređena gala večera, a Ceca se dva dana zadržala u Sofiji.

http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/ceca-na-koncertu-u-sofiji-ljubi-bugarsku-zastavu-foto-video/73743

Владан

Buduća legenda
Poruka
31.033
Bugari su nasa braća. Trebalo je da se ujedinjavamo sa njima umesto sa Hrvatima
Лупаш глупости. Једни и други су чинили масовне злочине над српским народом. Цеца ништа није боља од ЈК. Гуске.

- - - - - - - - - -

Aca Lukas se ogrnuo pre neki dan sa šahovnicom, to je sve gamad koja će da proda rođenu majku za 1000e
Оденуо би Аца и слику Анту Павелића кад би могао да заради коју хиљаду ојра. Олош.

buudala

Legenda
Poruka
58.528
Лупаш глупости. Једни и други су чинили масовне злочине над српским народом. Цеца ништа није боља од ЈК. Гуске.

- - - - - - - - - -

Оденуо би Аца и слику Анту Павелића кад би могао да заради коју хиљаду ојра. Олош.

Ne lupam ja gluposti, al glupost bi bila da tebi obrazlažem .

Sto se tiče cirkusanata, sve je to već vidjeno i izkomentarisano.

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.393
Aca Lukas mi nikada nije bio simpatican.
Ceca,onako, vise jeste nego sto nije.
Svidja mi se to sto ne prica previse i nekako deluje pomalo odsutno, to me privlaci kod nje.
Ali gledao sam neke snimke iz njenog privatnog zivota.
Tamo je dosta druagcija.
Svi je se boje.
Gledao sam kada je izribala tadasnjeg nekog funkcionera u FK Obilic.
Ovaj covek se videlo se to usrao ziv.
Kao da Ceca iam dve licnosti.
Ne svidja mi se bas previse ni njen pokojni suprug, sta znam,mozda gresim ali nekako mi deluje kao bezosecajna osoba.
Gledao sam na youtube kako bije svoje paravojne formacije po kicmi, debelom motkom.
I to bas nekog tipa od 40 kila zive mere, koji stoji u stroju pred Arkanom.
Zato su mi nekako soecanja po pitanju Cece pomesana.
A Lukasa rekoh ne volim bas, deluje dostaaaa, sta znam.
Voli da provocira ljude, izigrava nekog mafijasa, vozi se nekim limuzinama itd...
Nije mi jednostavno bas simpatican, ma da ima trenutaka kada i jeste.
Gledam ga u ziriju za ZG.
U ziriju su mi najsimpaticniji Zorica i Dragan Stojkovic-Bosanac, harmonikas.
Pa onda mozda Snezana, vise fizicki nego psihicki.
Dok je nisam bolje upooznao bas mi je psihici bila simpaticna ali sada i ne bas.
Pa onda idu Ana,Saban i Lukas.
Zorica i Dragan su mi najsimpaticniji a Zorica nekako najprivlacnija kao zena od zenskog dela zirija.

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Folk diva Svetlana - Ceca Ražnatović spektaklom je oduševila komšije u Bugarskoj, a oni su njoj priredili kraljevski tretman. Pevačica je u noći između petka i subote nastupila je u Sofiji, u hali „Armec“. Komšije iz Bugarske učinile su sve da se oseća kao kod kuće, pa ju je po dolasku u Sofiju dočekala limuzina.
Ceca je bila smeštena u kraljevskom apartmanu u jednom od najpoznatijih tamošnjih hotela, a da bi sve proteklo u najboljem redu uz nju je bila i policijska pratnja.
1562973-ceca-sofija-foto-facebook-1415525781-588257.jpg

Ona je u areni Armec u Sofiji okupila više od 15.000 ljudi, koji su sa njom više od tri sata horski pevali svaku pesmu. U jednom trenutrku u Cecinim rukama se našla i bugarska zastava, koju je ona prinela usnama i poljubila.

"Bilo je i više nego sjajno. Iako sam već imala veće koncerte u Sofiji, ovo je bio najlepše do sada. Iako smo komšije, ipak je to drugi narod i druga država, ali kada svi znaju svaku pesmu od reči do reči, šta reći osim da sam po ko zna koji put ostala bez teksta. I domaćini su me oduševili prijemom, tako da je opšti utisak čista desetka", rekla je Ceca.
Posle koncerta, za bend i nju je priređena gala večera, a Ceca se dva dana zadržala u Sofiji.

http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/ceca-na-koncertu-u-sofiji-ljubi-bugarsku-zastavu-foto-video/73743
Ако и браћа Теофиловићи, који ономад, држе концерт у Загребу, а уз то, гостујући на ХРТ-у, у емисији ни једном једином речју не помену да је та музика коју певају - српска, и све беже од тог, и сличних појмова, као да се стиде, (да "не увреде" домаћине, шта ли), како тек од Цеце очекивати неку националну свест?

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
Ovo što je Lukas učinio je stvarno dno dna, a što je Ceca učinila je možda korak u pomirenju. Ipak, nismo se tukli 70 i kusur godina, u poslednjem ratu smo pobedili, Bugarska kopni brže nego mi (što je neverovatno, ali je tako), možda je vreme da se pomirimo...

Aca Lukas mi nikada nije bio simpatican.
Ceca,onako, vise jeste nego sto nije.
Svidja mi se to sto ne prica previse i nekako deluje pomalo odsutno, to me privlaci kod nje.
Ali gledao sam neke snimke iz njenog privatnog zivota.
Tamo je dosta druagcija.
Svi je se boje.
Gledao sam kada je izribala tadasnjeg nekog funkcionera u FK Obilic.
Ovaj covek se videlo se to usrao ziv.
Kao da Ceca iam dve licnosti.
Ne svidja mi se bas previse ni njen pokojni suprug, sta znam,mozda gresim ali nekako mi deluje kao bezosecajna osoba.
Gledao sam na youtube kako bije svoje paravojne formacije po kicmi, debelom motkom.
I to bas nekog tipa od 40 kila zive mere, koji stoji u stroju pred Arkanom.
Zato su mi nekako soecanja po pitanju Cece pomesana.
A Lukasa rekoh ne volim bas, deluje dostaaaa, sta znam.
Voli da provocira ljude, izigrava nekog mafijasa, vozi se nekim limuzinama itd...
Nije mi jednostavno bas simpatican, ma da ima trenutaka kada i jeste.
Gledam ga u ziriju za ZG.
U ziriju su mi najsimpaticniji Zorica i Dragan Stojkovic-Bosanac, harmonikas.
Pa onda mozda Snezana, vise fizicki nego psihicki.
Dok je nisam bolje upooznao bas mi je psihici bila simpaticna ali sada i ne bas.
Pa onda idu Ana,Saban i Lukas.
Zorica i Dragan su mi najsimpaticniji a Zorica nekako najprivlacnija kao zena od zenskog dela zirija.

Vidim da te je ovo baš pogodilo. :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.