Cea za pocasnog gradjanina Beograda!

Da li ste za to da Cea proglasimo pocasnim Beogradjaninom?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fidelcastro011

Veoma poznat
Poruka
12.681
DakleM, Ernestu Ce Gevari definitivno treba odati tu pocast i proglasiti ga pocasnim gradjaninom Beograda. Prijatelj komunistickog sveta, kao i zemalja treceg sveta, i iskreni borac protiv svake nepravde, koji je i zivot dao za to, svakako zasluzuje tu pocast.

che_guevara_large.jpg
 
Pa čisto da raščistim da li si samo romantičarski zanesen jednom lepom idejom koja po pravilu daje katastrofalne rezultate,ili si stvarno lud i smatraš ona način uređenja društva dobrim?
Pošto kažeš da si bio tamo i dalje forsiraš tu ideju,onda si definitivno lud.

Smatram ga vise nego dobrim.
Ne znam samo sta je katastrofalno u komumizmu, ali kako god, smatracu da si neobavesten.
 

Back
Top