Čavez... Čovek koga podržava tzv patriotska Srbija

Hugo Cavez.....Veliki politicar, sjajan govornik, utopista.....

Pokusava ono sto se drugi ne bi usudili...

Govori na svetskoj sceni ono sto drugi misle, a niko ne sme da kaze...

Kada je bio izabran za Predsednika rekao je: "Ja cu govoriti i raditi onako kako mislim i osecam da treba za moj narod, najvise onaj koji je najsiromasniji i najugrozeniji....Dao sam sada moju ruku u Boziju ruku neka me vodi gde i dokle zeli....Mene ce biti lako ubiti....Ali ce me biti tesko sahraniti....."

TAKAV polticar treba da bude na celu Srbije!

Idemo, kolega!!!

Kada je bio izabran za Predsednika rekao je: "Ja cu govoriti i raditi onako kako mislim i osecam da treba za moj narod, najvise onaj koji je najsiromasniji i najugrozeniji....Dao sam sada moju ruku u Boziju ruku neka me vodi gde i dokle zeli....Mene ce biti lako ubiti....Ali ce me biti tesko sahraniti....."

E sad si me stvarno iznenadio. Ovo je prvi put da se u necemu slozim s tobom . Za ovo imas reputaciju.

Milosevic je takav bio da je pricao protiv Amera zmao kako je sve zavrsilo.

Inace Srbiji nebi skodila venecuelska nafta.

Pa lako je biti mudonja kad si pun keša tj. nafte. Kako ne shvataš to?

Kakv god da je , to nisu nasa posla . Vecina ljudi ovde nemoze ni da nasluti kakva je situacija tamo , niti da procenjuje situaciju na latinoamerickom tlu . Jedino mozda ovaj Blajbinnger . AL on je covek Jugoslovena , pa ne Srbin, pa je njegoovo prosudjuvanje prizmaticno . No u svkom slucaju , sigurno da zna obolje od ostalih .
A sto se tice nekih eksplicitnih simpatija Srba prema njemu, One su onolike , koliko on zulja aAmeriku.
Ni vise ni manje . Manje ne mogu bii , obzirom da je Amerika redom stala na stranu svih srpskih neorijatelja, ( krajnje je nevazno sto su ih u Hrvarsku i Bosnu uvukli Nemaci, a na KiM Englezi ) . A vise n moze obzirom da Srbi genralno nemaju pojma o Venecueli .

Insistiranje na ovakvoj podeli na patriote ( oni koji vole Srbiju ) i ne-patriote ( oni koji mrze Srbiju ) , je stetna i neumesna , stetocinska i inspirisana losom namerom .

Какав је Чавез то је брига људи у Венецуели , а тамо он добро пролази на изборима за разлику од тамошњих "демократа" подржаних из Вашингтона које бирачи много не воле.Вероватно људи тамо више цене једног Чавеза зато што је какав-такав представник тамошњег народа а остали су продане душе које раде за своје газде у САД.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/230183/Caves-besan-zbog-telenovele-sa-psom-Ugom

A pazi uvređenu mladu kako se našla prozvanom. :lol: Pa se onda krije iza "vređanja" države, kao srpska opozicija iza sirotinje, dok on gleda samo svoj interes.
:hahaha1:

Доба идеја да се и код нас направи иста пародија и спрдачина на рачун свих неспособних еуропљана - како ће они без ЕУропе...мале смрде.

Кастро: Чавес ће победити и рак и непријатеље

Бивши кубански лидер Фидел Кастро изјавио је да ће председник Венецуеле Уго Чавес победити у борби против рака. Уго Чавес данас допутовао у Венецуелу, на прославу 200 година стицања независности од Шпаније.

Добри пријатељи: Уго Чавес и Фидел Кастро

Кастро је, у писаној изјави постављеној на владином сајту, истакао да је Чавес показао импресивне резултате у лечењу од рака, након што су му лекари на Куби оперисали апцес пре три недеље.
"Након што је рак откривен, био је потребан даљи ток радикалнијег лечења“, нагласио је Кастро додајући да је Чавес много боље, преносе агенције.
“Пацијент је изборио важну борбу која ће га лично и Венецуелу водити ка великој победи“, оценио је Кастро.
“Сада су спољашњи и интерни непријатељи Чавеса на милости и немилости његових речи и одлука. Биће, без сумње, изненађења за њих“, најавио је бивши кубански лидер.
Чавес је прошле недеље признао да је оболео од рака, али није хтео да открије о којем типу рака је реч и колико ће морати још да остане на терапији на Куби. Његов дуг боравак на Куби подстакао је дискусију у Венецуели о томе да ли може владати земљом тако дуго из иностранства.
Чавес стигао у Венецуелу
Председник Венецуеле Уго Чавес данас је, након лечења од рака у Хавани, допутовао на аеродром Мајкета, где су га дочекали министри, јавила је локална телевизијска станица.
Телевизијска станица наводи да је могуће да ће се Чавес касније током дана појавити на балкону председничке палате. Чавес се у Венецуелу вратио у раним јутарњим часовима, дан пре прославе 200 година од стицања независности од Шпаније.
Председник Венецуеле открио је 1. јула у првом говору од када је отишао на Кубу на лечење, да је имао операцију ради уклањања канцерогеног тумора. Чавес, који изгледа много мршавије него последњи пут када се обраћао нацији, потврдио је оно што су многи сумњали, а то је да су његови здравствени проблеми много озбиљнији него што се првобитно тврдило.

Према његовим речима, начинио је "фундаменталну грешку", јер није водио довољно бриге о себи.

Најискреније жеље за што скорији потпуни опоравак Хугу Чавезу, човеку који се тренутно боли против две најопакије болести савременог човечанства:РАКА И АМЕРИКЕ :)

Back