Casting

Sofija - Dodola, odskorasnja vlasnica bordela, nakon sto su ona i Tab skembali dotadasnjeg vrhovnog vlasnika, kojemu za ove prilike necemo ime navoditi hehe
Zan Zak - Tab
Holi - Eurus, svi posetioci je mrze iz razloga sto ne mogu nista s njom da imaju, jer ih tertira ko stoku, sto i jesu
Little Jimmy - Bodrijar, sto se kaze "jebbo bi se al nece da mu udje", stidljivo merka, ali se ipak ne odlucuje da pita, te uziva u pogledu, uz belu kafu jeri je crna stetna i naravno lista knjigu
Hugo domar - Esad, obvijusli, to je onaj lik za kog se na kraju filma ispostavi da je ubica
Alasondro Alegre - Oziman, totalno nije iz ove price, ne zanima ga seks kao takav, dosao je u bordel zbog kafe, jer mu je to najblizi usluzni objekat. Ne skida kaput i ne planira da se zadrzava duze nego sto je potrebno da popije kafu i prelista Politiku, kivan na pojavni svet i na svaku pojedinacnu monadu u njemu.
Marvin - poluozbiljan, jer dobrodusan
Abraham - hehe, mislim da nema potrebe, svima je jasno

Za Vilijana nemam ideju, a za cice i konzumente cu se suzdrzati zarad pol korektnosti
 
Dakle složili smo se, ja sam Milisav, redovni posetilac i konzument usluga bordela. Volim šljivovicu, jedem samo meso i igram domine 2 na 2 sa Malim Džimijem, Žan Žakom i Kristoferom.

Radim kao mašinovođa, ali san mi je da otvorim svoju pečenjaru. Ne volim Fabricija jer je nabeđeni klošar, a sa Ralfom ne razgovaram otkako je reko Ališi da imam picajzle, koje nemam, ali majmun je mislio da će to biti smešno i sad Ališa neće da me kreše više.
 
Stalne posetioce i korisnike usluga ne bi da razrađuješ?

Pa ja sam svog lika počeo da razrađujem. Nego njih ćemo lakše, kontam da za njih svakako ima interesanata, kolege forumaši se neće toliko stideti da igraju konzumente usluga, koliko će se koleginice forumašice stideti da igraju pružaoce usluga.
 
• Sofija — Dodola
• Žan-Žak — Pura Moca
• Liza, Grejs, Ališa, Keri En, Gvendolina — tradicionalne gospođe sa tema o feminizmu na Ženama, a Gvendolina je Disko, glas bunta i pobune, koji će ih emancipovati u godinama što dolaze
• Holi — jedna jedina, neprevaziđena, iz potaje obožavana, Jami19
• Vilijam — Momčilo i ja
• Đankarlo, Fabricio, Kristofer, Ralf, Milisav — Ljis trolovi
• Little Jimmy - poluozbiljan
• Hugo — TTTT
• Alasondro Alegre — Voljeni Tropiko Flejm, bez sumnje
• Marvin — Neno
• Abraham — Blajbi
 
• Sofija — Dodola
• Žan-Žak — Pura Moca
• Liza, Grejs, Ališa, Keri En, Gvendolina — tradicionalne gospođe sa tema o feminizmu na Ženama, a Gvendolina je Disko, glas bunta i pobune, koji će ih emancipovati u godinama što dolaze
• Holi — jedna jedina, neprevaziđena, iz potaje obožavana, Jami19
• Vilijam — Momčilo i ja
• Đankarlo, Fabricio, Kristofer, Ralf, Milisav — Ljis trolovi
• Little Jimmy - poluozbiljan
• Hugo — TTTT
• Alasondro Alegre — Voljeni Tropiko Flejm, bez sumnje
• Marvin — Neno
• Abraham — Blajbi

Holi i Vilijam, nesto najtacnije ikad, rasplakah se umal' :heart:
 
znači vilijam ima i ono i ono
1.gif
 
Milisav je bio oženjen, al se razveo od žene kad je shvatio da ona antivakser. Skrhan bolom, ne verujući s kim je protraćio sve te godine braka, utehu je potražio u bordelu.

Naravno, fantazira o Holi, kao i svi ostali, ali shvata da je dve lige iznad njega. Kad je video kako je roustovala Kristofera, odlučio je da ni ne pokušava, pa se zato usmerio ka ostalim devojkama, od kojih mu je Ališa omiljena. Nije baš da je voli, ali jako mu je draga i pozitivno utiče na njega. Njene ambicije su daleko veće nego što ih je Milisav ikad imao. Podstakla ga je da poželi nešto više od života i tako je počeo da pravi planove o "Pragnje" pečenjari, koju će da otvori kada skupi dovoljno kinte. I ne samo to, hoće i da upiše fakultet... pošto je bio načitan i informisan, Milisav je oduvek smatrao da je pametniji od većine primarijusa sa diplomom fakulteta, ali se osećao manje vrednim jer je nema. Žan Žak ga stalno poklapa time da je nema kada god počnu da se raspravljaju o politici. Inspirisani Milisav je rešio da te prozivke okonča. Ne znajući koji fakultet da upiše, upisao je istoriju, jer se ipak tamo najlakše upada. Za sad mu ide ok, upisao je drugu godinu, al vuče stari vek i dalje.
 

Back
Top