Quantcast

Casopisi

SENDI90

Zainteresovan član
Poruka
237
EllenaPaparizou:
Svi zenski casopisi koji postoje citam ih.Prosto ih obozavam. ;-)
Ti si onda nešto nalik meni. Samo što ja pokušavam da se odviknem :D ;) :D :D

Da nije neka od vas čitala FAZON? Izlazio je pre nekoliko godina. Teen časopis.
Najbolji koji sam čitala. :)

jucika

Zainteresovan član
Poruka
180
Elle, ali i mene pocinje da smara. Prelistala sam jos par zenskih casopisa sto izlaze mesečno, ali još nisam naišla ni na jedan koji obuhvata više tema.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Mene nervira što je u svim onim zvučnijim ženskim časopisima svaka desna strana rezervisana za reklamu dok je na levoj ogromna slika iznad koje su jedva dva pasusa nekog traljavog teksta. Nerviraju me i sa onim savetima - učini sebe srećnom, lepom, ovakvom - onakvom, reši test ili pročitaj horoskop... Ponekad ubodu neku fuj priču u fazonu kako poznati ono rade ili ti daju neke informacije u vidu reklama - jedite kod Džoa... Ne znam šta unutra još ima a da me ne nervira :lol:

Milica BG

Primećen član
Poruka
605
lepota & zdravlje, ni manje para ni vise reklama za kozmetiku :D
ako postoji casopis sa vise takvih reklama, preporucite mi ga, to je sve sto me u zenskim casopisima interesuje... ne mogu da ispratim sve novo u gradu a oni sve to u lepoti stampaju na jednoj gomili...
sve ostalo je totalno djubre koje se prepisuje iz godine u godinu...

Limette

Zainteresovan član
Poruka
237
SENDI90:
Ti si onda nešto nalik meni. Samo što ja pokušavam da se odviknem :D ;) :D :D

Da nije neka od vas čitala FAZON? Izlazio je pre nekoliko godina. Teen časopis.
Najbolji koji sam čitala. :)
I ja sam citala FAZON u teen godinama, tada mi je bio jako interesasntan, a sad kada se setim bas su bili klinacki textovi, ali uostalom njima je novina i namenjena.

alexandrra

Aktivan član
Poruka
1.488
Uglavnom citam sve sto mi padne pod ruku, ali ni jedan od njih ne mogu da izdvojim zato sto su svi pravljeni po isto kalupu sa manje-vise istim sadrzajem. Poslednje sto sam kupila letos kada sam bila dole je Jolie, cini mi se da je bio malo drugaciji, neki interesantni intervjui su bili u njemu.

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.850
Ispravite me ako greshim (ako smete), ali meni se chini da posle 10-ak prochitanih zenskih chasopisa otprilike vishe ne morash ni da ih kupujesh. Jasno ti je da je sve shto vrshi fotosintezu IZUZETNO zdravo za ishranu + moze da se stavlja na lice, da treba oblachiti sve shto ti dobro stoji, da ti dobro stoji sve u chemu se dobro osetjash, da "i bogati plachu" i da trebash uvek biti pametna i pozitivna. Jedino novo shto posle toga mozesh da saznash je da si po drevnom mesopotamskom horoskopu rodjena u znaku krompira.

yana

Zainteresovan član
Poruka
173
LePiaf:
Ispravite me ako greshim (ako smete), ali meni se chini da posle 10-ak prochitanih zenskih chasopisa otprilike vishe ne morash ni da ih kupujesh. Jasno ti je da je sve shto vrshi fotosintezu IZUZETNO zdravo za ishranu + moze da se stavlja na lice, da treba oblachiti sve shto ti dobro stoji, da ti dobro stoji sve u chemu se dobro osetjash, da "i bogati plachu" i da trebash uvek biti pametna i pozitivna. Jedino novo shto posle toga mozesh da saznash je da si po drevnom mesopotamskom horoskopu rodjena u znaku krompira.
:D :D :D :D Apsolutno tačno!

Ali, iako svaki put kad kupim ženski časopis zaključim da sam sve to već pročitala i zareknem se da neću više da bacam pare na te gluposti, posle otprilike mesec dana prođem pored kioska a na naslovnoj strani velikim slovima piše "Povećajte volumen vaših trepavica 250%", ili "20 trikova da vaša kosa bude sjajnija i zdravija" ili "Šta morate imati u neseseru ovog proleće-leta"....i ja brzo vadim pare i kupujem kao hipnotisana. I naravno, unutra neka nikakvih epohalnih otkrića i razbesnim se na novine i na samu sebe još više. Što ne znači da sledeći put kada vidim naslovnu stranu upadljive boje neću ponovo sve to zaboraviti i požuriti da im ostavim još malo para.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.