Časopis Zona Sumraka biće ugašen posle 22 godine izlaženja

Izgubljeni Slučaj 2

Aktivan član
Poruka
1.220
r.i.p.

Časopis Zona sumraka biće ugašen posle 22 godine izlaženja.
Informaciju o tome objavljena je na Twitter stranici časopisa, koji se protekle dve decenije na prilično opskuran način temama sa one strane prirodnog.

Kako je navedeno u impresumu lista, reč je o visokotiražnom “crnom tabloidu” pokrenutom u martu 1997. koji se bavi temama sa one strane nauke: natprirodne pojave, čuda, NLO, neobjašnjivi…

https://www.bizlife.rs/aktuelno/vesti-dana/posle-22-godine-gasi-se-zona-sumraka/
 
Ja kad sam išao u prvi ili drugi srednje,bio je popularan časopis Tajne. Radilo se o časopisu koji se bavio graničnim područjima nauke,sa naglaskom na SFRJ.

Ne znam kad je prestao sa izlaženjem,jer je ubrzo počeo rat i mi u HR nismo više primali novine iz SRB.

U to doba na TV u noćnom programu išla je odlična emisija o graničnim područjima nauke,samo sam zaboravio kako se zvala...Sjetio sam se!!!

U snu san!
 
IZDVAJAMO IZ ARHIVE: Mladić sa najdužim jezikom na svetu uhvaćen u grupi Šiptarskih terorista kod Peći!!! #najduzijezik – Zona sumraka, br. 39 od 25. avgusta 1998. godine

67381631_2140523349578115_8266872692502691840_n.jpg
 
To mislim da sam vidjao okolo, mada ima gomila tih enigmatskih casopisa sa ukrstenicama, sudokuom i slicno.

Secam se "Tempo" je bio bas do jaja i secam se onih legendarnih postera sto su bili onako na nekoliko listova (uglavnom su bili u sredini casopisa odakle su se cupali ali pazljivo da se ne ostete nigde) , onako kao duplerica, kao posteri golih riba iz "Erotike" ; )
 

Back
Top