CARICA MILICA DONELA SRBIJI PRVO ZLATO U TOKIJU!

Nije tudji.. to je naš novac. Potencijalno svako od nas bi mogao biti nagradjen ako zaslužimo, naravno.
Наш је, није Миличин, и није нађен на улици да се даје за некаква ударања у главу док нам паметни људи беже одавде главом без обзира.
 
Dobro, ako je kod nas nakaradno, zašto se onda to radi u skoro svim državama svijeta?
Па у једној Америци, која је по свему судећи најбогатија држава света, награде су више него дупло мање. Због чега би српска сиротиња плаћала некаква тамо ударања у главу или тело, какав је то систем вредности?
 
Posteno zaradjeno. Cisto kao suza. Zaradite i vi na taj nacin od srca cu podrzati kao poreski obaveznik vasu nagradu.

Ovako vi ste jedna ljubomorna i zavisna osoba na planetarne sportske uspehe. Ili ste stipsa do bola.
Поштено као и кад ти држава да стан за 500€ по квадрату јер си припадник неке од керећих служби.
Ваљда је сада јасно зашто су нам рецимо акцизе за гориво толике.
 
Па у једној Америци, која је по свему судећи најбогатија држава света, награде су више него дупло мање. Због чега би српска сиротиња плаћала некаква тамо ударања у главу или тело, какав је то систем вредности?
smsno je udara loptu za "srbiju" dobije 50k + nacionalnu penziju od 40te, a neko dao glavu i njegovi nisu dobili nista.
 
smsno je udara loptu za "srbiju" dobije 50k + nacionalnu penziju od 40te, a neko dao glavu i njegovi nisu dobili nista.
Ко нема у глави, има у лопти.
Али ми је чудно колико је оних који немају у глави, видиш само колико их је овде "не знаш ти колико треба рада и труда се усаврши техника маегери"
 
ne znam kako vas je sistem ubedio da oni osvajaju "za nas" te medelje... više je uradio neko za srbiju ko posadi jedno drvce na ledini, nego bilo koji sportista koji kroz uspeh na borilištu samopromoviše sebe i onda krene da megalomanski isisava naš novac poput parazita...

navijam da osvoje što manje medelja. ali brine me ona španović, ako se dobro zatrči i dupetom u pesak dosegne potrebnu distancu eto još jednog odličja "za srbiju"
 
Ко нема у глави, има у лопти.
Али ми је чудно колико је оних који немају у глави, видиш само колико их је овде "не знаш ти колико треба рада и труда се усаврши техника маегери"
I meni je cudno sta to rade u Vinci. To je zato jer nemam pojma o tome.
 

Back
Top