CARICA MILICA DONELA SRBIJI PRVO ZLATO U TOKIJU!

Izvolite isto i Vi uradite. Primajte udarce u glavu nogama i rukama svakodnevno i godinama trenirajte kao konj. Ovde se radi o vrhunskom sportskom dostignucu a vi nemate pojma koliko je odricanja, truda i talenta potrebno za takvo nesto.

Milica se upisala trajno u istoriju ovog sporta a novac u svim zemljama Sveta samo prati takve rezultate.

Vi ljubomorni i zavisni uvek imate ovakve komentare samo su vam pare u glavi.
А јел могу ја рецимо да копам рупе по ливадама, и да ме за то плате?
Мислим стваралачки рад и у једном и другом случају је на истом нивоу, а и тамо и овамо је зној и мука.
 
Psihofizicki napor koji zahteva vrhunski sport ne moze se meriti sa psihofizickim naporom lekara naucnika ili koga vec.

Lekar, naucnik ili ko vec mozes biti 50 godina.

Vrhunski sportista mozes biti najvise 15 godina i to ako te posluzi zdravlje.

Pored toga bivsi vrhunski sportisti krace zive od ostalih ljudi.
И која је корист од тог напора?
 
И која је корист од тог напора?
Slava, popularnost i ponos da ste uradili nesto korisno za sebe, porodicu i zemlju u kojoj zivite. Kad umrete i dalje cete ziveti kroz postignute rezultate
А јел могу ја рецимо да копам рупе по ливадама, и да ме за то плате?
Мислим стваралачки рад и у једном и другом случају је на истом нивоу, а и тамо и овамо је зној и мука.
a vasi naslednici bice ponosni na vas.

Za one koji ne vole sport i ne razumeju ga naravno ovi uspesi nemaju nikakav znacaj cak umisljaju da stete ostalim ljudima.
 
А јел могу ја рецимо да копам рупе по ливадама, и да ме за то плате?
Мислим стваралачки рад и у једном и другом случају је на истом нивоу, а и тамо и овамо је зној и мука.
Kopanje rupa je odmor naspram bavljenja vrhunskim sportom.
 
Slava, popularnost i ponos da ste uradili nesto korisno za sebe, porodicu i zemlju u kojoj zivite. Kad umrete i dalje cete ziveti kroz postignute rezultate
a vasi naslednici bice ponosni na vas.

Za one koji ne vole sport i ne razumeju ga naravno ovi uspesi nemaju nikakav znacaj cak umisljaju da stete ostalim ljudima.

Ама зашто порески обвезници плаћају 70000€ за некакав тамо ударац? И после још 180 000 месечно за нерад? Какав је то систем вредности да онај који ради ис твара плаћа онога ко удара ногама?
 
Знаш ли ти колико зноја се пролије кад се ручно копа бунар рецимо?
Знаш ли ти колико зноја се пролије кад се ручно копа бунар рецимо?
Znam. To kopanje bunara je zagrevanje za ozbiljniji prepodnevni trening. Treniras a pri tom dobijas i trpis udarce u glavu. Probaj.
 
Pogledajte prilog 979204

Pogledajte prilog 979206

Sport je samo zabava /njima posao / pogledamo zabavimo se idemo dalje / ne pitas se ti tvoje pare joj se daju za oznaceno / ne pita se niko samo daju da skrenu paznju sa bitnog.
To je tako za sve / to je tako svuda / samo ovde posto uzima deo mojih para imam pravo da mi se to ne dopada da pitam / ti imas pravo da ti se dopada sto uzima deo tvojih.

Nista protiv nje radi posao samo to sto je ja placam da me niko nista ne pita plus mnogi drugi ❌ treba da se pitamo svi u svakoj zemlji ne ovako.

Rio Tinto je tema toga da nam ostanu koliko je moguce cista zemlja voda vazduh to je tema koja je bitna ozbiljna drustvena.Ona ne samo tu nego ni jednu nije spomenula da bi bila za nasu zemlju ne samo ona nego niko od sportista vec dugo.
daj ne ssery vise
ne spamuj svetski uspeh ove devojke
 
Честитка већ постоји у виду 70К€, сада се питамо одакле паре и ко то плаћа и зашто?
nema to veze sa zivotom
zasto ti nesto ne osvojis u zivotu?
jer i tvoje sendvicarenje se isto placa iz necijeg fonda, ali sigurno ne iz tvoga
to se ti i jedna mala vecina nikogovica pita zasto se medalje na velikim takmicenjima nagradjuju
na samom takmicenju zlatom, srebrom, bronzom
a posle nekom zahvalnoscu nacije i drzave
 
nema to veze sa zivotom
zasto ti nesto ne osvojis u zivotu?
jer i tvoje sendvicarenje se isto placa iz necijeg fonda, ali sigurno ne iz tvoga
to se ti i jedna mala vecina nikogovica pita zasto se medalje na velikim takmicenjima nagradjuju
na samom takmicenju zlatom, srebrom, bronzom
a posle nekom zahvalnoscu nacije i drzave
Ја освајам новац сваког дана, али не преко леђа пореских обвезника.
А вредност те златне медаље је свакако симболична, поготово кад се упореди са о.им што држава, тј. порески обвезници плаћају, тј. што су принуђени да плаћају.
И још да напоменем да много неке богатије државе дају вишеструко мање, од САД добијеш око 30000€ за олимпијско злато, не знам да ли имаш пензију.
Али квази државе, из којих људи беже, деле шаком и капом, Косово рецим одаје 100000€ за олимпијско злато, ваљда зато људи и беже оданде, неће да раде да би олимпијци били богати.
 
Ја освајам новац сваког дана, али не преко леђа пореских обвезника.
А вредност те златне медаље је свакако симболична, поготово кад се упореди са о.им што држава, тј. порески обвезници плаћају, тј. што су принуђени да плаћају.
И још да напоменем да много неке богатије државе дају вишеструко мање, од САД добијеш око 30000€ за олимпијско злато, не знам да ли имаш пензију.
Али квази државе, из којих људи беже, деле шаком и капом, Косово рецим одаје 100000€ за олимпијско злато, ваљда зато људи и беже оданде, неће да раде да би олимпијци били богати.
Nemam problem da svetski i olimpijski sampioni budu bogati u svojoj zemlji.

Imam problem sa tim da politicari, kriminalci i olos od ljudi budu bogati u svojoj zemlji.
 

Back
Top