Цар Путин вози и формулу

Polemarchoi

Ističe se
Poruka
2.589
Брзином од 240 километара на час, Русија на челу са својим шофером гази и јури.

161237518.jpg


http://en.rian.ru/russia/20101107/161237360.html

Србија са својим фићфирићем иде у рикверц и извињава се.

boris-tadic-vukovar-498.jpg
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
To znaci da mu je prava moc sve slabija i slabija kad je "spao" na to da se slika kao Arnold Svarceneger.

Их бре ништа ти не разумеш. Тадић је слабић и кукавица, а са друге стране имамо пуковника и цара који се бави свим питањима у својој земљи. Овај случај конкретно тиче се популаризације форуме 1 којој ће Русија бити једна од стаза за коју годину. Значи ем уређује и јача земљу, брани од разних грузијаца, чечена и осталих шиптара, искорењује морталитет, малтретира тајкуне и очитава лекије, ем стиже да лично утиче на све гране друштва па тако и спорт.

Овај наш би се расплако од страха и упишкио у гађе на брзини од 240км. После би скупио снаге да се извини мотору формуле због форсирања.
 
Их бре ништа ти не разумеш. Тадић је слабић и кукавица, а са друге стране имамо пуковника и цара који се бави свим питањима у својој земљи. Овај случај конкретно тиче се популаризације форуме 1 којој ће Русија бити једна од стаза за коју годину. Значи ем уређује и јача земљу, брани од разних грузијаца, чечена и осталих шиптара, искорењује морталитет, малтретира тајкуне и очитава лекије, ем стиже да лично утиче на све гране друштва па тако и спорт.

Ako cemo pravo, ta "Formula 1" je toliko odavno pod znakom pitanja sto se tice njenih pravila, a ja bih dodala i zanimljivosti, da ce uskoro postati nesto kao biciklizam - samo ce penzioneri imati zivaca da gledaju onakav smor od trke.
 
101107056.jpg


Nova avantura
Putin vozio bolid Formule jedan

Ruski premijer Vladimir Putin u nedjelju je vozio bolid Formule 1, noseći kacigu sa amblemom Rusije i dostignuvši brzinu od 240 kilometara na sat na stazi u Saint Petersburgu.
Ovakva sesija, nezamisliva za skoro sve svjetske vođe, posljednja je u seriji medijski široko pokrivenih avantura, čiji je cilj jačanje imidža Putina kao čvrstog muškarca, pred izbore 2012 godine, javio je AFP.

Cilj ove vožnje također je i popularizacija ovog sporta u Rusiji, dok se zemlja priprema da bude domaćin Grand Prixa Formule 1 2014. godine, koji će se održati u gradu Sochi.

"Nije loše za prvi put", kazao je premijer nakon vožnje.

Samo ove godine Putin se susreo sa polarnim medvjedom na sjeveru Rusije, te je lovio kitove na Pacifiku, a nedavno se i spustio na dno jezera Baikal u mini podmornici.

(FENA)
 
Dobar je ovaj Ruski car koji se izjasnjava svojim postupcima kao Ruski car.On time olicava Ruyysku snagu i zeli da prikaze sebe kao premijera koji je jos u dobroj fizickoj kondiciji.Volim sto se tako ponasa i volim da Rusija dostigne nivo koji treba jer u Rusiji zivi mnogo muslimana koji trebaju zivjeti u jednoj jakoj i ekonomski dobroj drzavi.
 
AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

:rotf: :hahaha: :hahaha1: :cepanje: :lol: :zcepanje: :rotf: :hahaha: :hahaha1: :cepanje: :lol: :zcepanje: :rotf: :hahaha: :hahaha1: :cepanje: :lol: :zcepanje: :rotf: :hahaha: :hahaha1: :cepanje: :lol: :zcepanje:
 
Činjenica je jedna jedina. Ljudi koji se bave automobilizmom, profesionalni trkači ne mogu da ovladaju vožnjom formule 1 ni za nekoliko nedelja treninga i vežbe! SVE OSTALO JE LAŽ! ;)
To je toliko komplesna radnja da ova vest može da bude tačna samo ako je Putin seo u bolid, nekim čudom uspeo da krene i išao samo pravo.

Ili da su mu dali full automatski menjač, sa formulom oslabljenom na oko 300-400ks sa svim mogućim pomagalima.

I još jednom, ostalo je laž. :bye:
 
101107056.jpg


Nova avantura
Putin vozio bolid Formule jedan

Ruski premijer Vladimir Putin u nedjelju je vozio bolid Formule 1, noseći kacigu sa amblemom Rusije i dostignuvši brzinu od 240 kilometara na sat na stazi u Saint Petersburgu.
Ovakva sesija, nezamisliva za skoro sve svjetske vođe, posljednja je u seriji medijski široko pokrivenih avantura, čiji je cilj jačanje imidža Putina kao čvrstog muškarca, pred izbore 2012 godine, javio je AFP.

Cilj ove vožnje također je i popularizacija ovog sporta u Rusiji, dok se zemlja priprema da bude domaćin Grand Prixa Formule 1 2014. godine, koji će se održati u gradu Sochi.

"Nije loše za prvi put", kazao je premijer nakon vožnje.

Samo ove godine Putin se susreo sa polarnim medvjedom na sjeveru Rusije, te je lovio kitove na Pacifiku, a nedavno se i spustio na dno jezera Baikal u mini podmornici.

(FENA)

Prema programu do kraja godine, treba još samo da snimi jedan pornić...
 
Pogledajte kako se sa formulom nosi jedan od najiskusnijih vozača superautomobila današnjice. Čovek je vozio sve što ima 4 točka, sve moguće i nemoguće Ferarije, Lamborghinije, Paganije, Maseratije i Bugatije. Ne može da se snađe, kao invalid je u ovome. :lol:
A onda zamislite Vladu predatora... :rotf:

Drama počinje od petog minuta. :lol:
I nema smisla dalje pričati na ovu temu. :bye:
 
Брзином од 240 километара на час, Русија на челу са својим шофером гази и јури.

161237518.jpg



lepa slika, ko je baja on je baja gdegod

LEGENDA :super:

ZDRAVSTVUJ VLADIMIRE :super:

Jedan je Car Evroazije Vladimir Vladimirovic Putin.
Hahaha kakva katastrofa, kakav se ovo trust mozgova nakupio ovde. :rotf:
Yebote, pa ja sašijem mojim autom 250km/h dok kažeš "Srce Srbije". :hahaha: A ovi se lože!!! :dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top