Poznavalac stvari
Legenda
- Poruka
- 60.338
После ко зна колико упозорења о неодрживости дуга, трошења без краја и конца, назнака о, што електронски креираних, што наштампаних 7 000 милијарди долара коначно је и министарство финансија САД признало да је вода дошла до грла.
Новца већ одавно нема, јесенас у новембру Кинези су одбили да купе американске државне вредноснице и аукција је пропала, а сада се тражи од Конгреса делимитирање задужења.
Питање да ли је империја пропала није потребно постављати, али да ли ће Американци у самртном ропцу изазвати нови светски сукоб?
И наравно линк:http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=36dadcc7727c245475f7ff9c0841f885&lang=0
Новца већ одавно нема, јесенас у новембру Кинези су одбили да купе американске државне вредноснице и аукција је пропала, а сада се тражи од Конгреса делимитирање задужења.
Питање да ли је империја пропала није потребно постављати, али да ли ће Американци у самртном ропцу изазвати нови светски сукоб?
И наравно линк:http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=36dadcc7727c245475f7ff9c0841f885&lang=0
