Ćao, bila si dobra

oćeš sa mnom jednu takvu neobaveznu vezicu? :zper:
ne gnjavim, ne zovem, ne pridikujem, kvalitetan sam partner, cenim postignuća u životu ;)
šta god još treba he he


wtf ?
ko ne želi da se neko oko njih trudi?
moderna vremena , da...
Pa ono, generalno zene imaju vise seksualnog izbora i ponude. I onda im to postane dosadno. Tako i bude u seksu. Postavi se na startu da ona obicno bude pasivna, a on je tu nesto zavodi, bari, trazi joj prekidace bla bla i onda ona tu bude ohladjena. Prosto joj nije izazov. Psiholoski efekat.
 
Nisu sve žene takve ..Kako si opisao.
Nigde nisam ni napisao da su sve zene takve. Samo one koje sam ja birao za partnere, ili ih gledao kao potencijalne partnere...
A da ne glumiš Supermena , nego razumeš i budeš podrška.Kao i ona tebi .Ti verujem , nikakve probleme nemaš...Blago tebi.
Svi mi imamo probleme. Nije u tome stvar.
Ali ja svoje probleme sam rešavam...
Ne ocekujem da ih drugi resavaju umesto mene...
Ok..Ovo je nadmenost i "Usta moja , hvalite me.."
To što ti smatraš kvalitetima (svojim) ne znači da ih kao kvalitete vidi i neko drugi .
Nema to veze sa mojim shvatanjem. Danasnje vreme diktira trendove.
Većina žena će danas izabrati muskarca koji ima nešto da joj pruži (da ne nabrajam, ispašće da se hvalim).
Ine kontam..Meni , ako je do nekoga stalo (ovde mislim i na prijateljstvo )-prihvatiću te probleme i prošlost ..
Gledaću da pomognem ako mogu .Zašto?Zato što mi je ta osoba draga i želim da joj bude dobro .
Ne razumem kako nečiji problemi mogu biti
Barijera prijateljstvu ili vezi ..
Nije problem pomoci. Ni prijatelju, ni partneru.
Problem je kada je teret preveliki, a tvoja leđa ne mogu da izdrže tu težinu...
 
Pa ono, generalno zene imaju vise seksualnog izbora i ponude. I onda im to postane dosadno. Tako i bude u seksu. Postavi se na startu da ona obicno bude pasivna, a on je tu nesto zavodi, bari, trazi joj prekidace bla bla i onda ona tu bude ohladjena. Prosto joj nije izazov. Psiholoski efekat.
ja nisam taj slučaj. Jako cenim trud oko mene, to me privlači. Naravno, ako osoba nije meni privlačna, neću da ga zavlačim. Ali ako jeste, ako mi se dopada, to me samo približava... Moćda te koje opisuješ nisu iskrene, u stvari im se ne dopadaš, ali ono daj šta daš
 
Nigde nisam ni napisao da su sve zene takve. Samo one koje sam ja birao za partnere, ili ih gledao kao potencijalne partnere...

Svi mi imamo probleme. Nije u tome stvar.
Ali ja svoje probleme sam rešavam...
Ne ocekujem da ih drugi resavaju umesto mene...

Nema to veze sa mojim shvatanjem. Danasnje vreme diktira trendove.
Većina žena će danas izabrati muskarca koji ima nešto da joj pruži (da ne nabrajam, ispašće da se hvalim).

Nije problem pomoci. Ni prijatelju, ni partneru.
Problem je kada je teret preveliki, a tvoja leđa ne mogu da izdrže tu težinu...
Covek je realan i zna dokle moz se pruzi
 
1656330264586.png
 

Back
Top