Ćao, bila si dobra

To je neka osnovna premisa i psihologije... sediš na kauču i dokučuješ ko si i šta si..

Međutim, ja idem dalje (ne ja, dobila sam dobre savete).
Držim da se samo kroz iskustvo čovek može upoznati. Jer nas naš mozak stalno vara, budući da nema direktnu vezu sa detetom u nama (Frojd: Id).
Stoga upusti se čovek... i prati svoje reakcije.
Bez toga je neproduktivno.
Moje uverenje i iksustvo.
Ode ti u bukvalitet.
Sad baš..Nije -sediš na kauču i razmišljaš danima ko si i šta si ..
Ja prva ne mogu da sedim duže od 10 minuta.
 
Čovek upoznaje sebe kroz iskustvo , sa tim se slažem.
Ali ako se sećaš , a verovatno se sećaš , pametna si žena-
Prvo uvek ide teorija , pa praksa.
Ako nisi savladao teoriju , praksa će te ...poklopiti ili ćeš se dobro zaebati .

Moje uverenje i iskustvo.


Držim da amo kroz iskustvo čovek sebe može upoznati. Jer nas naš mozak stalno vara, budući da nema direktnu vezu sa detetom u nama (Frojd: Id).
Stoga upusti se čovek... i prati svoje reakcije.
Bez toga je neproduktivno.
Moje uverenje i iksustvo.
 
Neobavezne veze...
Menjanje partnera (Onaj rad -menjam prljave čarape)...
Veze sa više osoba istovremeno ...
Seks za jednu noć iliti -Ćao , bila si dobra.....

Da li je to posledica loših iskustava,
nekih trauma, F-dijagnoza,nemogućnost vezivanja...?
Da li je to odluka (Tako ću da živim , sviđa mi se )?
Ili je strah od gubitka slobode?

Koren mora da postoji .
Bez obzira koliko se ta biljka iznad korena savija.

Odmah osuda za neistomišljenike u uvodnom postu... :ok:

Razlozi su brojni, evo i mojih...

1.Gubitak slobode, da.

Pozivi, poruke tipa sto se ne javljas, mora da si sa drugom...

Pa onda potreba zene da te odvoji od porodice i prijatelja, jer zeli da provodite sto vise vremena zajedno...

I na kraju naravno, pozeli da te menja. Ne valja ti ovo, ne valja ti ono...

2.Kvalitetno partnera

Sto vise godina imam, sve nekvalitetnije partnere srećem...

Svaka od njih ima pun kofer problema. Lose detinjstvo, lose veze iza sebe, los brak iza sebe, bivseg muza koji ne brine o deci, u kreditu do guse, zivi sa roditeljima...

I sta ja sad da tu glumim, Supermena?
Neka hvala.

3. Svesnost svojih kvaliteta

Kada se ceo zivot trudis da postignes nesto u zivotu, red je da uberes plodove svog rada.
Posedujem kvalitete koji se cene u danasnje moderno doba, pa zasto onda da to i ne iskoristim...

Eto, to je to... Ukratko.
 
Čovek upoznaje sebe kroz iskustvo , sa tim se slažem.
Ali ako se sećaš , a verovatno se sećaš , pametna si žena-
Prvo uvek ide teorija , pa praksa.
Ako nisi savladao teoriju , praksa će te ...poklopiti ili ćeš se dobro zaebati .

Moje uverenje i iskustvo.
u redu
postoje više filozofskih pravaca, nismo mi prvi koji o tome razmišljamo
uostalom sve što mislim i znam, uglavnom sam pročitala
dijalektika mi je bliska
teorija nije ono što prethodi, napritv. Kada se rodimo odmah imamo iksustva... tokom života imamo iskustva... teorija služi da razumemo šta nam se već desilo i šta će nam se desiti ako uradimo ovo ili ono..
 
Odmah osuda za neistomišljenike u uvodnom postu... :ok:

Razlozi su brojni, evo i mojih...

1.Gubitak slobode, da.

Pozivi, poruke tipa sto se ne javljas, mora da si sa drugom...

Pa onda potreba zene da te odvoji od porodice i prijatelja, jer zeli da provodite sto vise vremena zajedno...

I na kraju naravno, pozeli da te menja. Ne valja ti ovo, ne valja ti ono...
Nisu sve žene takve ..Kako si opisao.
2.Kvalitetno partnera

Sto vise godina imam, sve nekvalitetnije partnere srećem...

Svaka od njih ima pun kofer problema. Lose detinjstvo, lose veze iza sebe, los brak iza sebe, bivseg muza koji ne brine o deci, u kreditu do guse, zivi sa roditeljima...

I sta ja sad da tu glumim, Supermena?
Neka hvala.
A da ne glumiš Supermena , nego razumeš i budeš podrška.Kao i ona tebi .Ti verujem , nikakve probleme nemaš...Blago tebi.
3. Svesnost svojih kvaliteta

Kada se ceo zivot trudis da postignes nesto u zivotu, red je da uberes plodove svog rada.
Sa ovim se slažem.I ja ne želim da sve što sam izgradila uništi neki idiot.
Posedujem kvalitete koji se cene u danasnje moderno doba, pa zasto onda da to i ne iskoristim...

Eto, to je to... Ukratko.
Ok..Ovo je nadmenost i "Usta moja , hvalite me.."
To što ti smatraš kvalitetima (svojim) ne znači da ih kao kvalitete vidi i neko drugi .
Ine kontam..Meni , ako je do nekoga stalo (ovde mislim i na prijateljstvo )-prihvatiću te probleme i prošlost ..
Gledaću da pomognem ako mogu .Zašto?Zato što mi je ta osoba draga i želim da joj bude dobro .
Ne razumem kako nečiji problemi mogu biti
Barijera prijateljstvu ili vezi ..

Voćko moja -
Ko li će te sada okopavat!
:D
Ovo je samookopavajuća voćka.
 
Znaci, koliko sam shvatila, treba da platimo pice, ultra ga zabavimo razgovorom, odemo na gajbu stavimo mu kondom, nabijamo se u svim pozama, isprati nas odmah uz bila si dobra i cutimo dok ne bude raspolozen sledeci put.
Jel to @MrNapokon ?

Ahahaha :rotf:

I upravo zato se ne slazem sa vama da treba da postoji jednoumlje jer jedino kroz izbore i upoznajes sebe.
Nema nauke bez muke.
Pa ja se ne bih bunio jbg.
 
Odmah osuda za neistomišljenike u uvodnom postu... :ok:

Razlozi su brojni, evo i mojih...

1.Gubitak slobode, da.

Pozivi, poruke tipa sto se ne javljas, mora da si sa drugom...

Pa onda potreba zene da te odvoji od porodice i prijatelja, jer zeli da provodite sto vise vremena zajedno...

I na kraju naravno, pozeli da te menja. Ne valja ti ovo, ne valja ti ono...

2.Kvalitetno partnera

Sto vise godina imam, sve nekvalitetnije partnere srećem...

Svaka od njih ima pun kofer problema. Lose detinjstvo, lose veze iza sebe, los brak iza sebe, bivseg muza koji ne brine o deci, u kreditu do guse, zivi sa roditeljima...

I sta ja sad da tu glumim, Supermena?
Neka hvala.

3. Svesnost svojih kvaliteta

Kada se ceo zivot trudis da postignes nesto u zivotu, red je da uberes plodove svog rada.
Posedujem kvalitete koji se cene u danasnje moderno doba, pa zasto onda da to i ne iskoristim...

Eto, to je to... Ukratko.
Fakat

Pa ja se ne bih bunio jbg.
Sta druga strana ima od toga? Satisfakciju da ti sluzi?
 
Fakat


Sta druga strana ima od toga? Satisfakciju da ti sluzi?
Pa da. Ja samo idem uz danasnjicu u kojoj su vecini zena dosadni muskarci koji se trude oko njih. I ja to razumem. Ona onda nema prostora da se potrudi, motivise. Posle zasto nema orgazama i pravog uzitka u krevetu, a ovamo svaki muskarac 101 kako orgazmirati zensku. Pa ona se ne trudi. Ovako, izvoli, poigraj se hebem mu misa. Evo, ja te necu smarati.
 
Pa da. Ja samo idem uz danasnjicu u kojoj su vecini zena dosadni muskarci koji se trude oko njih. I ja to razumem. Ona onda nema prostora da se potrudi, motivise. Posle zasto nema orgazama i pravog uzitka u krevetu, a ovamo svaki muskarac 101 kako orgazmirati zensku. Pa ona se ne trudi. Ovako, izvoli, poigraj se hebem mu misa. Evo, ja te necu smarati.
A ok je to, orgazmiram bez problema, bez obzira na drugu stranu.
 
Odmah osuda za neistomišljenike u uvodnom postu... :ok:

Razlozi su brojni, evo i mojih...

1.Gubitak slobode, da.

Pozivi, poruke tipa sto se ne javljas, mora da si sa drugom...

Pa onda potreba zene da te odvoji od porodice i prijatelja, jer zeli da provodite sto vise vremena zajedno...

I na kraju naravno, pozeli da te menja. Ne valja ti ovo, ne valja ti ono...

2.Kvalitetno partnera

Sto vise godina imam, sve nekvalitetnije partnere srećem...

Svaka od njih ima pun kofer problema. Lose detinjstvo, lose veze iza sebe, los brak iza sebe, bivseg muza koji ne brine o deci, u kreditu do guse, zivi sa roditeljima...

I sta ja sad da tu glumim, Supermena?
Neka hvala.

3. Svesnost svojih kvaliteta

Kada se ceo zivot trudis da postignes nesto u zivotu, red je da uberes plodove svog rada.
Posedujem kvalitete koji se cene u danasnje moderno doba, pa zasto onda da to i ne iskoristim...

Eto, to je to... Ukratko.
oćeš sa mnom jednu takvu neobaveznu vezicu? :zper:
ne gnjavim, ne zovem, ne pridikujem, kvalitetan sam partner, cenim postignuća u životu ;)
šta god još treba he he

Pa da. Ja samo idem uz danasnjicu u kojoj su vecini zena dosadni muskarci koji se trude oko njih. I ja to razumem. Ona onda nema prostora da se potrudi, motivise. Posle zasto nema orgazama i pravog uzitka u krevetu, a ovamo svaki muskarac 101 kako orgazmirati zensku. Pa ona se ne trudi. Ovako, izvoli, poigraj se hebem mu misa. Evo, ja te necu smarati.
wtf ?
ko ne želi da se neko oko njih trudi?
moderna vremena , da...
 

Back
Top