Ćao, bila si dobra

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
Neobavezne veze...
Menjanje partnera (Onaj rad -menjam prljave čarape)...
Veze sa više osoba istovremeno ...
Seks za jednu noć iliti -Ćao , bila si dobra.....

Da li je to posledica loših iskustava,
nekih trauma, F-dijagnoza,nemogućnost vezivanja...?
Da li je to odluka (Tako ću da živim , sviđa mi se )?
Ili je strah od gubitka slobode?

Koren mora da postoji .
Bez obzira koliko se ta biljka iznad korena savija.
 
Mnogo je razlicith stari upleteno. Ljudi su kompleksna bica, a um je cudnoaa stvar. Mi zelimo ono sto vidimo oko sebe. Ima taj deo u filmu "Kad jaganjci utihnu"

Moze biti osveta kao razlog, moze biti zelja za seksom, moze biti neki kompleks, moze biti radoznalost..

Ne podrzavam odnose koji su bazirani na seksu i nista vise osim toga. Samo jednom sam imao tako nesto u zivotu i popuno je neispunjaajuce.
 
Neobavezne veze...
Menjanje partnera (Onaj rad -menjam prljave čarape)...
Veze sa više osoba istovremeno ...
Seks za jednu noć iliti -Ćao , bila si dobra.....

Da li je to posledica loših iskustava,
nekih trauma, F-dijagnoza,nemogućnost vezivanja...?
Da li je to odluka (Tako ću da živim , sviđa mi se )?
Ili je strah od gubitka slobode?

Koren mora da postoji .
Bez obzira koliko se ta biljka iznad korena savija.
I sta sad opet fali? Opet muskarci krivi sto zene ne mogu da sede i vrte palceve?
 
Znaci, nadjes divnog slatkog, dobrog muskarca, ali ti je rano i sjebes mu znanje. Onda preskaces dok naucis, pa ni to ne valja, a onda bi nesto sigurno, ali sad oni vise nece sigurno jer nista nije sigurno.
Naslov je bas dobar, kao da ga je pisao muskarac.

Da, moglo bi biti i to..



Vrati se nazad i pročitaj ponovo.
Procitao i zezam se...:)
 
Nekih godina dok su mnogi pizdeli zbog feministickih ispada zena, objasnjavam im da im je to najbolje vreme i da zene rade bas ono sto muskarcima odgovara. Dobar da i cao, fala bila si odlicna, najbolja...ko me je poslusao nikad se nije ozenio....:)

Da li ljudi danas toliko istraumirani da je sve to postalo ...svakodnevnica , nešto što se podrazumeva..?


Mrzim Pajtonovce.
Jesu, toliko je trauma da ni jedna veza ne moze da opstane sa svim mukama....
 
Свако има право да живи живот како жели, по мени је то искључиво ствар личног избора. Ако ниси комплекс упушташ се лако у везу макар она била и на једну ноћ. Ако мислиш шта ће околина да помисли онда ниси тај тип. Једноставно.
 

Back
Top